Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Комоди для білизни з доставкою, за вигідною ціною

Підібрано 78 товарів
ширина 140 см   висота 55 см   глибина 41 см
ширина 80 см   висота 85 см   глибина 45 см
ширина 91 см   висота 79 см   глибина 50 см
ширина 160 см   висота 87 см   глибина 45 см
ширина 90 см   висота 110 см   глибина 45 см
ширина 140 см   висота 40 см   глибина 41 см
ширина 80 см   висота 87 см   глибина 45 см
ширина 90 см   висота 55 см   глибина 41 см
ширина 115 см   висота 95 см   глибина 42 см
ширина 90 см   висота 40 см   глибина 41 см
ширина 140 см   висота 50 см   глибина 41 см
ширина 140 см   висота 50 см   глибина 41 см
ширина 140 см   висота 55 см   глибина 41 см
ширина 90 см   висота 50 см   глибина 41 см
ширина 140 см   висота 50 см   глибина 41 см
ширина 140 см   висота 50 см   глибина 41 см
ширина 81 см   висота 93 см   глибина 42 см
Комод Неман Міа
код товару: 15872
ширина 98 см   висота 84 см   глибина 40 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Ні для кого не новина, що комоди користуються популярністю ще з давніх часів. І нині вони як і раніше не втратили своєї актуальності і необхідності. Вітчизняні і зарубіжні виробники корпусних меблів невпинно працюють над тим, щоб нові моделі комодів не лише виглядали сучасно і чудово, але і залишалися при цьому багатофункціональними і максимально зручними в ужитку. 

Комод - це не просто предмет меблів. Це кращий меблевий "органайзер", який може вміщувати в себе одяг, білизну, різні аксесуари, предмети декору, сувеніри і багато інших речей, які повинні знаходитися щодня в одному місці, в абсолютному порядку, під руками. 


комоди для білизни в Києві

Комод незаменим в гостиной, в

Комод незамінний у вітальні, в передпокої, в спальні, в дитячій, на кухні.

Комод для білизни

Компанія "Культ Меблів" пропонує широкий асортимент комодів для білизни, високої якості виконання, від відомих вітчизняних виробників. 

Комоди для білизни представлені в різноманітній колірній гаммі, привабливого дизайну. 

Наші моделі - це практичний, стильний, зручний комод для білизни. За допомогою комода Ви зможете більш ніж ефективно упорядкувати свої речі.

Переваги комодів для білизни

Усі вироби виконані тільки з високоякісних, міцних, зносостійких матеріалів. Кожна модель особлива, неповторювана, з оригінальними обробками і кольоровими рішеннями. Безумовно, будь-який з придбаних комодів для білизни, стане гідною прикрасою Вашої кімнати. 

Величезною перевагою представлених моделей є функціональна система зберігання, яка дає можливість зробити розділення речей, наприклад, по частоті їх використання. Це дозволяє завжди мати необхідні речі у вільному доступі. 

Що ж можна зберігати в комодах для білизни? Це може бути не лише особиста білизна. Комоди дозволяють зберігати в них дитячі речі, постільні комплекти, якими користуються регулярно. Також в такому комоді знайдеться місце для гостьових комплектів, для ковдр, подушок, пледів і так далі. Це дійсно справжній "органайзер" для зберігання різновидів білизни.

Наші моделі по праву можна назвати геніальним винаходом. Завдяки ним, з'явилася можливість ергономічно використати наявний простір з максимальною користю. 

Усі наші комоди виглядають не просто сучасно і красиво. Це максимум комфорту, практичності, і максимум функціональності. Окрім цього багато моделей мають додаткові переваги і особливості. 

Наприклад, комоди для білизни "Тиса АКМ КП - 106", "Тиса АКМ КП - 102, "Тиса АКМ КП - 110, від популярної чернігівської фабрики є приліжковим комодом, який буде бездоганним варіантом для доповнення кімнати, і ідеально поєднуватиметься з будь-яким інтер'єром приміщення. Комод має м'яке і дуже зручне сидіння із закругленими підлокітниками, що дозволяє розміститися на комоді, як на лаві. Ця модель виконана якісно, бездоганно.


Купити комод для білизни в Києві

На нашому сайті представлені багато моделей комодів для білизни, на різний смак, і за різною, але доступною ціною. Для того, щоб зробити свій вибір, Ви можете не лише познайомитися з виробами на сайті, але і подзвонивши нашим провідним фахівцям, Ви обов'язково отримаєте компетентну інформацію про усі комоди для білизни, які ми пропонуємо. 

Для того, щоб купити стильний, сучасний, елегантний, ефективний комод для білизни, прохання, звертатися до нас по номерах телефонів, вказаних на сайті компанії kult - mebeli. Чекаємо Ваших дзвінків, ми завжди на зв'язку.

Комоди для білизни з доставкою, за вигідною ціною - Часто задавані питання

• Які виробники представлені у розділі комоди для білизни з доставкою, за вигідною ціною?

• Які комоди для білизни з доставкою, за вигідною ціною користуються найбільшою популярністю у 2021 году?

• Які товари-новинки є в категорії комоди для білизни з доставкою, за вигідною ціною?