Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Офісні тумби і комоди - великий асортимент, кращу якість

Підібрано 117 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Сьогодні в кожному офісі для комфортної роботи використовуються різні тумби та пенали, в яких можна зберігати найрізноманітніше канцелярське приладдя, документи, папки та інше. Безумовно, тумби - це незамінний і важливий предмет меблів для офісу. Одним з найбільш глобальних переваг даного предмета меблів є те, що тумба офісна займає мінімум простору в приміщенні, але при цьому вона здатна вміщати багато речей. Як правило, тумба офісна розташовується під столом.

 Купити офісні тумби з доставкою за вигідними цінами

Тумба офісна

Компанія «Культ Меблів» пропонує клієнтам офісні тумби, виконані з якісних матеріалів, зносостійких і надійних. Запропоновані моделі максимально практичні, функціональні, ергономічні, вони ідеально підійдуть для будь-якого інтер'єру офісного приміщення. У нас Ви підберете моделі тумби, як для кабінету керівника, так і для персоналу компанії.

Тумби офісні бувають:

  • вбудована тумба;
  • приставні;
  • мобільні (підкатна).

Залежно від призначення, тумби мають різні форми, і, відповідно, розміри.

Якщо говорити про вбудовані тумби, то це досить масивні тумби, які, як правило, використовуються в кабінетах керівників. Через свою масивність вбудовані моделі не так часто зустрічаються у виробництві. Але, все ж, від їх виготовлення не відмовляються багато популярниз вітчизняних виробників.

Дуже популярні і затребувані приставні тумби. Їх використовують в якості продовження робочої поверхні, так, як приставні тумби мають однакову висоту з офісним столом. Основне призначення приставних тумб - зберігання документації та різної канцелярії. Такий вид тумби дозволяє розширити робочий простір, і дає відмінну можливість використовувати нижній ящик під файлову документацію.

Мобільні тумби, або, як ще їх називають підкатні, також широко затребувані, завдяки легкому і швидкому переміщенню. Такі моделі ергономічні, виконані на зручних, роликових, або колісних засадах. Великою перевагою мобільної тумби є економія простору в офісному приміщенні. При необхідності мобільну тумбу можна оснастити врізаним замком.

Переваги офісних тумб

Важливою перевагою всіх видів офісних тумб є зручні висувні ящики. Кількість ящиків буває різною, все залежить від конкретної моделі. Але, звичайно - це три або чотири ящика однакового розміру і глибини.

Також часто зустрічаються моделі з порожніми відсіками, або вбудованими осередками для комфортного розміщення необхідних для роботи приладдя.

До переваг тумби можна віднести те, що її використовують і як самостійний, окремо існуючий предмет меблів.

 Офісні тумби в Києві

Багато моделей оснащені замком з ключем на верхньому ящику, для того, щоб замикати ящик з документацією на час відсутності його господаря.

Завдяки своїй місткості і компактності тумба офісна може зберігати досить велику кількість канцелярських речей, документації.

Дані вироби вважаються універсальними. Їх універсальність полягає в тому, що їх часто використовують як столик, на якому зручно розміщують офісну техніку, або інші предмети.

Купити офісну тумбу

На сайті kult-mebeli представлені кращі, високоякісні, довговічні офісні тумби, в широкому кольоровому діапазоні для будь-якого інтер'єру офісу. Різноманітність конструкцій і дизайнерських ідей дає унікальну можливість придбати офісні тумбу відповідно до індивідуальних побажань клієнтів. Звертайтеся до нас за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії «Культ Меблів».