Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Комоди високі за доступною ціною

Підібрано 45 товарів
ширина 51 см  висота 110,5 см  глибина 48 см
ширина 80 см  висота 105 см  глибина 42 см
ширина 81 см  висота 121,5 см  глибина 48 см
ширина 80 см  висота 200 см  глибина 44 см
Акція
ширина 80 см  висота 110 см  глибина 45 см
ширина 80 см  висота 95 см  глибина 42 см
ширина 51 см  висота 110,5 см  глибина 48 см
ширина 80 см  висота 125,8 см  глибина 37 см
ширина 80 см  висота 130 см  глибина 40 см
ширина 60 см  висота 110 см  глибина 43 см
ширина 60 см  висота 101 см  глибина 46 см
ширина 81 см  висота 121 см  глибина 48 см
Комод Ніка КМС - 7
код товару: 12526
ширина 90 см  висота 110 см  глибина 44 см
ширина 95 см  висота 164 см  глибина 40 см
ширина 110 см  висота 112 см  глибина 47 см
ширина 130,8 см  висота 104,5 см  глибина 42,9 см
ширина 91 см  висота 106 см  глибина 44 см
Комод Green КМД - 201
код товару: 16214
ширина 105 см  висота 120 см  глибина 45 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Високі комоди — практичне і вигідне в дизайнерському плані рішення

Спершу необхідно визначитися з тим, які комоди прийнято називати високими. Згідно з сучасними критеріями, такими вважаються моделі, висота яких перевищує один метр. Крім того, у більшості випадків такі комоди роблять вузькими — це пов'язано з тим, що його місткість компенсується заввишки, а габарити дозволяють раціонально використати вузькі високі комоди в приміщенні.

Високі комоди в Культ меблів

Особливості дизайну високого комода, які роблять використання цих меблів переважним у багатьох випадках

Майстри вважають за краще оснащувати високий комод висувними ящиками, що знаходяться на роликових або телескопічних направляючих. Є альтернативне дизайнерське рішення в даному випадку - комод вузький і високий оснащується одними дверцятами знизу і декількома ящиками вгорі. Можна і навпаки, але високі комоди з такою особливістю зустрічаються дещо рідше.
Особливо доречно буде купити високий комод власникам квартир невеликої площі — так можна буде з максимально користю планувати житлову площу.

Високий комод в інтернет магазині Культ меблів

Придбавати вже готові високі комоди або ж оформляти індивідуальне замовлення? Що вигідніше і в яких ситуаціях?

Відносно матеріалів, які знадобляться для того, щоб зробити комоди високі, немає ніяких обмежень. Все залежить тільки від того, що є в наявності у виробника, а також від того, скільки клієнт готовий заплатити за готовий виріб. Теж саме можна сказати і відносно фурнітури — фантазію замовника ніхто не обмежує, проте необхідно усвідомлювати те, що будь-яке дизайнерське рішення підвищеної складності спричинить додаткові витрати. купити Високі комоди люди вважають за краще у тому випадку, якщо ж він ідеально підходить під їх інтер'єр, або ж вони не особливо вимогливі до оформлення інтер'єру і планування житла. Або ж обмежені в матеріальному плані.

Вибір високих комодів в нашому магазині

Створення високого комода по індивідуальному макету — очевидні переваги

У тому випадку, якщо Вас не влаштовують габарити вже зібраних стандартних моделей, є можливість зробити високий вузький комод на замовлення. Тут вже покупець вказує абсолютно усе — матеріал, з якого буде виготовлений комод високий вузький (можна буде фасад робити з одного матеріалу — з натурального дерева, наприклад, а для торців використати ДСП), габарити, фурнітуру, забарвлення і інші дизайнерські тонкощі. Звичайно ж, таке рішення дозволить з максимальною раціональністю використати комод високий - інакше кажучи, можна буде підібрати ідеально відповідні габарити для розміщення в квартирі. Крім того, індивідуальне замовлення дозволить покупцеві підібрати ідеально відповідне дизайнерське оформлення — комод ідеально поєднуватиметься із загальним інтер'єром житла.
Навіть у тому випадку, якщо замовник до кінця не розуміє те, що він хоче отримати у результаті, є сенс не купувати високі комоди стандартних габаритів, а оформити індивідуальне замовлення. При необхідності, дизайнер буде готовий допомогти розробити максимально відповідний макет і зробити дійсно ті меблі, які підійдуть клієнтові.

Рекомендуємо ознайомитися:

Великі комоди.

Комоди з дзеркалом.

Комоди для іграшок.

Маленькі комоди.