Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Зробити будинок затишніше допоможуть невеликі деталі

 

Жоден будинок, яким би улюбленим і комфортним він не був, не відрізнятиме оригінальність дизайну і продуманий стиль, якщо в його обстановці не будуть використані елементи декору.

Під елементами декору для дому ми розуміємо:

 

 

Як бачите, нічого зайвого,  проте погодьтеся, що і без них теж - ніяк.

Наприклад, дзеркала. Важко собі уявити сучасну обитель без цього елементу. І річ навіть не в тому, що вони частенько є тією самою родзинкою, без якої атмосфера кімнати здається неповною. Вони візуально збільшують площу приміщення, наповнюють його світлом, простором, легкістю. Але не варто забувати і про практичну користь цього елементу декору.

Великою помилкою було вважати, що цей атрибут визнають тільки жінки. Що ви, і ваша сім'я, насамперед, прокидаючись,  робите? Правильно, йдете умиватися, голитися, причісуватися. І усе це перед ним. Перед виходом з квартири, ви, незалежно від вашої статі, практично напевно кинете погляд на нього. А якщо ви забули важливу річ, і вам довелося повернутися - тим більше дивитиметеся туди.

 

У нас представлений досить широкий вибір

 

Наступний елементами декору для дому, купити який вам запропонує наш магазин - це вішалки. Не поспішайте заперечувати, що їх треба вважати не цим елементом, я корисною необхідністю - подивіться на витончені і химерні моделі, представлені в галереї магазину. Що, як не елемент, доречний в кімнаті, виконаній у стилі барокко, ви бачите? О, то-то ж.

Приблизно так само йдуть справи і з підставкою. Здавалося б, нічого незвичайного - а, ні. Наші підставочки - твори мистецтва, які були б схвалені багатьма естетами. Додатковою хорошою якістю цього елементу декору служить його невеликий розмір - ці варіанти будуть актуальні і доречні навіть в самій невеликій кімнатці.

Про полиці на стіну нам нічого додати - ви і самі все прекрасно знаєте. Економлять простір, сприяють впорядкованості речей і у буквальному розумінні дозволяють розкладати по них усі предмети домашнього ужитку.

Про що ще необхідно сказати, так це про вартість на наші товари. Відповідаючи за високу якість, ми з розумінням відносимося до своїх клієнтів і пропонуємо їм меблі за найлояльнішою вартістю.