Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Недорогі комп'ютерні столи

Підібрано 53 товари
ширина 95 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 80 см   висота 86 см   глибина 50 см
ширина 100 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 100 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 90 см   висота 75 см   глибина 55 см
ширина 90 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 83 см   висота 135 см   глибина 60 см
ширина 83 см   висота 145 см   глибина 60 см
ширина 60 см   висота 140 см   глибина 50 см
ширина 80 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 60 см   висота 75 см   глибина 50 см
ширина 80 см   висота 140 см   глибина 30,5 см
ширина 60 см   висота 75 см   глибина 50 см
ширина 110 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 80 см   висота 75 см   глибина 80 см
ширина 120 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 90 см   висота 90 см   глибина 50 см
ширина 80 см   висота 130 см   глибина 50 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

 Недорогі комп'ютерні столи

 

Досить часто сімейний бюджет не розташовує тією сумою, яка необхідна для покупки дорогого столу під комп'ютер. У цьому випадку, багатьом доводиться підбирати щось підходяще серед моделей більш доступних цінових категорій. Іноді, дешевий стіл купується навмисне, наприклад, як тимчасовий варіант, для меблювання складу, знімною квартири і т. Д. Як же підібрати функціональний комп'ютерний стіл за доступною ціною?

 

Як знайти золоту середину між ціною і якістю?

 

Насправді, твердження про те, що дешевий стіл не може бути функціональним - це міф. Розвіяти його можна, якщо заглянути на сторінки будь-якого меблевого інтернет-магазину. Практично кожен магазин має фільтри, які ділять продукцію за різними параметрами. Вам варто тільки ввести ціновий діапазон і для вас підберуть наявні варіанти. Перш за все, ціну на виріб визначає матеріал виробництва.

Від дерева і скла вам доведеться відмовитися, адже ці матеріали вважаються найдорожчими. МДФ знаходиться в середній ціновій категорії. Найдорожчі комп'ютерні столи роблять з ДСП. Розповім вам одну хитрість про вироби з МДФ і ДСП. Багато фабрик дублюють вироби один одного. Тобто, абсолютно ідентичні моделі можна зустріти під різними назвами. Якщо вам сподобався стіл із серії в дорогому каталозі, попросіть підшукати щось подібне серед вітчизняних фабрик.

У більшості випадків є подібні моделі або точні аналоги. До речі кажучи, іноді, дешеві аналоги підсовують під виглядом дорогих меблів. Відрізнити меблі візуально, особливо якщо ви в ній не розбираєтесь, просто нереально. Щоб вас не обдурили, не купуйте зібрану меблі - беріть тільки упаковки. На них майже завжди є позначки про те, на якій фабриці був виготовлений стіл, його колір, модель.

Якщо зовні коробка без позначок, а таке трапляється, то всередині ви точно знайдете вкладиш-інструкцію, там ви зможете прочитати всю необхідну інформацію. Купуючи розібрану модель, ви також економите на збірці. Столи збирати досить легко, будь-яку модель можна зібрати самостійно, просто на це вам буде потрібно більше часу, ніж професійного складальникові.

На вартість впливає також розмір і кількість додаткових елементів. Якщо в столі обов'язково має бути місце для зберігання канцелярського приладдя, книг та іншого, то замість шухляд краще підбирати полиці з дверцятами. Столи з полками завжди дешевше, ніж столи з шухлядами, а все тому, що конструкція першого простіше і для збірки не потрібні напрямні. Недорогий стіл не буде перевищувати 160 см в ширину, але для більшості цього цілком достатньо.

Також, слід врахувати, що кутові моделі або моделі на хромованих трубках коштуватимуть дорожче класичних прямих столів без металевих елементів.

Недорогі комп'ютерні столи - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі недорогі комп'ютерні столи?

Вартість товарів у розділі від 819 до 3227 грн.

• Які виробники представлені у розділі недорогі комп'ютерні столи?

• Які недорогі комп'ютерні столи користуються найбільшою популярністю у 2021 году?