Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Білі комоди по доступним цінам

Підібрано 561 товар
Комод Альфа Біг МДФ
код товару: 10566
ширина 91 см   висота 78,5 см   глибина 50 см
Комод Альфа Прайм ДСП
код товару: 15909
ширина 110 см   висота 91 см   глибина 45 см
Комод Green Fashion ФМ - 202
код товару: 16231
ширина 80 см   висота 95 см   глибина 45 см
ширина 100 см   висота 90 см   глибина 43 см
ширина 81 см   висота 93 см   глибина 42 см
Комод Ніка - 46 Плюс
код товару: 11079
ширина 120 см   висота 80 см   глибина 44 см
Комод Неман Анжеліка
код товару: 16389
ширина 80 см   висота 79 см   глибина 48 см
ширина 113 см   висота 85,9 см   глибина 46,4 см
ширина 81 см   висота 121 см   глибина 48 см
Комод Неман Міа
код товару: 15872
ширина 98 см   висота 84 см   глибина 40 см
Комод Green КМД - 208
код товару: 16227
ширина 120 см   висота 87 см   глибина 45 см
Комод Green Fashion ФМ - 108
код товару: 10765
ширина 90 см   висота 80 см   глибина 45 см
Комод Ніка - 50
код товару: 11080
ширина 100 см   висота 100 см   глибина 60 см
ширина 110 см   висота 112 см   глибина 47 см
Комод Неман Зоряна
код товару: 14560
ширина 98 см   висота 84 см   глибина 40 см
Комод Тиса Класик
код товару: 16207
ширина 75 см   висота 75 см   глибина 45 см
Комод Пехотин К - 4 ДСП
код товару: 11060
ширина 80 см   висота 80 см   глибина 38 см
ширина 51 см   висота 110,5 см   глибина 48 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Білі комоди починають входити в моду сучасних інтер'єрів

Якщо вам знадобилися ідеальні меблі для зберігання великої кількості одягу, але в той же час компактних розмірів, то білий комод відповідатиме таким вимогам краще всього. Його належним чином оцінили багато сучасних дизайнерів, тому рекомендують купити комод білий при черговому ремонті у своїй квартирі. Він, незважаючи на свою зовнішню привабливість, може відмінно вписатися в євроремонт і стати його невід'ємною частиною. Не варто вважати, що такі меблі загубили свою значущість ще в минулому столітті – вінтажні речі повернулися в моду.

Білий комод представлений у великому асортименті на ринку

Виробникам вдалося на сьогодні значно розширити асортимент білого комода. Три варіанти меблів доступні покупцям в нашій країні. Це допомагає кожному купити білий комод відповідно до ремонту в його квартирі, тим самим створюючи інтер'єр своєї мрії. Основні відмінності між моделями полягають в кольоровій гаммі і використаних при складанні матеріалів.

Просто білий комод без деревної фактури з ДСП. Поверхня цієї моделі виключно гладка. Дерев'яні вставки, як правило, відсутні. Навіть декоративні елементи замінюють різними аналогами. Основним матеріалом при виготовленні виступає ДСП. Безперечною перевагою такого варіанту є ціна – вона найбільш низька на ринку.

Однозначно відноситься до преміальних меблів. Комод білий купити в такому виконанні зможе далеко не кожна людина в Києві. Якість тут дуже висока, а в складанні комода використовують натуральну деревину. Дерево відбирається ідеальних сортів без сучка і тріщин : сосна, бук і ясен. Згори наноситися якісна біла емаль. Із-за особливості масиву дерево може бути видимим через шар фарби, але це ніскільки не псує зовнішній вигляд.

Найбільш великий колірний асортимент належить третій групі. Такі білі комоди також збираються з ДСП, а фасад створюється МДФ. Основними відтінками можуть бути: молочний дуб, венге світлий, світле вибілене дерево, карельська і майнау береза. Тут чисто білий колір трохи розбавляється розлученнями. Зустрічаються відтінки холодного сірого і бежевого.

Білі комоди в інтернет магазині Культ меблів

Комод білий і патина – кращого оформлення для фасаду не знайти

Ефект старіння в меблевій індустрії застосовується досить давно. Білий комод зовсім нещодавно почав піддаватися такій техніці. Патина спочатку була привілеєм виключно металевих виробів, але завдяки сучасним технологіям вдалося перенести ефект старіння і на деревину.
Патина може мати абсолютно різні відтінки. Найбільше поширення отримав золотий, чорний і сірий. Але неважливо, яке саме забарвлення вибере покупець, адже білий комод купити наважуються ті люди, які вже остаточно визначилися з інтер'єром у своїй квартирі. Тут головне поєднувати нові меблі з оформленням в кімнаті.

Фасади білих комодів можуть бути строгими або вінтажними

Білі комоди в основному підбираються для стилю мінімалізму або вінтаж. У таких інтер'єрах ці меблі виглядатимуть краще всього. Хоча це лише декілька прикладів, де комод ставати дуже доречно. Звичайно, головне рішення залишається тільки за покупцями, які наважуються купити ці функціональні і компактні меблі до себе у будинок.

Варіанти дизайну білих комодів і варіанти їх розміщення в приміщенні Ви можете побачити в цьому відео:

Також комплектація і фасад комода залежить від меблевої фабрики. Деякі виробники випускають продукцію преміального рівня, інші більше орієнтовані на середньостатистичного покупця. Залежно від фінансових можливостей білий комод може бути з різною різьбленою фактурою або без неї, що дозволяють віднести меблі до стилю мінімалізму.

Рекомендуємо ознайомитися:

Комоди з дерева.

Комоди під телевізор.

Недорогі комоди.

Білі комоди по доступним цінам - Часто задавані питання

• Які виробники представлені у розділі білі комоди по доступним цінам?

• Які білі комоди по доступним цінам користуються найбільшою популярністю у 2021 году?

• Які товари-новинки є в категорії білі комоди по доступним цінам?