Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Комоди з дерева - купити для дому

Підібрано 16 товарів

Не так давно комоди з дерева стали повертатися в сучасні інтер'єри. Виробники вдало переробили дизайни, які стали повністю відповідати стандартам євроремонтів. На відміну від комодів з радянської епохи нинішні моделі стали набагато практичніше. Відсутня велика кількість різних різьблених декоративних елементів, хоча за бажанням клієнта вони і можуть додаватися. Комод з дерева в стилі мінімалізму поєднується з такими меблями як: шафи купе, ліжка, тумбочки та інш

З яких матеріалів виготовляється дерев'яний комод?

Виробники в основному роблять акцент на двох моделях:

  • комод дерев'яний  із масиву;
  • з використанням техніки деревного щита.

Природно, що дерев'яний комод з масиву завжди буде коштувати значно дорожче. Цілісний брус, оброблений майстрами з високою точністю, виглядає премиально з різних ракурсів. Не тільки зовні відчувається масивність всієї конструкції, але і всередині. Цьому сприяють цільні шматки деревини, застосовувані в корпусі і фасаді.

Будь-які моделі комодів з дерева в інтернет-магазині Культ меблів

Прослужать комоди з дерева преміум якості значно довше будь-яких аналогів, але за умови створення відповідних умов. Масив дуже вимогливий до температурних режимів, кількості вологи в повітрі і його способу застосування.

Менш вимогливим є комоди з дерева деревного щита. Дана техніка має на увазі під собою склеювання декількох дощечок воєдино, щоб вони в підсумку утворювали панель. Уже їх наслідок застосовують для створення основного корпусу і його зовнішньої обробки.

Термін експлуатації комода не обмежується. І   на весь цей період господині не потрібно замислюватися про умови експлуатації, так як сучасний меблевий клей повністю запобігає всі негативні фактори, які з'являються в квартирі в літні або зимові періоди.

Варіанти комодів з дерева і варіанти їх розміщення в приміщенні Ви можете побачити в цьому відео:

Купуючи комоди з дерева – клієнт може вибрати породу деревини

Якщо раніше комод дерев'яний купити з дуба вважалося звичайною справою, то зараз це не так. Подібні меблі хоч і якісні, але коштують досить дорого. Дозволити собі подібну розкіш можуть далеко не всі. Хоча при наявності відповідних фінансів комод дерево дуб відмінне рішення для обладнання свого офісу на роботі чи вдома.

Виробники пропонують купити дерев'яний комод з аналогових порід дерев, які значно доступнішими в ціновому плані:

  • бук;
  • сосна.

Вибирайте тільки кращі моделі комодів з дерева в нашому інтернет - магазині

Завдяки лакофарбових матеріалів вони не сильно поступаються дубу за зовнішніми даними. Якщо замовити додатково фрезерувальні роботи, то і зовсім вийде рівень преміальної якості, але за ціною в кілька разів менше. Дерев'яний комод купити іноді все-таки вигідніше в майстернях, де кожен елемент конструкції замовляється окремо.

Комоди з натурального дерева функціональні і не займають багато місця

Якщо розглядати комоди з дерева фото, то відразу відзначається їх невеликий розмір. Все завдяки використанню технології висувної шухляди. Відкриваючись, вона рухається по спеціальних напрямних, які в кінці шляху ящика обладнані обмежувачем. Це дозволяє без побоювань висувати потрібний вам відсік повністю – вільний доступ до далеких куточків ящика.

Зараз лідерами на ринку є дві компанії: фабрика «Олімп» з м. Харкова, «Арбор» м. Червоноград. Рекомендується для початку вивчити асортимент тут, адже комоди з дерева завжди у великому асортименті. Ціни варіюються від матеріалів, моделей, складності фасадів – кожен знайде щось для себе.

Пропонуємо ознайомитись:

Сучасні комоди.

Комоди для іграшок.

Великі комоди.

Комоди з пеленатором.