Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Кутові комп'ютерні столи з надстройкою

Підібрано 287 товарів
ширина 120 см   висота 195 см   глибина 120 см
ширина 130 см   висота 180 см   глибина 80 см
ширина 90,2 см   висота 168,8 см   глибина 120 см
ширина 150 см   висота 170 см   глибина 80 см
ширина 140 см   висота 200 см   глибина 80 см
ширина 130 см   висота 160 см   глибина 120 см
ширина 130 см   висота 150 см   глибина 70 см
ширина 150 см   висота 170 см   глибина 80 см
ширина 100 см   висота 200 см   глибина 100 см
ширина 85 см   висота 135 см   глибина 85 см
ширина 120 см   висота 155,2 см   глибина 120 см
ширина 70 см   висота 155,2 см   глибина 60 см
ширина 100 см   висота 175 см   глибина 115 см
ширина 100 см   висота 190 см   глибина 110 см
ширина 120,5 см   висота 176 см   глибина 90 см
ширина 120,5 см   висота 176 см   глибина 90 см
ширина 100 см   висота 135 см   глибина 70 см
ширина 120 см   висота 92,6 см   глибина 120 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

 Кутовий комп'ютерний стіл з надбудовою - для людей з хорошим просторовим мисленням

 

Невелика площа квартири? Думаєте, як розмістити в ній всю необхідну меблі, але житлового простору мало? Давайте ми вам допоможемо. Кутовий стіл з надставкою - ось що вам необхідно!

І справа тут зовсім не в надставці, яка може бути містка, як справжня шафа. Справа у тому, що стіл - кутовий. Ніхто не замислюється, що кутовий простір теж можна використовувати.

 

Чим кутовий стіл з надбудовою краще звичайних комп'ютерних "побратимів"?

 

  •  Ну, по-перше, він використовує площу в кутку кімнати. Це раціонально і розумно. Звичайна комп'ютерні меблі так не вміє, а тому кутовий простір не використовується. У невеликих квартирах це неприпустимо, занадто багато корисної площі втрачається.

 

  •  Кутовий комп'ютерний стіл, як правило, набагато ширшими звичайно не кутового столу. Чому? Знову-таки завдяки раціональному використанню простору. Ви зможете розмістити багато речей на, здавалося б, невеликої площі.

 

  •  Подивіться на ці столи з надбудовою. Вони зовсім різні, всі моделі дуже цікаві! З шафами, поличками, місцями для квітів, книг, папок, паперів і фотографій. Кожен комп'ютерний стіл з надставкою - майже художня композиція. Ви зможете прикрасити такими меблями приміщення, вибравши її колір із запропонованих.

 

  •  Підіб'ємо підсумок, ніж вам допоможуть комп'ютерні столи кутові з надбудовою?

 

  •  Ви зручно для себе розмістіть все, що треба: системний блок, монітор, колонки, принтер, сканер. Геть головний біль і питання «ну куди приткнути принтер, місця ж ні?».

 

  •  Ви зможете покласти в надбудову масу речей, звільняючи місце для чогось іншого.

 

  •  Ви здивуєтеся, наскільки мало місця займає цей місткий атрибут. Ваша кімната стане реально просторіше, світліше і взагалі краще!

 

 Чесно: ми відмінно попрацювали над сайтом і сервісом. І все це - для вас

 

  Вибираєте ви кутовий комп'ютерний стіл з надбудовою, або без надставки, чи взагалі щось зовсім інше, оціните зручність пошуку. Ми зробили так, щоб ви могли шукати меблі за масою критеріїв, починаючи від ціни і закінчуючи кількістю дверцят. Насолоджуйтесь вибором і замовляйте! Доставка у нас така ж гарна, як і пошук, правда!

Для кого підійдуть кутові комп'ютерні столи з надбудовою?

Кутові комп'ютерні столи з надбудовою - витончене рішення для дому або офісу, яке допоможе ефективно організувати повноцінне робоче місце з усім необхідним в одній точці. Тут і стіл для ПК, і стелаж для документації, і практичні полки і місця для зберігання, словом, "все в одному".

 

Виробники кутових комп'ютерних столів з надбудовою, представлені на нашому сайті - Меблі Сервіс, Альфа, Ніка, Пєхотін, Сокме, Тиса, Green, Escado, Флешніка, Еверест. Вартість такого столу на нашому сайті - від кількох сотень до 10000 гривень.

Вибір кутових комп'ютерних столів з надбудовою в інтернет-магазині Культ Меблів

Які види комплектації може мати комп'ютерний стіл з надбудовою? Залежно від конкретної моделі, комп'ютерний стіл з надбудовою може мати такі елементи як полиця під клавіатуру, ніша під системний блок, підставка під монітор, наявність коліс, стільниця-трансформер, замок на висувний ящик, підставка для сист. блоку, мобільна тумба, висувні ящики, вбудована шафа і багато інших.

Функціонал столу може припускати наявність регулювання кута стільниці та регулювання висоти столу для комфорту Вашої роботи за комп'ютером.

Дивіться відгуки на кутові комп'ютерні столи з надбудовою від інших покупців і рейтинг моделей, проконсультуйтеся з нашими менеджерами - і замовляйте модель, яка підійде Вам - онлайн!

Ми організуємо оперативну доставку вашого замовлення по Києву і Україні. Ви отримаєте кутові комп'ютерні столи з надбудовою в вашому місті за адресою або на відділенні перевізника.

Кутові комп'ютерні столи з надстройкою - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі кутові комп'ютерні столи з надстройкою?

Вартість товарів у розділі від 2065 до 19149 грн.

• Які виробники представлені у розділі кутові комп'ютерні столи з надстройкою?

• Які кутові комп'ютерні столи з надстройкою користуються найбільшою популярністю у 2021 году?