Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Комоди для вітальні - великий асортимент

Підібрано 91 товар
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Комоди в вітальню - симбіоз стилю ретро і сучасності

Комоди в вітальню стали купуватися все частіше і частіше. Головне в них - це багатофункціональність і зручність застосування. Це обумовлено, з одного боку, поверненням моди на стиль ретро, а з іншого, просто приголомшливою місткістю цього предмета меблів. Причому, на відміну від звичайних великих шаф і тумб, комод в вітальню має низку позитивних якостей :

  • він має безліч відділень, як відвижного, так і відкидного виду, тому кожен предмет розташовується на своєму місці;
  • деякі ящики закриваються на ключ, що гарантує збереження документів і цінностей навіть при частому наявності сторонніх людей;
  • цей предмет меблів може розташовуватися як уздовж стіни, так і в будь-якому кутку.

При різноманітті варіантів під час вибору комода слід орієнтуватися на кількість речей, які потрібно в нього помістити, на колір виробу, загальний стиль, а також на висоту. Всі ці характеристики можна врахувати, тому що вироби випускаються в гідному асортименті і мають цілком доступну вартість.

Різні моделі в вітальню від Культ меблів

Верхня панель повинна бути доступною, красивою і міцною

Ще одна якість, якою повинен володіти комод в вітальню, це висота, що дозволяє вільно користуватися його горизонтальною поверхнею. Адже в приміщенні, призначеному для відпочинку і прийому гостей, наявність зручної полиці буває просто необхідно. Комоди в вітальню з красиво обробленою верхньою панеллю можуть послужити в якості місця для:

  • вази з квітами;
  • книг та дисків;
  • пультів від домашньої техніки;
  • освітлювальних приладів;
  • багатьох інших дрібниць - на просторій поверхні нічого не загубиться;
  • телевізора і супутньої апаратури.

Останнє рішення дуже зручно, адже при ньому не доведеться купувати окрему тумбу або поличку. На кришці комода поміститься як сам прилад, так і DVD - приставка і навіть кімнатна антена. Механічна міцність меблів дозволить безпечно встановити теле-апаратуру навіть значної маси і великих габаритів.

Тому при виборі моделі слід приділяти увагу екземплярам невеликої висоти. Місткість же можна збільшити за рахунок ширини і глибини предмета меблів, адже вітальня буває, як правило, досить просторою. Що стосується матеріалу кришки, то промисловість пропонує безліч зовні привабливих і міцних варіантів.

Практичні комоди для вітальні кімнати

Нестандартне приміщення - не проблема, а можливість реалізувати фантазії

Але не всі вітальні однаково просторі. У старих малометражних квартирах і приватних будинках часто відчувається дефіцит простору. Але і власники такого житла тепер теж можуть купити комод в вітальню. Таку можливість їм дають провідні меблеві фабрики, наприклад, "Ніка", "Gree" або "Тиса". Комоди в вітальню від цих виробників мають безліч модифікацій, причому деякі моделі збираються за ескізами замовника, з урахуванням індивідуальних габаритів і інших параметрів.

Варіанти дизайну комодів в вітальню і варіанти їх розміщення в приміщенні Ви можете побачити в цьому відео:

Взявши комод в вітальню, власники тісних приміщень зможуть розташувати в ньому велику кількість дрібниць і аксесуарів. Виконані в монохромних і кольорових видах, комоди сумісними як зі старою обстановкою, так і з новим гарнітуром.

Рекомендуємо ознайомитись:

Комоди в ванну.

Комоди в передпокій.

Комоди в спальню.

Недорогі комоди.