Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Білі комоди по доступним цінам

Підібрано 680 товарів
Комод Ніка - 50
код товару: 11080
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Білі комоди починають входити в моду сучасних інтер'єрів

Якщо вам знадобилися ідеальні меблі для зберігання великої кількості одягу, але в той же час компактних розмірів, то білий комод відповідатиме таким вимогам краще всього. Його належним чином оцінили багато сучасних дизайнерів, тому рекомендують купити комод білий при черговому ремонті у своїй квартирі. Він, незважаючи на свою зовнішню привабливість, може відмінно вписатися в євроремонт і стати його невід'ємною частиною. Не варто вважати, що такі меблі загубили свою значущість ще в минулому столітті – вінтажні речі повернулися в моду.

Білий комод представлений у великому асортименті на ринку

Виробникам вдалося на сьогодні значно розширити асортимент білого комода. Три варіанти меблів доступні покупцям в нашій країні. Це допомагає кожному купити білий комод відповідно до ремонту в його квартирі, тим самим створюючи інтер'єр своєї мрії. Основні відмінності між моделями полягають в кольоровій гаммі і використаних при складанні матеріалів.

Просто білий комод без деревної фактури з ДСП. Поверхня цієї моделі виключно гладка. Дерев'яні вставки, як правило, відсутні. Навіть декоративні елементи замінюють різними аналогами. Основним матеріалом при виготовленні виступає ДСП. Безперечною перевагою такого варіанту є ціна – вона найбільш низька на ринку.

Однозначно відноситься до преміальних меблів. Комод білий купити в такому виконанні зможе далеко не кожна людина в Києві. Якість тут дуже висока, а в складанні комода використовують натуральну деревину. Дерево відбирається ідеальних сортів без сучка і тріщин : сосна, бук і ясен. Згори наноситися якісна біла емаль. Із-за особливості масиву дерево може бути видимим через шар фарби, але це ніскільки не псує зовнішній вигляд.

Найбільш великий колірний асортимент належить третій групі. Такі білі комоди також збираються з ДСП, а фасад створюється МДФ. Основними відтінками можуть бути: молочний дуб, венге світлий, світле вибілене дерево, карельська і майнау береза. Тут чисто білий колір трохи розбавляється розлученнями. Зустрічаються відтінки холодного сірого і бежевого.

Білі комоди в інтернет магазині Культ меблів

Комод білий і патина – кращого оформлення для фасаду не знайти

Ефект старіння в меблевій індустрії застосовується досить давно. Білий комод зовсім нещодавно почав піддаватися такій техніці. Патина спочатку була привілеєм виключно металевих виробів, але завдяки сучасним технологіям вдалося перенести ефект старіння і на деревину.
Патина може мати абсолютно різні відтінки. Найбільше поширення отримав золотий, чорний і сірий. Але неважливо, яке саме забарвлення вибере покупець, адже білий комод купити наважуються ті люди, які вже остаточно визначилися з інтер'єром у своїй квартирі. Тут головне поєднувати нові меблі з оформленням в кімнаті.

Фасади білих комодів можуть бути строгими або вінтажними

Білі комоди в основному підбираються для стилю мінімалізму або вінтаж. У таких інтер'єрах ці меблі виглядатимуть краще всього. Хоча це лише декілька прикладів, де комод ставати дуже доречно. Звичайно, головне рішення залишається тільки за покупцями, які наважуються купити ці функціональні і компактні меблі до себе у будинок.

Варіанти дизайну білих комодів і варіанти їх розміщення в приміщенні Ви можете побачити в цьому відео:

Також комплектація і фасад комода залежить від меблевої фабрики. Деякі виробники випускають продукцію преміального рівня, інші більше орієнтовані на середньостатистичного покупця. Залежно від фінансових можливостей білий комод може бути з різною різьбленою фактурою або без неї, що дозволяють віднести меблі до стилю мінімалізму.

Рекомендуємо ознайомитися:

Комоди з дерева.

Комоди під телевізор.

Недорогі комоди.