Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Комоди високі за доступною ціною

Підібрано 51 товар
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Високі комоди — практичне і вигідне в дизайнерському плані рішення

Спершу необхідно визначитися з тим, які комоди прийнято називати високими. Згідно з сучасними критеріями, такими вважаються моделі, висота яких перевищує один метр. Крім того, у більшості випадків такі комоди роблять вузькими — це пов'язано з тим, що його місткість компенсується заввишки, а габарити дозволяють раціонально використати вузькі високі комоди в приміщенні.

Високі комоди в Культ меблів

Особливості дизайну високого комода, які роблять використання цих меблів переважним у багатьох випадках

Майстри вважають за краще оснащувати високий комод висувними ящиками, що знаходяться на роликових або телескопічних направляючих. Є альтернативне дизайнерське рішення в даному випадку - комод вузький і високий оснащується одними дверцятами знизу і декількома ящиками вгорі. Можна і навпаки, але високі комоди з такою особливістю зустрічаються дещо рідше.
Особливо доречно буде купити високий комод власникам квартир невеликої площі — так можна буде з максимально користю планувати житлову площу.

Високий комод в інтернет магазині Культ меблів

Придбавати вже готові високі комоди або ж оформляти індивідуальне замовлення? Що вигідніше і в яких ситуаціях?

Відносно матеріалів, які знадобляться для того, щоб зробити комоди високі, немає ніяких обмежень. Все залежить тільки від того, що є в наявності у виробника, а також від того, скільки клієнт готовий заплатити за готовий виріб. Теж саме можна сказати і відносно фурнітури — фантазію замовника ніхто не обмежує, проте необхідно усвідомлювати те, що будь-яке дизайнерське рішення підвищеної складності спричинить додаткові витрати. купити Високі комоди люди вважають за краще у тому випадку, якщо ж він ідеально підходить під їх інтер'єр, або ж вони не особливо вимогливі до оформлення інтер'єру і планування житла. Або ж обмежені в матеріальному плані.

Вибір високих комодів в нашому магазині

Створення високого комода по індивідуальному макету — очевидні переваги

У тому випадку, якщо Вас не влаштовують габарити вже зібраних стандартних моделей, є можливість зробити високий вузький комод на замовлення. Тут вже покупець вказує абсолютно усе — матеріал, з якого буде виготовлений комод високий вузький (можна буде фасад робити з одного матеріалу — з натурального дерева, наприклад, а для торців використати ДСП), габарити, фурнітуру, забарвлення і інші дизайнерські тонкощі. Звичайно ж, таке рішення дозволить з максимальною раціональністю використати комод високий - інакше кажучи, можна буде підібрати ідеально відповідні габарити для розміщення в квартирі. Крім того, індивідуальне замовлення дозволить покупцеві підібрати ідеально відповідне дизайнерське оформлення — комод ідеально поєднуватиметься із загальним інтер'єром житла.
Навіть у тому випадку, якщо замовник до кінця не розуміє те, що він хоче отримати у результаті, є сенс не купувати високі комоди стандартних габаритів, а оформити індивідуальне замовлення. При необхідності, дизайнер буде готовий допомогти розробити максимально відповідний макет і зробити дійсно ті меблі, які підійдуть клієнтові.

Рекомендуємо ознайомитися:

Великі комоди.

Комоди з дзеркалом.

Комоди для іграшок.

Маленькі комоди.