Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Дитячі шафи і пенали

Підібрано 39 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

У Ваших діток багато речей? А місця для них зовсім немає

 

Батькам знайома ситуація - тільки в дитячій наведений лад, як усі речі розкидані знову вмить. Здається, варто тільки закрити двері в дитячу, як немов невидимі істоти з казок беруться "за роботу" - розкидають іграшки, книжки, фломастери, папір і усе інше.

Якщо Ви читаєте це, значить, Ви і самі прекрасно розумієте, де знаходиться вирішення питання. Вам потрібні дитячі шафи і пенали в Києві. Дитину потрібно привчати до порядку, з цим ніхто не сперечається. Але для того, щоб розкладати по поличками іграшки, підручники і зошити, розвішувати одяг, елементарно треба місце. Ви ж вішаєте свої сорочки, блузи, піджаки і сукні в шафу. Ось і у дітей має бути така шафа.

 

Переваг у таких меблів цілий список

 

Необхідність придбання дитячих шаф і пеналів очевидна. Тепер давайте розберемося, що конкретно Ви отримуєте, зробивши замовлення в Києві:

 

  • можливість привчати дитину до порядку і до індивідуальної відповідальності за свої речі - велика справа;
  • тепер Ви точно знатимете, де знаходяться футболки, сорочки, підручники, фарби, книги, і не потрібно буде шукати їх по усій кімнаті;
  • речі більше не висітимуть на спинці стільця, викликаючи роздратування;
  • вони сконструйовані таким чином, що їх згодом можна буде гармонійно доповнити дитячим комп'ютерним столом, комодом або ліжком, не порушуючи загального стилю інтер'єру;
  • турбуєтеся про здоров'я дитини? Наші меблі зроблені з чистих матеріалів, і це унеможливлює прояв алергічної реакції.

 

Замовлення, оплата і доставка меблів гранично проста річ. Ми довеземо Ваші нові меблі до під'їзду і допоможемо підняти на потрібний поверх. Заплатити за придбання можна готівкою або безготівковим розрахунком.Якщо у Вас залишилися якісь неясності або Ви хочете проконсультуватися у нашого фахівця окремо, ми з радістю дамо відповідь на усі Ваші питання. Сумніваєтеся? Запитуйте! Адже Ви купуєте не просто меблі, а порядок і спокій у будинку. Вам досить лише подзвонити або написати нам по електронній пошті, і Ваше житло абсолютно перетвориться.