Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Дитячі стільці і крісла

Підібрано 2 товари
ширина 50 см   висота 100 см   глибина 55 см
 
Крісло Сокме Твінс
код товару: 10503
ширина 45 см   висота 44,5 см   глибина 44,5 см
 

Вибір дитячого стільчика

 

Дитина, особливо школяр, багато часу проводить за письмовим столом, сидячи на стільці або в кріслі. Якщо на якість меблів в школі ми вплинути не в силах, то варто потурбуватися, щоб дитині було комфортно удома. Стілець або крісло повинні відповідати зрісту дитини і бути призначені для тривалого сидіння.

Зручні меблі впливають як на усидливість дітей, так і на їх успішність. Анатомічно правильне положення тіла під час письма формує осанку і попереджає такі захворювання як сколіоз і остеохондроз. Великий асортимент, який пропонує наш магазин, охоплює віковий діапазон від дошкільного віку до закінчення ВНЗу. Ми також пропонуємо зразки крісел, у яких регулюється висота посадки і вони можуть "рости" разом з дитиною.

 

Особливості, на які варто звернути увагу

 

У дитячих меблів є свої особливості. Купуючи меблі для своєї дитини, варто пам'ятати про її безпеку. Усі наші товари виготовлені з екологічно чистих матеріалів і не здатні завдати шкоди здоров'ю або викликати алергію. Сидіння і спинки крісел створені з урахуванням дитячої анатомії, що дозволяє підтримувати хребет в правильному положенні. Окрім вірної фіксації тіла, стільці на коліщатках забезпечують певну мобільність, що створює додатковий комфорт.

Дитячі стільці і крісла в нашому магазині представлені в різноманітних варіантах дизайну. Усі моделі міцні і надійні, а варіації кольорів і малюнків найрізноманітніші. У нас можна придбати стільці як для хлопчиків, так і дівчаток. Оббивки крісел представлені в однокольорових варіантах, а також, з різними візерунками і мультиплікаційними героями.

 

Дитячі стільці і крісла - Часто задавані питання

• Які виробники представлені у розділі дитячі стільці і крісла?