Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Комп'ютерні столи для ноутбука

Підібрано 51 товар
ширина 60 см  висота 85 см  глибина 55 см
ширина 64 см  висота 180 см  глибина 47,6 см
ширина 90 см  висота 75 см  глибина 70 см
ширина 115 см  висота 75 см  глибина 40 см
ширина 104 см  висота 75 см  глибина 57 см
ширина 80 см  висота 75 см  глибина 80 см
ширина 60 см  висота 75 см  глибина 50 см
ширина 60 см  висота 195,8 см  глибина 60 см
ширина 50 см  висота 75 см  глибина 45 см
ширина 60 см  висота 125 см  глибина 60 см
ширина 60 см  висота 75 см  глибина 50 см
ширина 66,4 см  висота 65 см  глибина 50 см
ширина 90 см  висота 75 см  глибина 50 см
ширина 110 см  висота 195,8 см  глибина 130 см
ширина 92,6 см  висота 87 см  глибина 91 см
ширина 100 см  висота 75 см  глибина 60 см
ширина 100 см  висота 75 см  глибина 60 см
ширина 80 см  висота 76 см  глибина 73 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

 Комп'ютерні столи для ноутбука

 

Не дивлячись на ряд переваг портативного ноутбука, працювати, тримаючи його на колінах, зовсім незручно. Часом, необхідно вести ще якісь додаткові записи від руки, а місця для блокнота, ручки і іншої дріб'язку просто немає. Тоді на виручку приходить стіл для ноутбука, який, має кілька ящиків для зберігання канцелярського приладдя, навушників і іншого.

Але, перш ніж купувати такий стіл, потрібно розібратися в деяких деталях. І так, яким же повинен бути столик під ноут? І на що звертати увагу при виборі? Відповіді на ці та багато інших питань ви зможете дізнатися з цієї замітки.

 

Конструкція і габаритні розміри

 

Перш за все, столи для ноутбуків можна поділити на стаціонарні та мобільні. Перші, по суті, нічим не відрізняються від звичайних письмових столів. Вони мають стандартну висоту, складову 75 см, їх глибина рідко перевищує 60 см. Оптимальна ширина для такого столика 120 см. Вони оснащені тумбами, полицями або ящиками, що робить їх дуже комфортними і практичними.

Другі ж, навпаки, мають скромні габарити, завдяки чому, можуть використовуватися для тривалої роботи в ліжку, кріслі або на відпочинку. Так чи інакше, якщо вам дійсно необхідно щодня проводити по декілька годин за ноутбуком, то краще брати класичний стіл. А ось для перегляду фільмів або зависання в мережі підійде і складаний переносний столик.

Вибираючи стіл, зверніть увагу на його висоту і можливість її регулювання, це стосується, здебільшого, портативних моделей. Не менш важливим аргументом при виборі повинна бути розрахункове навантаження. Деякі мобільні столики дуже популярні за рахунок того, що є можливість збільшувати їх робочу поверхню. Купуючи такий стіл, стежте за якістю всіх його кріплень.

 

Матеріал

 

Асортимент матеріалів, використовуваних для виробництва столів дуже обширний. Для цього використовують ДСП і МДФ, ударостійке скло, метал, натуральне дерево і шпоновану фанеру. Вибір матеріалу на пряму залежить від ваших особистих переваг. Важливу роль також відіграють особливості самої моделі і сума, на яку ви розраховуєте.

 

Додаткові функції

 

Крім стандартних ящиків, комп'ютерний стіл для ноутбука може бути оснащений підсвічуванням або лампою на гнучкому штативі, вбудованими USB-вентиляторами, ручками для транспортування та іншими «удобностями». Чи варто переплачувати за стіл з текстурованою поверхнею або можна просто купити килимок для мишки, вирішувати, звичайно, вам. Це стосується, втім, і інших «наворотів». У цьому питанні рішення індивідуально. Але, так чи інакше, стіл для ноутбука просто необхідний, з ним робота буде набагато більш результативною і зручною.