Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Дитячі комоди і тумби

Підібрано 42 товари
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Зробити кімнату Вашого малюка затишною? Та запросто!

 

Що б ви сказали, якби вас повідомили, що одна-єдина купівля здатна навести порядок в цілій дитячій кімнаті? Так-так, навести порядок остаточно  і безповоротно. Як вам ідея - прибрати усі речі і памперси, серветки і присипки, іграшки і книжки в одне місце? Погодьтеся, що це непоганий вихід з хаосу, який, чомусь, постійно панує в дитячій кімнаті!

А всього лише і треба, що зайти на наш сайт, проглянути картинки представлених меблів і купити в Києві дитячий комод або тумбу, яка вмістить в себе усі речі вашої дитини (ще й коштує недорого). Займаючи значно менше простору, чим зайняла б шафа або декілька тумбочок, дитячі комоди і тумби служать незамінним предметом інтер'єру в дитячій спальні.

 

Навіть Вашим діткам це припаде до смаку

 

Не утримуйте свою фантазію - кімната вашої дитини, можливо, єдине місце в квартирі, в якому дозволено поєднати найбільшу кількість яскравих кольорів і відтінків,  у ній вражаючим чином поєднуються самі, на перший погляд, не поєднувані речі! Дитинство дитини - пора експериментів і пригод, і саме тому дизайнери дитячих меблів створили неповторні предмети, які задовольнили б не лише батьків, але і порадували своїх маленьких власників оригінальним і яскравим дизайном, який, у свою чергу, посприяв би розвитку правильного цветовосприятия і образного мислення дитини.

Зверніть увагу, що кожна модель може бути виконана в різних кольорових варіантах, палітру яких можна побачити під фотографією кожного екземпляра меблів.