Недорогі комп'ютерні столи
Досить часто сімейний бюджет не розташовує тією сумою, яка необхідна для покупки дорогого столу під комп'ютер. У цьому випадку, багатьом доводиться підбирати щось підходяще серед моделей більш доступних цінових категорій. Іноді, дешевий стіл купується навмисне, наприклад, як тимчасовий варіант, для меблювання складу, знімною квартири і т. Д. Як же підібрати функціональний комп'ютерний стіл за доступною ціною?
Як знайти золоту середину між ціною і якістю?
Насправді, твердження про те, що дешевий стіл не може бути функціональним - це міф. Розвіяти його можна, якщо заглянути на сторінки будь-якого меблевого інтернет-магазину. Практично кожен магазин має фільтри, які ділять продукцію за різними параметрами. Вам варто тільки ввести ціновий діапазон і для вас підберуть наявні варіанти. Перш за все, ціну на виріб визначає матеріал виробництва.
Від дерева і скла вам доведеться відмовитися, адже ці матеріали вважаються найдорожчими. МДФ знаходиться в середній ціновій категорії. Найдорожчі комп'ютерні столи роблять з ДСП. Розповім вам одну хитрість про вироби з МДФ і ДСП. Багато фабрик дублюють вироби один одного. Тобто, абсолютно ідентичні моделі можна зустріти під різними назвами. Якщо вам сподобався стіл із серії в дорогому каталозі, попросіть підшукати щось подібне серед вітчизняних фабрик.
У більшості випадків є подібні моделі або точні аналоги. До речі кажучи, іноді, дешеві аналоги підсовують під виглядом дорогих меблів. Відрізнити меблі візуально, особливо якщо ви в ній не розбираєтесь, просто нереально. Щоб вас не обдурили, не купуйте зібрану меблі - беріть тільки упаковки. На них майже завжди є позначки про те, на якій фабриці був виготовлений стіл, його колір, модель.
Якщо зовні коробка без позначок, а таке трапляється, то всередині ви точно знайдете вкладиш-інструкцію, там ви зможете прочитати всю необхідну інформацію. Купуючи розібрану модель, ви також економите на збірці. Столи збирати досить легко, будь-яку модель можна зібрати самостійно, просто на це вам буде потрібно більше часу, ніж професійного складальникові.
На вартість впливає також розмір і кількість додаткових елементів. Якщо в столі обов'язково має бути місце для зберігання канцелярського приладдя, книг та іншого, то замість шухляд краще підбирати полиці з дверцятами. Столи з полками завжди дешевше, ніж столи з шухлядами, а все тому, що конструкція першого простіше і для збірки не потрібні напрямні. Недорогий стіл не буде перевищувати 160 см в ширину, але для більшості цього цілком достатньо.
Також, слід врахувати, що кутові моделі або моделі на хромованих трубках коштуватимуть дорожче класичних прямих столів без металевих елементів.