Кутові тумби під телевізор
Кутову тумбу під телевізор легко відрізнити від прямої. Стільниця вироба зрізана так, щоб його було зручно поставити в кут. З цієї замітки Ви дізнаєтесь:
- які матеріали найчастіше використовують для виготовлення тумб під телевізор;
- які нюанси є при складанні вироба з того чи іншого матеріалу;
- як правильно доглядати за РТВ і експлуатувати її.
Тумбочки під ТВ (кутові) з ДСП
Матеріал
РТВ з деревинно-стружкової плити або, простіше кажучи, з ДСП є найпопулярнішими і дешевими. Перевагами даного матеріалу вважаються його ціна і простота обробки. До недоліків можна віднести низьку стійкість до вологи, відносно недовгий термін експлуатації, а також можливе виділення шкідливих речовин.
Збірка
Така тумба під телевізор збирається досить легко. Якщо у Вас є година-дві вільного часу і Ви вмієте тримати в руках інструмент, то можете сміливо збирати її самі. Вкладиш з інструкцією і фурнітура завжди йдуть всередині пакета.
Професійний збирач збирає тумбу за 15 хвилин. Деталі вироби з'єднуються між собою за допомогою пластикових або дерев'яних шкантів і металевих конфирматов. На шканти зазвичай «садять» кришку і низ, а єврошурупи (Конфірмат) збирають інше.
При складанні не шкодуйте клей. Іноді, від різкої зміни температури, місця з'єднання можуть розсихатися, внаслідок чого виріб попросту розвалиться. Після закінчення складання надлишки клею необхідно відразу ж витерти, інакше на виробі так і залишаться білясті сліди.
Догляд та експлуатація
Ніколи не витирайте вироби з ДСП мокрою ганчіркою! Краще пройдіться сухою ганчіркою з невеликою кількістю поліролі, а потім повторно просто сухою ганчіркою. Так Ви збільшите термін служби Вашої меблів в рази. Якщо Ви вирішили переставити її, не беріть за верх, від навантаження кришку може вирвати.
Тумби під ТВ з МДФ
Матеріал
За якістю МДФ набагато краще, ніж ДСП. По-перше, він екологічно чистий. По-друге, його зносостійкість значно вище.
Якщо говорити конкретно про тумби для телевізора, та й про всю решти меблів зокрема, то варто відзначити той факт, що МДФ використовують тільки для фасадів і стільниць (корпус вироби завжди виконують з ДСП). Самим довговічним вважається лакований МДФ.
Збірка
По суті, збірка такий тумбочки нічим не відрізняється від складання тумби з ДСП. Іноді їх проектують з обертовим верхи, скляними фасадами або ж на хромованих трубах. При цьому збирати їх не буде складніше. Єдине - НЕ затискайте скляні дверцята надто сильно, інакше вони можуть лопнути або надколоти.
Догляд та експлуатація
Вироби з МДФ очищаються від пилу таким же чином, як і вироби з ДСП. Тоновані стекла очищають за допомогою звичайної теплої води. Якщо вдаватися до побутової хімії, тонування може попросту «злізти».
Тумби під телевізор зі скла
Матеріал
Скляні тумбочки під телевізор виготовляють із спеціального удароміцного загартованого скла товщиною не менше 12 мм. Краї вироби піддають особливій шліфовці. На скло можуть завдавати тонування різних кольорів, піскоструменевий малюнок або ж фотодрук.
Якщо бум на тумби під телевізор з ДСП і МДФ вже минув, то скляні зараз на піку популярності. Вони виглядають стильно і сучасно.
Збірка
Не дивлячись на те, що тумби зі скла складаються з невеликої кількості деталей, їх збірка - це досить трудомісткий процес. Збирати краще професіоналам.
Догляд та експлуатація
Меблі зі скла вимагають особливого дбайливого ставлення. Якщо виріб зроблено з прозорого скла, то для його очищення допустимо використання побутової хімії. Тоновані тумби краще протирати ганчіркою змоченою в теплій воді з рідким милом.
З часом на виробі можуть з'явитися подряпини. Для усунення таких дефектів існують спеціальні пасти, які можна купити в будівельному магазині.
Купити кутову тумбу під телевізор в Києві, Харкові чи Одесі можна в нашому інтернет-магазині.