Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Комоди з дзеркалом - широкий асортимент

Підібрано 13 товарів

Комод - універсальний предмет меблів, який однаково добре виглядає і в кімнатах, і в передпокої, прекрасно вписуючись в їх обстановку. У першому випадку в ньому може зберігатися одяг або постільна білизна, у другому – різні предмети домашнього вжитку. Особливо актуальні комоди з дзеркалом – в нього дуже зручно глядітись під час ранкового туалету або перед виходом з дому. До того ж, воно робить кімнату трохи більше світлою і просторою візуально.

Де повинне розміщуватись дзеркало в сучасному комоді?

Існує кілька варіантів:

  1. Сучасні комоди з дзеркалом можуть бути двома окремими елементами. В цьому випадку дзеркало зазвичай ставлять на предмет меблів або вішають на стіну над ним. Цей варіант має істотну перевагу над іншими: висоту, на якій воно буде розміщено, ви регулюєте самостійно, виходячи з росту членів вашої родини і власної зручності.
  2. Може кріпитися до верхньої кришки комода з внутрішньої сторони. В цьому випадку комод з дзеркалом є одним цілим, але побачити себе в ньому можна буде тільки при піднятті кришки предмета меблів (газлифт або барний механізм). Втім, виглядає такий варіант досить оригінально.
  3. Може являти собою єдиний блок з поличками, який кріпиться зверху або збоку.

Комод у вітальню купити в інтернет магазині

Взаємозв'язок комплектації і розташування комода

Залежно від того, де буде стояти предмет меблів і, як наслідок, що буде в ньому зберігатися, кількість полиць, ящиків і дверей повинно бути різним. Тобто, наприклад, вибираючи комод з дзеркалом в спальню, зверніть увагу на моделі з великою кількістю ящиків. З урахуванням того, що зберігатися в ньому, швидше за все, буде постільна білизна, одяг і тому подібні речі невеликого обсягу, можна навіть знехтувати їх висотою – головне, щоб їх було багато. Тоді сортувати речі буде набагато зручніше. І навпаки, краще підібрати такий комод з дзеркалом в передпокій, в якому можна розмістити об'ємні речі, нехай навіть при цьому полиць в ньому буде всього кілька.

Варіанти комодів з дзеркалом і варіанти їх розміщення в приміщенні Ви можете побачити в цьому відео:

Розміри різних моделей – індивідуальний підхід

Вирішуючи питання про розміри, варто, звичайно, орієнтуватися в першу чергу на площу кімнат, для яких призначені комоди з дзеркалом. Громіздкий предмет інтер'єру в невеликій кімнатці або скромному коридорі буде виглядати так само безглуздо, як і крихітна шафа в просторому приміщенні. Втім, якщо вам сподобався, наприклад, конкретний комод з дзеркалом для спальні, але абсолютно не підходить його розмір, не турбуйтеся: меблева фабрика Тіса готова вносити зміни в габарити своїх виробів за індивідуальними запитами, що вигідно відрізняє її від конкурентів.

Комод в спальню для білизни

Забарвлення комодів – класичні кольори і модні відтінки

Звичайно, найпопулярніші комоди з дзеркалом в спальню або передпокій – це моделі всіх відтінків дерева, від світлих до найбільш насичених. Вони вдало вписуються в більшість інтер'єрів, оскільки не « примхливі » в питанні сполучуваності. Але останнім часом все більше людей вважають за краще купити комод з дзеркалом білого кольору. Він не тільки виглядає оригінально і актуально, але і візуально робить кімнату більш світлою. Наш меблевий  інтернет-магазин  і в цьому питанні пропонує своїм клієнтам простір для дизайнерських експериментів: тут ви можете замовити комоди для спальні з дзеркалом практично будь-якого забарвлення.

Рекомендуємо ознайомитись:

Комоди для іграшок.

Білі комоди.

Великі комоди.

Комоди для білизни.