Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Комоди для іграшок - купити з доставкою

Підібрано 48 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Дитинство кожної дитини нерозривно пов'язане з іграшками. Їх дарують всі – батьки, родичі, друзі батьків і так далі. Іграшки стають кращим подарунком на Новий Рік і день народження, заохоченням за хорошу успішність в школі.
Тому, з часом кожна дитина стає власником різноманітних іграшок. В результаті, їх зберігання стає досить складним, адже потрібно зуміти помістити всі іграшки в одне місце. З таким завданням найкраще справляється комод.

Особливості комода для іграшок

Вибрати й купити комод для іграшок, це вірне рішення, яке дозволить вирішити питання з їх розміщенням і очистити кімнату. При цьому купити комод для іграшок можна будь-якого дизайну за індивідуальними розмірами. Всі вироби мають певні особливості. Їх слід вказати більш детально:

  • комоди дуже функціональні . Вони мають кілька висувних містких ящиків. Вони дозволять не тільки помістити іграшки, а й одяг дитини, а також інші його особисті речі. Потрібно сказати, що найбільшу популярність набувають моделі з верхньою кришкою. Вона оббивається м'яким матеріалом і може використовуватися в якості сидіння. Таким чином, комод набуває додатковий функціонал і стає більш практичним;
  • можливе виготовлення виробів будь-якого кольору . Але найбільш широкий вибір представлений фабрикою "Тіса". Покупці зможуть підібрати модель, виконану в зеленому, червоному, синьому, блакитному кольорах, а також ваніль або лосось. Це дозволяє ідеально підібрати модель під уже наявний інтер'єр кімнати;
  • фурнітура виробів виготовлена з міцної сталі . Тому, вона легко витримає інтенсивне використання і прослужить дитині довгі роки.
    Таким чином, комоди для іграшок є простим і функціональним рішенням для зберігання іграшок. Завдяки їм, вільний простір кімнати стане більшим. Кожен комод стане чудовою альтернативою декільком скринькам або при ліжковим тумбам.

Купити комод для дитячих речей та іграшок в Культ меблів

Переваги комодів, представлених в інтернет-магазині "Культ Меблів "

Всі покупці нашого інтернет-магазину отримують якісні, недорогі моделі. Купівля виробу за каталогом дає замовникам кілька суттєвих переваг:

  • очевидно, що площа кімнати і конфігурація розташування меблів може бути різною. Тому, можуть бути реалізовані будь-які нестандартні рішення. Можливо замовити комоди для іграшок за індивідуальними параметрами. Крім розмірів виробу, можливий вибір і колірного рішення. Це дасть можливість врахувати потреби замовника і створити модель з урахуванням специфіки кімнати та інтер'єру;
  • у виробництві не застосовуються потенційно небезпечні речовини. Основою для комодів служать міцні ДСП і МДФ першої категорії. Дані матеріали не виділяють шкідливих речовин, вони не обробляються небезпечними барвниками. Відповідно, алергічні прояви абсолютно виключені;
  • навіть найскладніші замовлення будуть виконані в стислі терміни без підвищення вартості товару.
    Пропозиції наших постачальників дозволяють кожному отримати довговічний і дуже гарний комод для іграшок дитини за вигідною ціною.