Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Матраци

Підібрано 32 товари
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Вам болить спина на ранок?

 

Правильне фізіологічне положення тіла під час сну дуже важливе для відновлення сил, відпочинку і емоційного стану. Забезпечити повноцінні умови відпочинку допоможе якісний ортопедичний матрац. Від природного положення хребта залежить якість сну і здоров'я людини.

Поганий матрац здатний викликати такі захворювання, як радикуліт, остеохондроз, артрит, безсоння і порушення кровообігу. Існує думка, що від болів в спині допомагає сон на підлозі або дошці, укритій ковдрою. Але лікарі стверджують, що у такому разі страждатимуть суглоби і тільки якісний здатний забезпечити ідеальне положення хребта.

 

На що звернути увагу при виборі?

 

Для кожної людини його треба підбирати індивідуально, враховуючи вагу, зріст і власне сприйняття комфорту. Одним підійдуть м'якша основа, іншим буде зручно на жорсткому. Для вірного вибору бажано полежати на виробі до його придбання, але пам'ятати, що під час сну Ви повинні забезпечити належну підтримку для спини і прокинувшись на занадто м'якій основі людина може відчувати втому і болі в хребті.

Вони бувають з пружинним блоком і без нього. Вироби без пружинного блоку являють собою моноблоки з латексу або кокосового волокна. З пружинних краще вибрати ті, у яких усі пружини працюють одна окремо від одної і знаходяться в індивідуальних "скляночках" з тканини. В якості наповнювачів використовують різні матеріали - латекс, кокосову койру, поролон, повсть, синтепон і шерсть. Наші матраци мають сертифікати, що підтверджують екологічність виробу.

1/3 усьго життя ми проводимо уві сні. Якісний сон допомагає зменшити стреси, зняти втому, бути в гармонії зі своїм тілом і почувати себе добре. Це дуже вигідна інвестиція, адже приобрівши якісний виріб, людина краще відпочиває, зберігає своє здоров'я, отримуючи сили для нового дня.