Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Маленькі комп'ютерні столи

Підібрано 28 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

 Комп'ютерні столи невеликих розмірів

 
Частенько, зважаючи на відсутність вільного місця, необхідно підшукувати маленький комп'ютерний стіл. А оскільки без комп'ютера неможливо уявити життя сучасної людини, цей стіл повинен бути ще й зручним, адже за ним будуть перебувати щодня. Малогабаритні столи стають незамінними в маленьких хрущовках, тісних офісах і на прохідних. Вони також ідеально підходять, якщо у людини не персональний комп'ютер, а ноутбук.
 

Мінімальний розмір для кутових столів

 
Найменший прямий стіл матиме 80-90 см ширини. У комплекті з полицею або надбудовою такий столик буде служити відмінним робочим місцем. Якщо місце дозволяє, можна підібрати відмінний метровий стіл. Невеликі столи з шириною 100-120 см вважаються найбільш підходящими для роботи. До речі кажучи, багато столи вміють підставку для монітора.
 
Є знімні підставки на липучках і ті, які кріпляться на шканти при складанні. Так от, якщо ви вирішили брати стіл з підставкою, купуйте мобільну підставку. Її можна перемістити або зняти взагалі. Якщо ж підставка є частиною конструкції столу, вона «прив'язує» монітор до одного місця, іноді щоб поглянути на екран необхідно постійно повертати голову, а працювати так не надто зручно.
 

Кутові столи

 
Мінімальний розмір для кутового столу - 85 на 85 см. Цього достатньо, щоб встановити невеликий монітор, маленькі колонки, системний блок і клавіатуру з мишкою. Природно, що простору для додаткових аксесуарів і приладдя просто не буде. Зате, цей стіл «не з'їсть» дорогоцінні квадратні метри. Втім, компенсувати функціональне місце в столі можна полицею або надбудовою.
 
Але, все ж, стіл з такими габаритами варто купувати лише в тому випадку, якщо рахунок ведеться що називається «на міліметри». Наприклад, від кута до дверей 87 см або під стіною вже стоїть меблі, яку ніяк не можна переставити.
 
Стандартним і більш поширеним розміром для кутового столу є 90 на 90 см. На відміну від вищеописаної моделі, яка проводиться тільки на замовлення, його можна знайти у вільному продажу. Так чи інакше, відчувати себе комфортно за таким столиком можна тільки дитині 5-8 років, дорослому ж людині ніде толком поставити ноги і розвернутися.
 
Оптимальний стіл буде мати ширину 120 см і глибину 90 см. Він не надто великий і досить зручний. Стіл з такими габаритами вже має функціональну частину: шухляди або полиці.