Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Кутові письмові столи

Підібрано 332 товари
ширина 120 см  висота 140 см  глибина 80 см
ширина 120 см  висота 168 см  глибина 80 см
ширина 110 см  висота 75 см  глибина 80 см
ширина 110 см  висота 154,8 см  глибина 110 см
ширина 85 см  висота 135 см  глибина 85 см
ширина 120 см  висота 165 см  глибина 131 см
ширина 75 см  висота 165 см  глибина 75 см
ширина 100 см  висота 175 см  глибина 115 см
ширина 80 см  висота 75 см  глибина 80 см
ширина 100 см  висота 200 см  глибина 100 см
ширина 200 см  висота 200 см  глибина 80 см
ширина 140 см  висота 180 см  глибина 90 см
ширина 90 см  висота 75 см  глибина 90 см
ширина 100 см  висота 190 см  глибина 110 см
ширина 120 см  висота 88,6 см  глибина 88 см
ширина 120,5 см  висота 176 см  глибина 90 см
ширина 100 см  висота 150 см  глибина 100 см
ширина 120 см  висота 177 см  глибина 80 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

 Кутовий письмовий стіл

 

Незважаючи на те, що більшість з нас звикло бачити письмовий стіл тільки прямим, кутові письмові столи для дому (або офісу) не менше популярні серед виробників. Практично всі фабрики виготовляють моделі подібного плану. Вони можуть бути модулями офісних або дитячих систем, а можуть розроблятися абсолютно незалежними виробами.

Якщо Ви шукаєте оригінальне рішення для дитячої кімнати, то письмовий стіл з надбудовою - відмінний варіант. При цьому, кімната повинна бути добре освітлена як денним, так і штучним освітленням. На сьогоднішній день, вибір за кольором, дизайну і матеріалам такий величезний, що будь розгубиться.

Сучасний виробник працює в умовах жорсткої конкуренції, тому акцент завжди йде на три складові:

 

  • Індивідуальність;

 

  • Якість;

 

  • Ціна.

 

На що звернути увагу при покупці письмового столу?

 

При цьому плагіат процвітає і в цій сфері бізнесу. Часом ідентичні моделі можна зустріти під різними назвами. Ви завжди знайдете вподобаний виріб в «фабриці подешевше», але і в якості воно буде помітно поступатися. Краще брати товар у перевіреного часом і відгуками виробника і не ганятися за дешевизною. Тим більше, якщо мова йде про дитячих меблів.

Письмовий стіл для дому може бути поєднаний з книжковим або шафою для одягу, такий модуль дуже складний в конструкції, його складніше зібрати і демонтувати, тому він більш схильний до деформації і коштує дорожче.

Виглядає здорово, але переставити, зібрати-розібрати - ціла проблема. При купівлі такого модуля зверніть особливу увагу на його стійкість і міцність.

 

Особливості письмових столиків для дому та офісу

 

Якщо говорити про дизайн дитячих письмових столів, то вибрати дійсно є з чого. Можуть бути тиснення з візерунками або героями з улюблених мультиків; наклейки; комбінації різних кольорів; тематична меблі (автодром, джунглі, меблі в стилі Барбі і т д.) .; класичний стиль з імітацією дорогих порід дерева; глянцева меблі в стилі модерн і багато іншого. Одним словом, є пропозиції для всіх діток: від малого до великого.

Якщо берете меблі з серії, то краще відразу купувати все, що заплановано. «Сьогодні купимо тобі ліжко, а стіл з надбудовою візьмемо через два роки, коли ти в школу підеш!» - Завідомо погана ідея.

Так, деякі фабрики десятиліттями випускають любиться покупцям меблі, але не варто забувати і той факт, що на виробництві мають право в будь-який момент змінити відтінок, фактуру плівки, можуть змінити фурнітуру (ручки наприклад). Навіть якщо меблі буде відрізнятися такими деталями, загальна цілісність вже буде порушена. А уявіть, якщо, поки Ви будете збиратися, серію взагалі знімуть з виробництва?

Письмові столи для офісу часто ставлять впритул один до одного або ж доповнюють приставками. Тут на першому місці завжди стриманість і функціональність. При покупці меблів в офіс намагайтеся звертати увагу на якість напрямних.

Купити кутові письмові столи в Києві, Харкові чи Одесі Ви зможете в нашому інтернет-магазині. У нас представлена ​​тільки найякісніша меблі від провідних виробників.