Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Комп'ютерні столи з ящиками

Підібрано 512 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Комп'ютерні столи з ящиком

 

Перш за все, необхідно внести ясність: які ж бувають ящики? Ящиками можна називати блок з шухлядами або ж полки з дверцятами. Стіл з ящиками найбільш популярний серед працівників офісів, державних структур, вчителів і медиків, а також школярів і студентів. Одним словом, його вибирають в тому випадку, якщо є необхідність зберігати велику кількість паперів і приладдя. Самі посудіть, це дуже зручно! Все, що потрібно для роботи, знаходиться на відстані витягнутої руки і в поле зору. Купити комп'ютерний стіл з ящиком, який дуже навіть стане в нагоді в побуті, можна у нас на сайті.

 

Блок з шухлядами

 

Кількість шухляд впливає на вартість виробу. Більше шухляд - дорожче стіл. Це пояснюється тим, що кожна шухлядка робить конструкцію комп'ютерного столу складніше, для його збірки потрібно більше фурнітури і напрямних. На висувні ящики також можна поставити замок. Спеціальна система може одночасно замикати всі шухляди одним ключем.

Можна також зробити незалежні замки для кожної шухляди, але такий варіант коштує дорожче. Як правило, більшість столів комплектують роликовими напрямними, але, за доплату, їх можна замінити на телескопічні або телескопічні з доводчиком. Останній варіант найдорожчий, адже крім того, що шухлядкі з телескопами ніколи не випадають, закриваються плавно і безшумно, доводчики самостійно закривають ящик, якщо його не засунули до кінця.

 

Полиці з дверцятами

 

Полиці з дверцятами - це варіант для тих, хто хоче заощадити. Такі столики недорогі і функціональні. Якщо говорити про місткості, то стіл з полками нічим не поступається столу з висувними ящиками. В якійсь мірі, він навіть краще. На відміну від шухлядок, в які документацію можна покласти лише горизонтальній стопкою, на полиці все необхідне можна складати вертикально.

До того ж, в шухляду не поставиш занадто багато, її можна продавити або порушити виїзної механізм. У полиць таких недоліків немає, тому їх можна, що називається, набивати до відмови. Єдине, коли відривається дверцята, можна переглядати вміст всіх полиць. Все ж шухляди, особливо ті, які можна закрити, служать більш надійним місцем для зберігання цінних або особистих речей.

Як би там не було, але самий універсальний і місткий стіл повинен включати в себе і полки, і шухляди. Вибираючи модель, зверніть увагу кромку, набагато краще, якщо вона буде протиударною. Так, краю столу будуть набагато менш схильні до деформації.