Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Маленькі шафи купе - якість, надійність, елегантність

Підібрано 169 товарів
ширина 110 см   висота 220-270 см   глибина 110 см
ширина 150 см   висота 240 см   глибина 45 см
ширина 121-130 см   висота 240 см   глибина 45 см
ширина 110 см   висота 225 см   глибина 60 см
ширина 100 см   висота 240 см   глибина 45 см
ширина 130 см   висота 210 см   глибина 130 см
ширина 100 см   висота 220-270 см   глибина 45 см
ширина 150 см   висота 240 см   глибина 45 см
ширина 120 см   висота 210 см   глибина 120 см
ширина 100 см   висота 225 см   глибина 60 см
ширина 100-110 см   висота 240 см   глибина 45 см
ширина 121-130 см   висота 220-270 см   глибина 45 см
ширина 131-140 см   висота 220-270 см   глибина 45 см
ширина 120 см   висота 240 см   глибина 45 см
ширина 150 см   висота 240 см   глибина 45 см
ширина 130 см   висота 220-270 см   глибина 130 см
Шафа - купе Ніка Solo 14
код товару: 11330
ширина 120 см   висота 240 см   глибина 45 см
Шафа - купе Ніка Solo 11
код товару: 11327
ширина 120 см   висота 240 см   глибина 45 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Маленькі шафи купе з великими і неповторними можливостями

Переважна кількість власників проживає в квартирах з недостатньо просторими кімнатами. Тому не дивно, що в них облаштовуються маленькі шафи купе, які, тим не менш, наділені значною місткістю. І всі речі прекрасно поміщаються в подібних виробах на полицях, на перекладині, в ящиках, корзинах.

У чому відмінності невеликих шаф купе від інших моделей

Основний зміст поняття « маленькі шафи купе» лежить в двох параметрах - ширині і глибині. І хоча мінімальною шириною меблевого предмета вважається 100 см, такий розмір, нехай і рідко, може досягати навіть 5-6 м. Причому параметр менший, ніж 1 м, фахівці меблевих фабрик вибирати не радять. Це відбивається на правильному пересуванні розсувних дверцят по нижній рейці шафи купе. А ось максимальна ширина вироби обмежена лише бажанням клієнта.

Найменша глибина компактної купейної шафи варіюється. Підкуповує її розмірний ряд з 45 см, 55 см, 60 см, що дозволяє вибрати кращий готовий варіант. Якщо є потреба в проміжних параметрах, наприклад 46 см, 47 см, 51 см, 58 см і т.д., то буде потрібно виготовлення меблів на замовлення. Але потрібно пам'ятати, що і при глибині в 51 см проблематично розмістити верхній одяг на штанзі, для цього підійде поглиблення в 60 см.

Це ж стосується меблів з глибиною 45 см. У подібних моделях використовується мікроліфт. І при збільшенні заглибленості до 49 см на меблевій фабриці все одно буде встановлюватися типовий мікроліфт, від чого більше число верхнього одягу в шафу купе не поміститься.

Невелика шафа в інтер`єрі

Конструкції невеликих шаф купе для різних кімнат

Варто знати, що в передпокій, вітальню, спальню встановлюють різноманітні маленькі шафи купе, що відрізняються, в першу чергу, елементами всередині меблів.

Пріоритетна «начинка» моделі для передпокою складається з полиці для взуття, пантографа для верхнього одягу, штанги для сорочок, висувних ящиків. Фасади краще вибирати в дзеркалах. Дзеркальні розсувні дверки виконують одночасно 2 функції: відображають зовнішність мешканців квартири і візуально роблять приміщення просторіше.

У спальні слід облаштовувати меблеву систему зберігання, обладнану кошиками для білизни, тримачем для ременів, брючниці, сегментами з полками і нішами. Фасадна частина шафи купе доречна в декорі піскоструєм, фотодруком, фарбуванням по ral, лакобелью.

Для гостиной в шкафу купе предусматриваются ниша под телевизор, блоки с полками для книг, посуды. Эстетика фасадов достигается матовым стеклом типа сатин, вставками из прозрачного стекла и ДСП.

Зеркальна шафа в передпокої

Переважні характеристики маленьких шаф купе

На меблевих фабриках України, а це «Ніка», «Флешніка», «Неман» (всі знаходяться в Чернігові), «Дом» (в Києві), «Фенікс» (в Кривому Розі), випускають маленькі шафи купе, і неважко купити бажану модель. Найвибагливішим клієнтам фахівці зможуть змінити габарити у виробах по ширині, глибині, висоті. Таким чином, підігнані за розмірами меблі ідеально впишуться в кімнату, призначену для компактної шафи купе.

Вбудований або корпусний варіант виконується як що не доходить висотою до стелі, так і впирається в стельову поверхню.

Вбудований виріб часто облаштовується в наявній або спеціально зробленій для нього ніші. З корпусних моделей затребуваними визнаються кутові і прямостоячі варіації.

Розсувні двері маленьких шаф купе

Розрізняють декілька видів розсувних дверцят, якими обладнуються маленькі шафи купе. Найпростіші виглядають легкими ковзаючими в протилежні сторони полотнами, подібно до тих, що є в купейних вагонах поїзда. Оригінальніше виглядають дверки, що складаються, подібно бурдюки гармоні. Існують також варіанти, які «йдуть» в боковини шафи або накладаються один на інший.

Матеріалами для виконання служать ДСП, ламінована деревинно-стружкова плита, МДФ. Велика колірна гамма і обробка дозволяють неповторно оформити купейний шифоньєр і надати йому неповторний вигляд.

Як вибрати потрібні моделі маленьких шаф купе?

«Правильні» маленькі шафи купе не тільки допоможуть приховати від поглядів безліч речей. Вони дозволять грамотно обіграти простір. Досягається це за рахунок:

  • світлої, навіть білої тональності меблів;
  • гармонії матеріалів корпусу і фасадів з фактурою і кольором стін;
  • контрастності комбінованих розсувних дверцят;
  • вбудованих кутових моделей невеликих меблевих предметів;
  • застосування дзеркальних фасадів, візуально роблять приміщення світліше.

Як видно, підібрати маленькі шафи купе неважко – їх модельний і розмірний ряд великий. А це гарантія того, що не вийде побачити можливі варіації у сусідів.

Рекомендуємо ознайомитись:

Великі шафи купе.

Шафи купе 2-3 метра.

Недорогі шафи купе.

Комбіновані шафи купе.

Маленькі шафи купе - якість, надійність, елегантність - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі маленькі шафи купе - якість, надійність, елегантність?

Вартість товарів у розділі від 2779 до 28800 грн.

• Які виробники представлені у розділі маленькі шафи купе - якість, надійність, елегантність?

• Які маленькі шафи купе - якість, надійність, елегантність користуються найбільшою популярністю у 2021 году?