Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Комоди в спальню - широкий асортимент

Підібрано 114 товарів
ширина 130 см   висота 93 см   глибина 47,5 см
ширина 75 см   висота 75 см   глибина 45 см
ширина 80 см   висота 80 см   глибина 44 см
ширина 80 см   висота 90 см   глибина 43 см
ширина 98 см   висота 88 см   глибина 53 см
ширина 140 см   висота 55 см   глибина 41 см
ширина 105 см   висота 110 см   глибина 45 см
ширина 81 см   висота 93 см   глибина 42 см
ширина 160 см   висота 80 см   глибина 45 см
ширина 120 см   висота 90 см   глибина 45 см
ширина 90 см   висота 80 см   глибина 45 см
Комод Альфа Лайн МДФ
код товару: 12038
ширина 100 см   висота 87 см   глибина 48 см
ширина 98 см   висота 88 см   глибина 53 см
Комод Неман Лайт 3/3
код товару: 16398
ширина 120 см   висота 104 см   глибина 42 см
ширина 102,8 см   висота 92,2 см   глибина 40,1 см
Комод Неман Міа
код товару: 15872
ширина 98 см   висота 84 см   глибина 40 см
ширина 92 см   висота 94 см   глибина 39 см
ширина 80 см   висота 94 см   глибина 38 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Комоди в спальню - як правильно вибрати і недорого купити

У наш час спальню в жодній сучасній квартирі або приватному будинку неможливо уявити без багатофункціонального і вкрай необхідного в домашньому побуті комода. Сучасний ритм життя передбачає в наявності у кожної людини безлічі різних малих за розміром речей, а також предметів домашнього ужитку. Загалом всіх тих речей, які потрібно зберігати в спальні - приміщенні, де сім'ї проводять чималу кількість часу. Можна зробити висновок, що сучасна спальня в будь-якому житловому просторі не зовсім повноцінна без красивого і функціонального комода.

Купити комод в інтернет - магазині

Який комод для спальні найкраще підібрати

Найкраще для спальні підійде модель, в якій буде передбачено хоча б два глибоких висувних ящика (для зберігання постільної білизни, ковдр, подушок, взуття, верхнього одягу та інших великих за обсягом речей). Також не варто забувати про наявність і вузьких дрібних полиць, на яких буде зберігатися різноманітне нижня білизна, носовички, шкарпетки, колготки і різні дрібні речі. Найчастіше в кожному будинку в комоді зберігаються речі з розряду пам'ятних і тих, які вдома особливо не потрібні, але викинути шкода. Гарною підмогою буде окремий вертикальний відсік, що закривається на двері. Такі вертикальні полки, де зручніше за все зберігати документи і різного роду сімейні реліквії, частіше зазвичай розташовуються праворуч або ліворуч від основних полиць.

Варіанти дизайну комодів в спальню і варіанти їх розміщення в приміщенні Ви можете побачити в цьому відео:

Яких розмірів комоди для спальні найчастіше купують?

З радянських часів повелося, що комод повинен бути максимально об'ємним. Було прийнято, що на кришці комода обов'язково повинна лежати мереживна серветка і стояти ваза з квітами. Вимоги суспільства до сучасних комода в спальні набагато менш критичні - зараз в моді функціональність, а не монументальність. Все залежить від наявності вільного місця в спальні - бажано брати комод чим більше, тим краще. Часто покупці розглядають варіант з розміщенням на верхній кришці комода телевізора і сучасного цифрового обладнання. Іноді, якщо функціонально необхідно розміщення окремого дзеркала в спальні, - воно докуповується окремим модулем і розміщується над комодом.

Зібраний або розібраний варіант

Є два основних типи напрямних для висувних полиць комода для спальні - телескопічні та роликові. Перший тип частіше встановлюється в більш дорогі моделі, роликові ж напрямні використовуються навіть в самих бюджетних варіантах виконання. Що стосується варіанту вибору - купити комод в зборі або в упакованому в коробку варіанті для самостійної збірки - вибирайте особисто, виходячи з сил і засобів. Однак покупка зібраного комода, як пропонують, наприклад чернігівські фабрики (такі, як "Ніка", "Green", "Флешніка" або "Тіса") дозволить заощадити час на досить складне конструювання і поставити вже зібраний комод туди, де йому і місце. Також готовий виріб в зібраному вигляді легко доставити на невелику відстань як в межах міста, так і між містами. Нехай придбаний комод для спальні служить вам вірою і правдою довгі роки.

Рекомендуємо ознайомитись:

Комоди в ванну кімнату.

Комоди в передпокій.

Комоди для вітальні.