Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Ком'ютерні столи з надстройкою

Підібрано 610 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Комп'ютерні столи з надбудовою

 

Дуже часто ми стикаємося з проблемою браку місця для зберігання папок, дисків, документації, канцелярських приналежностей і інших дрібниць, необхідних для роботи. Найбільш дієвий спосіб розширити функціональний простір робочого простору - придбання комп'ютерного столу з надбудовою. За допомогою надбудови легко можна впорядкувати свої приналежності, розмістити все необхідне на відстані витягнутої руки і зробити робоче місце комфортним і затишним.

 

Які бувають комп'ютерні столи з надставкою?

 

Різновидів комп'ютерних столів з надставками дуже багато і призначення у них найрізноманітніше. У проекті деяких столів вже передбачена надставка, а до інших - можна вибрати найоптимальнішу і докупити окремо.

 

  • Кутова надставка під монітор. Дуже поширений вид надставок, який може бути частиною виробу або ж автономним модулем. У випадку, якщо стіл спроектований з подібною надставкою, то при складанні її садять на шканти і клей в певній частині виробу. Таку надбудову можна докупити окремо, тоді вона кріпиться за допомогою липкої стрічки. У цьому випадку, Ви самі вибираєте найбільш зручне місце для неї.
  • Столи-бюро. Столи такого типу популярні в бібліотеках, регістратурах та інших організаціях, де необхідно місце для зберігання великої кількості карток та документації. Особливістю такого столу є наявність дрібного відсіку - такий собі міні-надбудови з крихітними відділами.
  • Відкриті надбудови. Так звані надбудови стелажного типу. Вони складаються з безлічі відкритих секцій. Плюсом такої надбудови можна вважати те, що Ви легко переглядаєте всі полки і маєте постійний доступ до них. Мінус - це пил, який накопичується на відкритих полицях дуже швидко.
  • Закриті надбудови. Доступ до полиць обмежений дверцятами. Це зручно тому, що робітники приналежності не часто виходить зберігати ідеально складеними, а за дверцятами завжди можна сховати творчий безлад.

 

Комп'ютерні столи з надбудовою - це самі функціональні столи. Вони ідеально підійдуть для школярів, студентів, офісних працівників. Без надбудови, навпаки, зовсім не місткі. Такі столи беруть ті, хто не потребує додаткового просторі.

Купити комп'ютерні столи з надбудовою в Києві, Харкові чи Одесі Ви зможете в нашому інтернет-магазині.