Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Умови доставки меблів:

  Більш детальніше про терміни доставки Вам розповість менеджер інтернет - магазину. Відділ доставки подзвонить і узгодить точний час, коли Ви будете удома і зможете прийняти доставку Ваших меблів. А тепер, що стосується видів і вартості доставки:

     1.  Доставка по Києву: 200-300 грн.

     2.  Доставка за межі міста Києва : + 7 - 8 грн за км.

     3.  Доставка по Україні - вантажоперевізниками (Міст-Експресс, Нова пошта), а вартість доставки згідно їх тарифів, товар із склом не відправляємо.

     4.  Самовивіз із складу, як варіант, тільки необхідно заздалегідь з'ясувати наявність товару у менеджера і узгодити час.

  •  
     НАГАДУВАННЯ! Доставка меблів здійснюється до під'їзду, підйом меблів в квартиру за наявності працюючого вантажного або пасажирського ліфта складає - від 15 до 50 грн. (залежить від: кількості пачок і їх ваги, кг.,), а за відсутності ліфта вартість підйому меблів складає - 15 грн. за поверх, або вартість обговорюється з менеджером.


Умови оплати меблів:

  Ви можете сплатити замовлені товари декількома способами, а саме:

     1.  Готівковий розрахунок - оплата замовленого товару здійснюється Вами за фактом доставки товару.

     2.  Безготівковий розрахунок - відбувається шляхом перерахування грошей, згідно рахунку-фактури, який Ви можете сплатити у банку.

     3.  Передоплата - є актуальною при виготовленні товару на замовлення і складає - 25% від вартості замовлення.

 
      НАГАДУВАННЯ! При безготівковому розрахунку доставка здійснюється після надходження грошей на наш рахунок.

 

Умови збірки меблів:

      Замовлення збірки і монтажу меблів обговорюється з менеджером під час оформлення замовлення а вартість збірки меблів складає - 10% - 15% від вартості товару, але не нижче 60 грн.