Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Комоди в спальню - широкий асортимент

Підібрано 114 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Комоди в спальню - як правильно вибрати і недорого купити

У наш час спальню в жодній сучасній квартирі або приватному будинку неможливо уявити без багатофункціонального і вкрай необхідного в домашньому побуті комода. Сучасний ритм життя передбачає в наявності у кожної людини безлічі різних малих за розміром речей, а також предметів домашнього ужитку. Загалом всіх тих речей, які потрібно зберігати в спальні - приміщенні, де сім'ї проводять чималу кількість часу. Можна зробити висновок, що сучасна спальня в будь-якому житловому просторі не зовсім повноцінна без красивого і функціонального комода.

Купити комод в інтернет - магазині

Який комод для спальні найкраще підібрати

Найкраще для спальні підійде модель, в якій буде передбачено хоча б два глибоких висувних ящика (для зберігання постільної білизни, ковдр, подушок, взуття, верхнього одягу та інших великих за обсягом речей). Також не варто забувати про наявність і вузьких дрібних полиць, на яких буде зберігатися різноманітне нижня білизна, носовички, шкарпетки, колготки і різні дрібні речі. Найчастіше в кожному будинку в комоді зберігаються речі з розряду пам'ятних і тих, які вдома особливо не потрібні, але викинути шкода. Гарною підмогою буде окремий вертикальний відсік, що закривається на двері. Такі вертикальні полки, де зручніше за все зберігати документи і різного роду сімейні реліквії, частіше зазвичай розташовуються праворуч або ліворуч від основних полиць.

Варіанти дизайну комодів в спальню і варіанти їх розміщення в приміщенні Ви можете побачити в цьому відео:

Яких розмірів комоди для спальні найчастіше купують?

З радянських часів повелося, що комод повинен бути максимально об'ємним. Було прийнято, що на кришці комода обов'язково повинна лежати мереживна серветка і стояти ваза з квітами. Вимоги суспільства до сучасних комода в спальні набагато менш критичні - зараз в моді функціональність, а не монументальність. Все залежить від наявності вільного місця в спальні - бажано брати комод чим більше, тим краще. Часто покупці розглядають варіант з розміщенням на верхній кришці комода телевізора і сучасного цифрового обладнання. Іноді, якщо функціонально необхідно розміщення окремого дзеркала в спальні, - воно докуповується окремим модулем і розміщується над комодом.

Зібраний або розібраний варіант

Є два основних типи напрямних для висувних полиць комода для спальні - телескопічні та роликові. Перший тип частіше встановлюється в більш дорогі моделі, роликові ж напрямні використовуються навіть в самих бюджетних варіантах виконання. Що стосується варіанту вибору - купити комод в зборі або в упакованому в коробку варіанті для самостійної збірки - вибирайте особисто, виходячи з сил і засобів. Однак покупка зібраного комода, як пропонують, наприклад чернігівські фабрики (такі, як "Ніка", "Green", "Флешніка" або "Тіса") дозволить заощадити час на досить складне конструювання і поставити вже зібраний комод туди, де йому і місце. Також готовий виріб в зібраному вигляді легко доставити на невелику відстань як в межах міста, так і між містами. Нехай придбаний комод для спальні служить вам вірою і правдою довгі роки.

Рекомендуємо ознайомитись:

Комоди в ванну кімнату.

Комоди в передпокій.

Комоди для вітальні.