Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Кухонні комплекти

Підібрано 17 товарів
ширина 60-120 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 120 см   висота 74 см   глибина 80 см
ширина 110 см   висота 75 см   глибина 70 см
ширина 90 см   висота 74 см   глибина 150-207 см
16633 грн Детальніше
ширина 155 см   висота 83 см   глибина 115 см
ширина 140 см   висота 83 см   глибина 110 см
ширина 155 см   висота 83 см   глибина 115 см
ширина 155 см   висота 83 см   глибина 115 см
ширина 140 см   висота 83 см   глибина 110 см
ширина 90 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 100 см   висота 76,6 см   глибина 60 см
ширина 100 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 60 см   висота 74,5 см   глибина 100 см
 
ширина 90 см   висота 80 см   глибина 60 см
 
ширина 90 см   висота 80 см   глибина 60 см
 
ширина 90 см   висота 80 см   глибина 60 см
 
ширина 170 см   висота 93 см   глибина 130 см
 

 Кухонні комплекти: вибір на користь традиційності

Які тільки нововведення не вводяться дизайнерами в індустрію моди на меблі, але вибір покупців в більшості випадків схиляється на користь традиційних зразків. Кухонні комплекти відносяться якраз до такої категорії, яка завжди гармонійно і практично вписується в будь-який інтер'єр кухні, їдальні або вітальні.

 

Складові кухонних комплектів

У самому класичному розумінні така кухонні меблі виповнюється в єдиному ансамблі за стилем, забарвленням, матеріалами, формами і фактурою. Тому набуваючи обідню групу, не варто турбуватися про те, що предмети меблів не будуть гармоніювати один з одним. Проблема підбору однакових складових комплекту вже вирішена.

Складають таку групу обідні столи та стільці, виконані в одному стилі. Крім (або замість) стільців в комплектацію можуть включатися лава, табурети або пуфи.

 

Різновиди і типи обідніх груп

Кожен кухонний комплект можна зробити абсолютно індивідуальним, адже варіацій виконання безліч. Для цього необхідно визначитися з кожним з двох його елементів: який потрібен стіл і який тип меблів для сидіння за столом.

Види обідніх столів в комплекті

  • За розмірами немає ніяких обмежень. Для маленької кухні підійде невеликий (на 2-4 людини), а для розкішного столового можна придбати стіл для розсадження навіть 12-15 гостей;
  • За формою столи для кухні бувають найрізноманітнішими: чіткі герметичні - прямокутні та квадратні, з плавними лініями і закругленими кутами, овальні та круглі, симетричні і асиметричні. Є навіть незвичайної ергономічної форми;
  • Стільниця може бути цілісною або трансформером. Є столи з розсувним механізмом або складаються при необхідності в більш компактний вигляд;
  • Ніжок може бути як одна, так і декілька. У класичному варіанті - чотири. Також можна вибрати моделі з двома опорами і поперечиною між ними. Вони можуть бути як прямими, так і фігурними;
  • Для зручності безпосередньо під стільницею можливе розміщення висувних ящиків, де будуть зберігатися кухонне приладдя. Вони практично непомітні і при розсадження за столом не доставляють ніяких незручностей.

Стільці та аналогічні меблі для сидіння за столом

  • У кухонному комплекті в традиційному варіанті передбачені стільці з високими спинками. Вони також можуть бути з підлокітниками або без. Висота спинки варіюється в залежності від моделі та переваг покупця;
  • Зручний варіант, коли в обідній комплект входять табурети або пуфи. Їх легко засунути під стіл з метою економії простору;
  • Є такі варіанти, де замість стільців ставиться лава. Вона може бути жорстка або з оббивкою; Ніжки або опори стільців, як правило, в зменшеному масштабі повторюють образ ніжок столу.

 

Матеріали виготовлення

Самий легких і прийнятний за вартістю матеріал для виготовлення кухонного комплекту - це ламіновані листи ДСП. Бувають і дерев'яні моделі. Часто ніжки і опори роблять з блискучого металу. Цікаві моделі зі скляними стільницями.

Оббивка сидінь і спинок стільців виконується з тканини або шкірозамінника. Багато ж вважають за краще жорсткі дерев'яні стільці без оббивки.

 

Кухонні комплекти - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі кухонні комплекти?

Вартість товарів у розділі від 1040 до 16633 грн.

• Які виробники представлені у розділі кухонні комплекти?