Підібрано 100 товарів   Показати усі товари
Стіл письмовий прямий Пєхотін Леон
ширина 120 см  висота 75 см  глибина 60 см
Хіт продажу
Письмовий стіл Ніка Флеш - 48
ширина 120 см  висота 75 см  глибина 60 см
Хіт продажу
Письмовий стіл Пехотин Пі - Пі
ширина 118 см  висота 100 см  глибина 60 см
Хіт продажу
Письмовий стіл Пехотин Юніор
ширина 100 см  висота 75 см  глибина 60 см
Новинка
Письмовий стіл Ніка Флеш - 43
ширина 90 см  висота 75 см  глибина 50 см
Хіт продажу
Письмовий стіл Пехотин Атлас
ширина 100 см  висота 130 см  глибина 65 см
Письмовий стіл Пехотин Ерідан
ширина 113 см  висота 168 см  глибина 60 см
Хіт продажу
Письмовий стіл Пехотин Фортуна
ширина 100 см  висота 75 см  глибина 60 см
Письмовий стіл Фенікс СПФ - 3
ширина 110 см  висота 75 см  глибина 56 см
Письмовий стіл Фенікс СПФ - 5
ширина 120 см  висота 75 см  глибина 56 см
Письмовий стіл Пехотин Динамо
ширина 83 см  висота 75 см  глибина 60 см
Письмовий стіл Ніка Флеш - 44
ширина 120 см  висота 75 см  глибина 60 см
Хіт продажу
Письмовий стіл Ніка Флеш - 49
ширина 120 см  висота 75 см  глибина 60 см
Хіт продажу
Письмовий стіл Пехотин Астра
ширина 120 см  висота 140 см  глибина 60 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Письмові столи все ще в моді

 

Останні декілька десятків років письмовий стіл був і залишається не лише предметом зручності і комфорту, практична користь від якого підтверджується щодня, але і штрихом в дизайні тієї або іншої кімнати. Здавалося б, нічого незвичайного - якщо річ потрібна, означає що її треба купити. З одного боку, зробити це елементарно і просто. З іншого боку, спробуй вгадати з дизайном, якістю і вартістю. Потрібно визнати, останній критерій грає особливо важливу роль, адже не секрет, що сучасна індустрія сповна-наповнена виробів, що задовольняють смак будь-якої складності і тонкості. Але що робити, якщо зараз між нетривіальним дизайном товару і його демократичною вартістю ви виберете недорогу ціну? Приміром, ви хочете купити його для дитини, яка цього року вирушає в перший клас. Що робити у такому разі?

 

Замовлення письмового столу

 

Який варіант пропонуємо вам ми: письмові столи можна купити в Києві на нашому сайті "Культ Меблів". Чому ми вважаємо цей варіант найоптимальнішим? А уся справа у вартості виробу - спробуйте знайти в просторах інтернет-мережі ціну, дешевше за нашу! Тим більше, це просто неможливо в реальних магазинах, де у вартість товарів "закладена" оренда приміщення і зарплата цілого штабу співробітників! Але не подумайте, що ми хвалимося і зазнаємося - ми пишаємось тим, що нас рекомендують своїм друзям і знайомим! Клієнти, які повертаються до нас за кожною подальшою купівлею, для нас не  приємна несподіванка, а, швидше, закономірність. Яка в рази приємніша, ніж несподіванка.

Ви запитаєте, чим ми приворожили своїх покупців? Нічого незвичайного, адже  питання про "відповідність ціни і якості" для нас - не просто слоган, що став звичним, і що встиг порядком набриднути споживачеві.

Якість нашої продукції реально відповідає її вартості, ми так само не забуваємо про дизайн. Просто зайдіть на сайт і ознайомтеся з цінами, не забувши оцінити асортимент моделей і кольорову рішення, в яких можуть бути виконані вироби.