Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Дитячі полиці і приставні елементи

Підібрано 27 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Безлад в дитячій кімнаті?

 

Дитяча - це місце радості і гарного настрою. А також вічного безладу. Частина батьків махає на це рукою - "його кімната, нехай сам і розбирається", але багато хто веде постійну боротьбу за порядок.

При цьому мами і папи найчастіше діють методом "батога і пряника", стимулюючи дитину кишеньковими грошима, відвідуванням друзів, обмеженням в комп'ютерних іграх і прогулянках. Такий підхід має право на існування, але ми пропонуємо дещо хитріше. І ефективне.

Те, що Вам треба - це дитячі полиці і приставні елементи в Києві: стелажі, драбинки, без яких не обійтися, якщо в кімнаті стоїть двох'ярусне ліжко, комоди, виконані у вигляді сходинок, тумбочки. Відчуваючи свою відповідальність, діти з усією важливістю і серйозністю наводитимуть лад в кімнаті, позбавляючи Вас від необхідності сто разів нагадувати їм про це, переходячи на підвищений тон.

 

Купивши полку, Ви отримаєте цілий ряд переваг

 

Отже, дитячі полиці і приставні елементи:

 

  • бережуть мамині нерви, адже тепер Вам не доведеться нагадувати своїй дитині про прибирання в кімнаті;
  • прикрашають дитячу. Адже Ви не хочете, щоб Ваша дитина росла серед старих незграбних радянських меблів, що облупилися, які сформували б у нього поганий смак?
  • Звільняє місце в кімнаті. Будучи акуратно складеними, речі займають набагато менше місця, ніж якщо вони розкидані безладно;
  • Без цих меблів все одно не обійтися, так що беріть!

 

Відомий факт: приймати рішення часом складніше, ніж утілювати його в життя. Якщо Ви проявите розторопність, то вже сьогодні до вечора дитяча зможе порадувати Вас і Вашу дитину новим виглядом. Зробити замовлення в Києві Ви можете будь-яким способом, який знайдете найзручнішим для себе.

Ви можете подзвонити нам, написати лист по електронній пошті, можете клацнути кнопку "купити". Після цього з Вами зв'яжеться менеджер, і Ви зможете обговорити усі деталі, наприклад, спосіб оплати Вашого придбання і час доставки. Тому не замислюйтеся надовго! Дзвоніть!