Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Широкий асортимент дводверних шаф купе

Підібрано 378 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Дводверні шафи купе все більше стають затребуваними серед жителів нашої країни

Причин, чому 2-х дверна шафа купе популярна багато. Хоча основною їх перевагою серед інших аналогічних меблів можна вважати велику різноманітність дизайнів, які виробники представляють на сьогоднішній день. При відсутності необхідного покупцеві розміру або дизайну його можна завжди замовити окремо, потрібно всього лише зв'язатися з менеджерами компанії з випуску 2-х дверних шаф купе. Таким чином, в квартиру з будь-яким дизайном двохдверні шафи купе підійдуть в будь-якому випадку, тим самим значною мірою полегшуючи вибір меблів для створення домашнього затишку.

Варіанти дизайну дводверних шаф купе і варіанти їх розміщення в приміщенні Ви можете побачити в цьому відео:

Дводверна шафа купе випускається в декількох дизайнах на вибір клієнта

Дводверні шафи купе в основному розрізняються своїми фасадами. Якщо внутрішній простір приблизно однаковий, то зовнішні фасади дуже різняться між собою. Такий підхід виробників обумовлюється необхідністю його розміщення в різних за площею квартирах. Іноді господарям не вигідно купувати 2-х дверну шафа купе прямокутної форми з-за великих розмірів, ось тут в нагоді модель з більш опуклою формою, яку можна буде розмістити в кут кімнати. Ось основні види фасадів:

  • пряма форма;
  • випуклі;
  • радіальні чи, як їх еще называють, у вигляді хвилі;
  • увігнуті.

Усі вони підходять в одних випадках і зовсім марні в інших. Природно, що пряма модель найбільш затребувана. Вона є ідеальним місцем для будь-якого євроремонту, де вже прийнято монтувати шафу в стіну. Таке рішення дозволяє в значній мірі економити житловий простір в кімнаті. Якщо фасад додатково обладнується дзеркалами, то вже можна говорити про створення повноцінної вбиральні, де можна не тільки зберігати одяг, а й приміряти його, дивлячись у велике дзеркало.

Необхідна за розмірами шафа виготовляється за лічені дні

Дуже часто відвідавши всі магазини можна розчаруватися в представленому асортименті. Вони можуть просто не підходити під потрібні розміри по висоті або глибині. Ось тому деякі виробники пропонують ці параметри будь-якого розміру. Якщо ширина варіюється в межах від 100 см до 270 см, то в висоту все тільки індивідуально. Подібна ситуація і з глибиною. Відшукавши таку майстерню, 2-х дверні шафи купе з легкістю вписуються в маленькі по площі квартири – теслі виготовлять кожну панель згідно висунутим вимогам від замовника.

Але не варто думати, що двохдверні шафи купе виготовляються місяці. Професійні майстерні впораються всього за один тиждень. Після чого все доставлять прямо додому, де робітники компанії зберуть дводверну шафу купе.

Шафа купе з двома фасадами в інтернет-магазині

Дводверна шафа купе відмінно пристосувалась під телевізійну техніку

Будь-який телевізор завжди виглядає краще, якщо його помістити всередину шафи. Дводверні шафи купе найкраще підходять для такої справи. Завдяки особливій трехдверній конструкції середній фасад забирається, тим самим залишаючи з боків повністю функціональні відділення з полицями для зберігання різних домашніх речей.

Наявність бічних стін з двох сторін телевізора додатково покращує акустичні показники колонок. Це також сприяє захисту техніки від випадкового її зачіпання і подальшого падіння на підлогу. Ніша для телевізора досить глибокао обладнується в конструкції шафи. Відмінна альтернатива різних варіантів з підвішуванням плазми прямо до стіни, тут буде достатньо її просто встановити всередину.

Обладнані монорельсами двохдверні шафи купе полегшують відкривання дверей

Широкі моделі понад 200 см мають дуже масивні двері. Додатково вагу може надавати різна фасадна декоративна оббивка з ДСП, МДФ і т. д. Дзеркала теж сприяють обваження конструкції. Дводверна шафа купе полегшує відкриття дверей за рахунок монорейок і доводчиків.

Доводчики призначені для плавного закриття дверей. Можна не боятися прикладати свої зусилля, адже її надлишок буде поглинений спеціальним металевим доводчиком. Термін їх служби дуже великий. Хоча у випадку поломки цей елемент спокійно знімається з двері і замінюється аналогової моделлю.

Дводверна шафа купе з консолями у Культ меблів

Дводверна шафа купе практично не має конкурентів на меблевому ринку

Функціональність 2-х дверних шаф купе дійсно величезна. У них можна розміщувати вже звичну постільну білизну або взуття, але також завдяки особливо великим відділенням спокійно поміститися і будь-яка побутова техніка. Прибрати в шафу пилосос вельми зручно, а поставити в підготовлену для цього нішу телевізор ще краще.

Всі вище описані переваги роблять з двома дверима шафу купе затребуваною, серед усіх верств населення. Не має значення, який ремонт збирається робити сім'я або як планує змінити обстановку, все одно вони зможуть знайти свою шафу купе. Якщо його все-таки не виявилося в асортименті, то майстерні готові все виготовити на замовлення по представленим від замовників розмірами.

Рекомендуємо ознайомитись:

Трехдверні шафи купе.

Недорогі шафи купе.

Великі шафи купе.

Класичні шафи купе.