Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Маленькі комоди - якість для Вашого будинку

Підібрано 18 товарів
ширина 80 см  висота 82 см  глибина 40 см
ширина 80 см  висота 60 см  глибина 44 см
ширина 75 см  висота 75 см  глибина 45 см
ширина 80 см  висота 82 см  глибина 46 см
ширина 60 см  висота 110 см  глибина 43 см
ширина 75 см  висота 75 см  глибина 45 см
ширина 80 см  висота 85 см  глибина 45 см
ширина 75 см  висота 75 см  глибина 45 см
ширина 80 см  висота 80 см  глибина 44 см
ширина 70 см  висота 82 см  глибина 44 см
ширина 75 см  висота 75 см  глибина 45 см
Комод Ніка К - 26
код товару: 12988
ширина 80 см  висота 60 см  глибина 44 см
Комод Тиса АКМ 22
код товару: 13555
ширина 75 см  висота 75 см  глибина 45 см
Комод Сокме Лайн 3Ш
код товару: 16759
ширина 80 см  висота 79 см  глибина 48 см
ширина 75 см  висота 75 см  глибина 45 см
ширина 81 см  висота 78 см  глибина 51,5 см
 
ширина 60 см  висота 75,5 см  глибина 47 см
 
ширина 64 см  висота 70 см  глибина 44 см
 

Часто облаштовувавши меблями будинок, або квартиру, ми вибираємо не лише громіздкі, сучасні меблі, але і предмети меблів маленьких розмірів, особливо, коли кімнати невеликих площ, і вимагається заощадити простір в приміщенні. Окрім шаф, диванів, столів, стільців, і інших меблів, все частіше вибір покупця зупиняється на комодах. Цей предмет меблів не лише прикрасить і доповнить інтер'єр приміщення, але і буде відмінним помічником для зберігання різних речей, аксесуарів, сувенірів, і так далі. 

На сьогодні асортимент комодів величезний, на будь-який смак, за доступними цінами. Великою популярністю користуються не лише великих розмірів комоди, але і маленькі також.

Що представляє собою маленьким комодом?

Маленькі комод досить практичні, зручні меблі. Ідеально підійде для кімнат невеликої площі.

Маленький комод в Києві від Культ меблів

Виробники цих меблів прагнуть до того, щоб комоди невеликих розмірів були місткими, з глибокими ящиками, і при цьому, займали мінімум корисного простору. 

У інтернет магазині " Культ Меблів" Ви зможете підібрати симпатичні, сучасні моделі маленьких комодів будь-якого виконання, від популярних вітчизняних виробників корпусних меблів. Без особливих зусиль ми підберемо ідеальну модель для Вашого передпокою, вітальні, спальні. 

Якщо, у Вас обмежений простір в передпокої, то слід придивитися до вузьких моделей для передпокою. 

Якщо ж у Вашому будинку довгий коридор, то, можливий варіант придбання широкого комода з великою кількістю ящиків, в яких можна розмістити багато різних речей.

Ми пропонуємо

Ми пропонуємо модельний ряд невеликих комодів, виготовлених з високоякісних матеріалів, які прослужать Вам довгий термін. 

Кожна модель комода абсолютно різна, не схожа на попередню. Окрім цього, маленькі комоди виконані в різноманітній кольоровій гаммі, як в одному кольорі, так і в поєднанні декількох кольорів. 

Зовнішній вигляд комодів відрізняється гармонійністю, стилем, елегантністю, і, безумовно, класикою. 

Усі моделі оснащені глибокими, і дуже місткими висувними ящиками. Для тих, хто хоче бачити свій комод не лише з ящиками, а і з дверцятами, рекомендуємо звернути увагу на гідну модель від чернігівського виробника - "Ника К - 18", в конструкції якої одні дверці і три висувні ящики.

Сучасний, елегантний невеликий комод Пехотин К - 3+5 - буде відмінним вибором для тих, хто вважає за краще багато відкритих поличках, для розміщення різноманітних предметів, або речей. Окрім цього, цей виріб має три досить-таки глибоких ящика для одягу, білизни. Такий комод хороший для передпокою. 

Цікавий і максимально зручний Комод Пехотин К - 3/1. У своїй комплектації має невелике дзеркало. Окрім трьох містких ящиків, цей комод має місце для зберігання журналів, газет, і іншого. 

На нашому сайті kult - mebeli представлені також і інші моделі комодів, які гідні Вашої уваги.


Купити маленькі комоди за вигідними цінами в Києві

Купити маленький комод

Купити маленький комод цілком реально і швидко. Проконсультувавшись у наших провідних фахівців, Ви підберете свій варіант комода. Звертайтеся до нас по номерах телефонів, вказаних на сайті компанії. Ми завжди на зв'язку, і завжди готові до співпраці.