Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Якісні офісні столи від виробника

Підібрано 226 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

В даний час до оформлення офісу підходять професійно, так, як це місце не тільки для роботи, але і для прийому клієнтів. Тому, кожна деталь інтер'єру повинна бути максимально продуманою, і, безумовно, підкреслювати статус підприємства.

При облаштування офісного приміщення багато хто ставить на меті полегшити інтер'єр. Наприклад, придбати сучасну, компактні меблі відкритого типу, замість громіздких шаф. Це стосується і офісних столів, які на сьогоднішній день представлені в широкому, різноманітному асортименті. Офісні столи - це важлива складова, без якої просто неможливо обійтися. Без офісного столу не існує робочого місця. Офісний стіл надає можливість зручного розміщення комп'ютера і монітора, різної документації та інших необхідних предметів для продуктивної роботи.

Столи для офісів від компанії «Культ Меблів»

Якщо є необхідність облаштувати ідеальні робочі місця, то компанія «Культ Меблів» охоче допоможе Вам у цьому. Ми пропонуємо якісні, практичні, ергономічні моделі столів для офісів від популярних вітчизняних виробників, у величезному асортименті. Представлені офісні столи різної конфігурації, габаритних розмірів, за вигідними цінами.

Купити офісні столи в Києві за недорогими цінами

Як виглядають наші столи

Щоб задовольнити всі потреби і смаки клієнтів, виробники корпусних меблів постійно розробляють нові, поліпшені моделі офісних столів. Вони можуть бути від найпростіших моделей до повноцінних робочих місць, обладнаних необхідною технікою та інвентарем для роботи.

Моделі, які представлені на нашому сайті відрізняються різноманітними функціональними наповненнями. наприклад:

  • практичні полички під клавіатуру, які висуваються;
  • зручні тумби (вбудовані, або приставні);
  • спеціальні відділення під системний блок;
  • місткі висувні ящики, в яких зберігається документація;
  • наявність полиць закритого і відкритого типу для канцелярії, папок.

Яких форм бувають офісні столи

Офісний стіл може мати різну форму. Популярними є столи прямою і кутовою форми.

Прямі столи - це нескладна, проста конструкція з мінімальною кількістю деталей. Як правило, такий стіл складається з двох опор з ДСП, перемички між опорами і стільницєю. Моделі прямих столів можуть бути оснащені висувними, місткими ящиками, і це є основною перевагою даних виробів. Якщо стіл виготовлений без тумби, то його можна доповнити рухомою мобільною тумбою на коліщатах, що значно поліпшить його функціональність.

Кутові столи більш об'ємні. За своєю конструкцією, а саме нижня частина столу, схожа з прямими столами. Основною відмінністю кутових столів від прямих столів, є форма стільниці та додаткова опора. Найчастіше до кутових столів йдуть приставні тумби. В асортименті є моделі, в яких тумба є третьою опорою.

Офісні столи з доставкою в інтернет магазині Культ меблів

На нашому сайті kult-mebeli Ви зможете підібрати собі офісний стіл, як прямою, так і кутовою форми, за доступною ціною. Різноманітна кольрова гамма дає можливість вибрати цікавий колір столів, і оформити офіс по Вашому смаку.

Всі моделі виконані з високоякісних матеріалів, практичних, надійних, зносостійких.

Купити офісний стіл

За своїм призначенням, офісні столи діляться на кілька категорій. Це столи для вищої керівної ланки, столи для співробітників компанії, і столи для конференц-залів. У нас Ви зможете підібрати високоякісні офісні столи для будь-якої з перерахованих вище категорій.

Щоб купити офісний стіл, або отримати додаткову консультацію, звертайтеся до наших провідних фахівців за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії.