Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Кухонні комплекти

Підібрано 20 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

 Кухонні комплекти: вибір на користь традиційності

Які тільки нововведення не вводяться дизайнерами в індустрію моди на меблі, але вибір покупців в більшості випадків схиляється на користь традиційних зразків. Кухонні комплекти відносяться якраз до такої категорії, яка завжди гармонійно і практично вписується в будь-який інтер'єр кухні, їдальні або вітальні.

 

Складові кухонних комплектів

У самому класичному розумінні така кухонні меблі виповнюється в єдиному ансамблі за стилем, забарвленням, матеріалами, формами і фактурою. Тому набуваючи обідню групу, не варто турбуватися про те, що предмети меблів не будуть гармоніювати один з одним. Проблема підбору однакових складових комплекту вже вирішена.

Складають таку групу обідні столи та стільці, виконані в одному стилі. Крім (або замість) стільців в комплектацію можуть включатися лава, табурети або пуфи.

 

Різновиди і типи обідніх груп

Кожен кухонний комплект можна зробити абсолютно індивідуальним, адже варіацій виконання безліч. Для цього необхідно визначитися з кожним з двох його елементів: який потрібен стіл і який тип меблів для сидіння за столом.

Види обідніх столів в комплекті

  • За розмірами немає ніяких обмежень. Для маленької кухні підійде невеликий (на 2-4 людини), а для розкішного столового можна придбати стіл для розсадження навіть 12-15 гостей;
  • За формою столи для кухні бувають найрізноманітнішими: чіткі герметичні - прямокутні та квадратні, з плавними лініями і закругленими кутами, овальні та круглі, симетричні і асиметричні. Є навіть незвичайної ергономічної форми;
  • Стільниця може бути цілісною або трансформером. Є столи з розсувним механізмом або складаються при необхідності в більш компактний вигляд;
  • Ніжок може бути як одна, так і декілька. У класичному варіанті - чотири. Також можна вибрати моделі з двома опорами і поперечиною між ними. Вони можуть бути як прямими, так і фігурними;
  • Для зручності безпосередньо під стільницею можливе розміщення висувних ящиків, де будуть зберігатися кухонне приладдя. Вони практично непомітні і при розсадження за столом не доставляють ніяких незручностей.

Стільці та аналогічні меблі для сидіння за столом

  • У кухонному комплекті в традиційному варіанті передбачені стільці з високими спинками. Вони також можуть бути з підлокітниками або без. Висота спинки варіюється в залежності від моделі та переваг покупця;
  • Зручний варіант, коли в обідній комплект входять табурети або пуфи. Їх легко засунути під стіл з метою економії простору;
  • Є такі варіанти, де замість стільців ставиться лава. Вона може бути жорстка або з оббивкою; Ніжки або опори стільців, як правило, в зменшеному масштабі повторюють образ ніжок столу.

 

Матеріали виготовлення

Самий легких і прийнятний за вартістю матеріал для виготовлення кухонного комплекту - це ламіновані листи ДСП. Бувають і дерев'яні моделі. Часто ніжки і опори роблять з блискучого металу. Цікаві моделі зі скляними стільницями.

Оббивка сидінь і спинок стільців виконується з тканини або шкірозамінника. Багато ж вважають за краще жорсткі дерев'яні стільці без оббивки.