Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Офісні тумби і комоди - великий асортимент, кращу якість

Підібрано 153 товари
ширина 35 см   висота 75 см   глибина 38 см
ширина 40 см   висота 75 см   глибина 38 см
ширина 60 см   висота 85 см   глибина 38 см
ширина 40 см   висота 85 см   глибина 38 см
ширина 35 см   висота 75 см   глибина 38 см
ширина 70 см   висота 120 см   глибина 38 см
ширина 50 см   висота 85 см   глибина 38 см
ширина 35 см   висота 65 см   глибина 40 см
ширина 45 см   висота 75 см   глибина 38 см
ширина 45 см   висота 75 см   глибина 38 см
ширина 40 см   висота 65 см   глибина 40 см
ширина 40 см   висота 75 см   глибина 38 см
ширина 40 см   висота 65 см   глибина 40 см
ширина 70 см   висота 85 см   глибина 38 см
ширина 35 см   висота 65 см   глибина 40 см
ширина 35 см   висота 75 см   глибина 38 см
ширина 45 см   висота 75 см   глибина 38 см
ширина 45 см   висота 65 см   глибина 40 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Сьогодні в кожному офісі для комфортної роботи використовуються різні тумби та пенали, в яких можна зберігати найрізноманітніше канцелярське приладдя, документи, папки та інше. Безумовно, тумби - це незамінний і важливий предмет меблів для офісу. Одним з найбільш глобальних переваг даного предмета меблів є те, що тумба офісна займає мінімум простору в приміщенні, але при цьому вона здатна вміщати багато речей. Як правило, тумба офісна розташовується під столом.

 Купити офісні тумби з доставкою за вигідними цінами

Тумба офісна

Компанія «Культ Меблів» пропонує клієнтам офісні тумби, виконані з якісних матеріалів, зносостійких і надійних. Запропоновані моделі максимально практичні, функціональні, ергономічні, вони ідеально підійдуть для будь-якого інтер'єру офісного приміщення. У нас Ви підберете моделі тумби, як для кабінету керівника, так і для персоналу компанії.

Тумби офісні бувають:

  • вбудована тумба;
  • приставні;
  • мобільні (підкатна).

Залежно від призначення, тумби мають різні форми, і, відповідно, розміри.

Якщо говорити про вбудовані тумби, то це досить масивні тумби, які, як правило, використовуються в кабінетах керівників. Через свою масивність вбудовані моделі не так часто зустрічаються у виробництві. Але, все ж, від їх виготовлення не відмовляються багато популярниз вітчизняних виробників.

Дуже популярні і затребувані приставні тумби. Їх використовують в якості продовження робочої поверхні, так, як приставні тумби мають однакову висоту з офісним столом. Основне призначення приставних тумб - зберігання документації та різної канцелярії. Такий вид тумби дозволяє розширити робочий простір, і дає відмінну можливість використовувати нижній ящик під файлову документацію.

Мобільні тумби, або, як ще їх називають підкатні, також широко затребувані, завдяки легкому і швидкому переміщенню. Такі моделі ергономічні, виконані на зручних, роликових, або колісних засадах. Великою перевагою мобільної тумби є економія простору в офісному приміщенні. При необхідності мобільну тумбу можна оснастити врізаним замком.

Переваги офісних тумб

Важливою перевагою всіх видів офісних тумб є зручні висувні ящики. Кількість ящиків буває різною, все залежить від конкретної моделі. Але, звичайно - це три або чотири ящика однакового розміру і глибини.

Також часто зустрічаються моделі з порожніми відсіками, або вбудованими осередками для комфортного розміщення необхідних для роботи приладдя.

До переваг тумби можна віднести те, що її використовують і як самостійний, окремо існуючий предмет меблів.

 Офісні тумби в Києві

Багато моделей оснащені замком з ключем на верхньому ящику, для того, щоб замикати ящик з документацією на час відсутності його господаря.

Завдяки своїй місткості і компактності тумба офісна може зберігати досить велику кількість канцелярських речей, документації.

Дані вироби вважаються універсальними. Їх універсальність полягає в тому, що їх часто використовують як столик, на якому зручно розміщують офісну техніку, або інші предмети.

Купити офісну тумбу

На сайті kult-mebeli представлені кращі, високоякісні, довговічні офісні тумби, в широкому кольоровому діапазоні для будь-якого інтер'єру офісу. Різноманітність конструкцій і дизайнерських ідей дає унікальну можливість придбати офісні тумбу відповідно до індивідуальних побажань клієнтів. Звертайтеся до нас за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії «Культ Меблів».

Офісні комоди і тумби - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі офісні комоди і тумби?

Вартість товарів у розділі від 775 до 6623 грн.

• Які виробники представлені у розділі офісні комоди і тумби?

• Які офісні комоди і тумби користуються найбільшою популярністю у 2021 году?