Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Комоди з дзеркалом - широкий асортимент

Підібрано 13 товарів
ширина 75 см   висота 175 см   глибина 45 см
ширина 75 см   висота 155 см   глибина 45 см
ширина 70 см   висота 82-127 см   глибина 44 см
ширина 75 см   висота 155 см   глибина 45 см
ширина 120 см   висота 150 см   глибина 45 см
ширина 120 см   висота 208 см   глибина 45 см
24598 грн Детальніше
ширина 75 см   висота 155 см   глибина 45 см
ширина 80 см   висота 140 см   глибина 43 см
ширина 120 см   висота 86,8 см   глибина 38 см
ширина 80 см   висота 85 см   глибина 45 см
 
ширина 102 см   висота 86 см   глибина 44,5 см
 
ширина 115 см   висота 166 см   глибина 43 см
 
ширина 102 см   висота 86 см   глибина 48 см
 

Комоди із дзеркалом - широкий асортимент

Зручні та багатофункціональні комоди із дзеркалом підкреслять стиль та елегантність кімнати, і при цьому не займуть багато місця у приміщенні.

Правила вибору

Конструкцією такого елемента є містка тумба з прикріпленим у верхній частині дзеркалом або системою дзеркал. Від тумбочки його відрізняють великі габарити та відсутність дверцят, які замінено на систему висувних скриньок.
Залежно від конструкції комоди із дзеркалом бувають двох видів:
  • Монолітні. Моделі із вбудованими дзеркалами, що відрізняються стійкістю та високою міцністю. Це дозволяє утримувати верхню дзеркальну частину, що відрізняється пристойною вагою. Завдяки такій конструкції комоди легко встановлюються без додаткового монтажу дзеркальної частини. До мінусів можна віднести досить пристойні габарити комода, які потребують вільного простору в кімнаті.
  • Роздільні. Комоди та дзеркала в таких меблях не з'єднані між собою, але виконані в одному стилі. Дзеркальна частина може кріпитись окремо на стіну або прикручуватися до комода. Компактність та витонченість, а також необхідність мінімального простору для встановлення – основні плюси таких комодів. З мінусів – більше клопоту у процесі монтажу меблів.
Комоди із дзеркалом можна розмістити практично у будь-якій кімнаті житлового приміщення. Традиційно їх встановлюють у спальні, передпокої чи ванні, якщо дозволяє корисна площа.
Якщо ви вирішили поставити комод у спальні, подбайте про достатню місткість ящиків, куди ви зможете покласти не лише одяг, а й постільну білизну. Якщо комод також планується використовувати як туалетний столик, подбайте про наявність невеликих ящиків для зберігання косметики та аксесуарів.
Комод у коридорі відрізняється меншими габаритами, адже, як правило, площа цього приміщення не така велика. Дзеркало необхідно, щоб оцінити свій зовнішній вигляд перед виходом з дому або правильно надіти шапку та прикраси.
 

Комоди з дзеркалом - широкий асортимент - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі комоди з дзеркалом - широкий асортимент?

Вартість товарів у розділі від 1088 до 24598 грн.

• Які виробники представлені у розділі комоди з дзеркалом - широкий асортимент?

• Які комоди з дзеркалом - широкий асортимент користуються найбільшою популярністю у 2021 году?