Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Обідні та кухонні столи

Підібрано 225 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Обідні й кухонні столи обов'язковий елемент кухні 

 

Кухонні і обідні столи - центральний і дуже важливий предмет кожної кухні. За столом на сніданки, обіди і вечері часто збирається уся сім'я, тут ми зустрічаємо свята з друзями і просто розмовляємо за чашкою чаю. Вибираючи стіл, варто в першу чергу визначитися з розміром. Якщо сім'я велика, а на кухні зовсім небагато місця, то треба звернути увагу на розсувні і розкладні столи. Наш магазин представляє величезний вибір моделей різних розмірів, стилів і модифікацій. У нас можна придбати усі столові меблі, підібрати до столу стільці, табурети і куточки.

 

Які обідні столи ми пропонуємо

 

Різноманітність форм і матеріалів, з яких виготовляються обідні (кухонні) столи - просто величезна. Ми пропонуємо традиційні дерев'яні і скляні моделі, столи, які поєднують в собі відразу декілька матеріалів - метал, деревину, скло і інші декоративні елементи. Кожен покупець може підібрати для себе стіл, який вдало поєднуватиметься зі столовоми меблями і впишеться в дизайн приміщення.

Ми пропонуємо вироби квадратної, прямокутної, круглої і овальної форми. Бувають і моделі шести- і восьми- кутової форми з хвилястими краями, ними зацікавляться любителі неординарних речей. Такий незвичайний виріб буде, поза сумнівом, залучати до себе увагу, і буде належним чином оцінений не лише членами вашої креативної сім'ї, але і вашими гостями!

Меблі на кухні, у тому числі і столи, мають підвищені вимоги до якості, вони мають бути стійкі до вологи, температурних перепадів, механічних ушкоджень і, звичайно ж, бути екологічно безпечними. Такі матеріали для стільниці як загартоване скло, керамічна плитка, камінь і деревина твердих порід, роблять столи найміцнішими і довговічними. Ламінований і шпонованный ДСП має менший термін служби, але при правильному догляді, і такі меблі довго радуватимуть своїх хазяїв.

Можемо зробити висновок, що купити кухонні і обідні столи в Києві - справа п'яти хвилин!