Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Комоди для іграшок - купити з доставкою

Підібрано 48 товарів
ширина 90 см   висота 55 см   глибина 41 см
ширина 120 см   висота 80 см   глибина 44 см
ширина 80 см   висота 40 см   глибина 89 см
ширина 91 см   висота 106 см   глибина 44 см
ширина 90 см   висота 97 см   глибина 45 см
ширина 150 см   висота 75 см   глибина 51 см
ширина 75 см   висота 107 см   глибина 60 см
ширина 80 см   висота 80 см   глибина 44 см
ширина 90 см   висота 40 см   глибина 41 см
ширина 75 см   висота 117,5 см   глибина 47,5 см
ширина 120 см   висота 90 см   глибина 38 см
ширина 80 см   висота 87 см   глибина 45 см
ширина 90 см   висота 50 см   глибина 41 см
ширина 80 см   висота 80 см   глибина 44 см
ширина 80 см   висота 94 см   глибина 38 см
ширина 120 см   висота 87 см   глибина 45 см
ширина 91 см   висота 78,5 см   глибина 50 см
ширина 80 см   висота 76,6 см   глибина 44 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Дитинство кожної дитини нерозривно пов'язане з іграшками. Їх дарують всі – батьки, родичі, друзі батьків і так далі. Іграшки стають кращим подарунком на Новий Рік і день народження, заохоченням за хорошу успішність в школі.
Тому, з часом кожна дитина стає власником різноманітних іграшок. В результаті, їх зберігання стає досить складним, адже потрібно зуміти помістити всі іграшки в одне місце. З таким завданням найкраще справляється комод.

Особливості комода для іграшок

Вибрати й купити комод для іграшок, це вірне рішення, яке дозволить вирішити питання з їх розміщенням і очистити кімнату. При цьому купити комод для іграшок можна будь-якого дизайну за індивідуальними розмірами. Всі вироби мають певні особливості. Їх слід вказати більш детально:

  • комоди дуже функціональні . Вони мають кілька висувних містких ящиків. Вони дозволять не тільки помістити іграшки, а й одяг дитини, а також інші його особисті речі. Потрібно сказати, що найбільшу популярність набувають моделі з верхньою кришкою. Вона оббивається м'яким матеріалом і може використовуватися в якості сидіння. Таким чином, комод набуває додатковий функціонал і стає більш практичним;
  • можливе виготовлення виробів будь-якого кольору . Але найбільш широкий вибір представлений фабрикою "Тіса". Покупці зможуть підібрати модель, виконану в зеленому, червоному, синьому, блакитному кольорах, а також ваніль або лосось. Це дозволяє ідеально підібрати модель під уже наявний інтер'єр кімнати;
  • фурнітура виробів виготовлена з міцної сталі . Тому, вона легко витримає інтенсивне використання і прослужить дитині довгі роки.
    Таким чином, комоди для іграшок є простим і функціональним рішенням для зберігання іграшок. Завдяки їм, вільний простір кімнати стане більшим. Кожен комод стане чудовою альтернативою декільком скринькам або при ліжковим тумбам.

Купити комод для дитячих речей та іграшок в Культ меблів

Переваги комодів, представлених в інтернет-магазині "Культ Меблів "

Всі покупці нашого інтернет-магазину отримують якісні, недорогі моделі. Купівля виробу за каталогом дає замовникам кілька суттєвих переваг:

  • очевидно, що площа кімнати і конфігурація розташування меблів може бути різною. Тому, можуть бути реалізовані будь-які нестандартні рішення. Можливо замовити комоди для іграшок за індивідуальними параметрами. Крім розмірів виробу, можливий вибір і колірного рішення. Це дасть можливість врахувати потреби замовника і створити модель з урахуванням специфіки кімнати та інтер'єру;
  • у виробництві не застосовуються потенційно небезпечні речовини. Основою для комодів служать міцні ДСП і МДФ першої категорії. Дані матеріали не виділяють шкідливих речовин, вони не обробляються небезпечними барвниками. Відповідно, алергічні прояви абсолютно виключені;
  • навіть найскладніші замовлення будуть виконані в стислі терміни без підвищення вартості товару.
    Пропозиції наших постачальників дозволяють кожному отримати довговічний і дуже гарний комод для іграшок дитини за вигідною ціною.

Комоди для іграшок - купити з доставкою - Часто задавані питання

• Які виробники представлені у розділі комоди для іграшок - купити з доставкою?

• Які комоди для іграшок - купити з доставкою користуються найбільшою популярністю у 2021 году?

• Які товари-новинки є в категорії комоди для іграшок - купити з доставкою?