Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Комоди з дзеркалом - широкий асортимент

Підібрано 13 товарів
ширина 75 см   висота 175 см   глибина 45 см
ширина 75 см   висота 155 см   глибина 45 см
ширина 70 см   висота 82 см   глибина 44 см
ширина 75 см   висота 155 см   глибина 45 см
ширина 120 см   висота 150 см   глибина 45 см
ширина 120 см   висота 208 см   глибина 45 см
24598 грн Детальніше
ширина 75 см   висота 155 см   глибина 45 см
ширина 80 см   висота 140 см   глибина 43 см
ширина 120 см   висота 86,8 см   глибина 38 см
ширина 80 см   висота 85 см   глибина 45 см
 
ширина 102 см   висота 86 см   глибина 44,5 см
 
ширина 115 см   висота 166 см   глибина 43 см
 
ширина 102 см   висота 86 см   глибина 48 см
 

Комод - універсальний предмет меблів, який однаково добре виглядає і в кімнатах, і в передпокої, прекрасно вписуючись в їх обстановку. У першому випадку в ньому може зберігатися одяг або постільна білизна, у другому – різні предмети домашнього вжитку. Особливо актуальні комоди з дзеркалом – в нього дуже зручно глядітись під час ранкового туалету або перед виходом з дому. До того ж, воно робить кімнату трохи більше світлою і просторою візуально.

Де повинне розміщуватись дзеркало в сучасному комоді?

Існує кілька варіантів:

  1. Сучасні комоди з дзеркалом можуть бути двома окремими елементами. В цьому випадку дзеркало зазвичай ставлять на предмет меблів або вішають на стіну над ним. Цей варіант має істотну перевагу над іншими: висоту, на якій воно буде розміщено, ви регулюєте самостійно, виходячи з росту членів вашої родини і власної зручності.
  2. Може кріпитися до верхньої кришки комода з внутрішньої сторони. В цьому випадку комод з дзеркалом є одним цілим, але побачити себе в ньому можна буде тільки при піднятті кришки предмета меблів (газлифт або барний механізм). Втім, виглядає такий варіант досить оригінально.
  3. Може являти собою єдиний блок з поличками, який кріпиться зверху або збоку.

Комод у вітальню купити в інтернет магазині

Взаємозв'язок комплектації і розташування комода

Залежно від того, де буде стояти предмет меблів і, як наслідок, що буде в ньому зберігатися, кількість полиць, ящиків і дверей повинно бути різним. Тобто, наприклад, вибираючи комод з дзеркалом в спальню, зверніть увагу на моделі з великою кількістю ящиків. З урахуванням того, що зберігатися в ньому, швидше за все, буде постільна білизна, одяг і тому подібні речі невеликого обсягу, можна навіть знехтувати їх висотою – головне, щоб їх було багато. Тоді сортувати речі буде набагато зручніше. І навпаки, краще підібрати такий комод з дзеркалом в передпокій, в якому можна розмістити об'ємні речі, нехай навіть при цьому полиць в ньому буде всього кілька.

Варіанти комодів з дзеркалом і варіанти їх розміщення в приміщенні Ви можете побачити в цьому відео:

Розміри різних моделей – індивідуальний підхід

Вирішуючи питання про розміри, варто, звичайно, орієнтуватися в першу чергу на площу кімнат, для яких призначені комоди з дзеркалом. Громіздкий предмет інтер'єру в невеликій кімнатці або скромному коридорі буде виглядати так само безглуздо, як і крихітна шафа в просторому приміщенні. Втім, якщо вам сподобався, наприклад, конкретний комод з дзеркалом для спальні, але абсолютно не підходить його розмір, не турбуйтеся: меблева фабрика Тіса готова вносити зміни в габарити своїх виробів за індивідуальними запитами, що вигідно відрізняє її від конкурентів.

Комод в спальню для білизни

Забарвлення комодів – класичні кольори і модні відтінки

Звичайно, найпопулярніші комоди з дзеркалом в спальню або передпокій – це моделі всіх відтінків дерева, від світлих до найбільш насичених. Вони вдало вписуються в більшість інтер'єрів, оскільки не « примхливі » в питанні сполучуваності. Але останнім часом все більше людей вважають за краще купити комод з дзеркалом білого кольору. Він не тільки виглядає оригінально і актуально, але і візуально робить кімнату більш світлою. Наш меблевий  інтернет-магазин  і в цьому питанні пропонує своїм клієнтам простір для дизайнерських експериментів: тут ви можете замовити комоди для спальні з дзеркалом практично будь-якого забарвлення.

Рекомендуємо ознайомитись:

Комоди для іграшок.

Білі комоди.

Великі комоди.

Комоди для білизни.