Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Якісні офісні столи від виробника

Підібрано 268 товарів
ширина 100 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 100 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 120 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 140 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 110 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 110 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 100 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 130 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 100 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 110 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 120 см   висота 75 см   глибина 120 см
ширина 120 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 140 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 140 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 130 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 130 см   висота 75 см   глибина 60 см
ширина 120 см   висота 75 см   глибина 120 см
ширина 100 см   висота 75 см   глибина 60 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

В даний час до оформлення офісу підходять професійно, так, як це місце не тільки для роботи, але і для прийому клієнтів. Тому, кожна деталь інтер'єру повинна бути максимально продуманою, і, безумовно, підкреслювати статус підприємства.

Офісні столи в Києві від Культ Меблів

Перед тим як купити столи для офісу Ви повинні дотримуватися наступних вимог. Основні вимоги до офісних столів для персоналу:

  • Зручність. Щоб не відволікати фахівців від захоплюючого процесу роботи, всі меблі в офісі для персоналу (стільці, офісні столи, шафи) просто зобов'язана бути комфортною. Особливо в разі, якщо виконувана робота має на увазі тривале перебування в сидячому положенні. Незручні офісні крісла та офісні столи не тільки здатні завдати відчутної шкоди здоров'ю, але і помітно похитнути загальну продуктивність праці, відволікаючи працівників від творчого процесу. Наприклад, якщо встановити офісний стіл невідповідного розміру (маленький) то він буде постійно завантажений поточними, оперативними документами та канцелярським приладдям, цю проблему можливо вирішити додаткова купивши тумбу мобільну, надбудову столу.
  • Психологічний комфорт. Фізичне зручність вирішує лише частину проблеми. Чимале значення відводиться створенню в офісі психологічно комфортної атмосфери. Створення робочого простору, одночасно і заспокійливого, і мотивуючого до дії, в якому кожен окремий співробітник буде почувати себе впевнено і спокійно, є запорукою успішного вирішення найскладніших проблем компанії.
  • Наявність різноспрямованих робочих зон. Різні завдання вимагають різних умов виконання. Одні вимагають усамітнення і зосередженості, інші - постійного контакту з іншими членами команди. Тому планування офісного простору повинна бути побудована з урахуванням поставлених перед працівником виробничих цілей, які передбачають або відчужену зосередженість, або активна взаємодія. Офісна столи від інтернет-магазину Культ Меблів в Києві це рішення всіх вищеперелічених & nbsp; завдань.
  • Корпоративний стиль. Зовнішнє оформлення меблів у кабінеті, підібране відповідно до загального стилю компанії, дозволяє підтримати в співробітниках дух єдності, змушуючи їх на підсвідомому рівні кооперувати свої зусилля для досягнення загальних цілей. Не варто просто купувати столи для офісу, меблі в кабінет повинна бути вписана & nbsp; ергономічно і зі смаком.

Офісні столи в кабінет керівника

Офісні меблі для керівника - це місце, яке буде виробляти перше враження на потенційних партнерів. Представницький і зі смаком оформлений, розташовує до спілкування та довірі інтер'єр дозволяє очікувати від співпраці більш плідного результату.
Тут немає дрібниць. І солідний стіл, і м'які офісні меблі в куточку для відвідувачів, і конструкції для зберігання документації - все повинно бути оптимальним за стилем і рівнем якості.
Інтернет-магазин "Культ Меблів" пропонує своїм клієнтам широкий вибір офісних меблів для організацій Києва . Наші професійні консультанти допоможуть Вам підібрати потрібну офісні меблі для вашої компанії, а також меблі для кабінету керівника.
Ми підготували найбільш раціональні рішення для персоналу та кабінетів керівників, а також великий асортимент офісних крісел і м'яких меблів для офісу в цілому.

У нас можна підібрати або замовити індивідуально як офісні столи, так і солідні ексклюзивні варіанти для представницьких офісів. Меблі для офісу в Києві є на будь-який смак, але ми вам гарантуємо високу якість і гарантію. Ознайомитися з асортиментом меблів для офісу Ви можете в нашій галереї. В даному розділі є фото офісних меблів, яку пропонує наша компанія.
Для того щоб купити офісні меблі в Києві, Вам потрібно всього лише зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті.

При облаштування офісного приміщення багато хто ставить на меті полегшити інтер'єр. Наприклад, придбати сучасну, компактні меблі відкритого типу, замість громіздких шаф. Це стосується і офісних столів, які на сьогоднішній день представлені в широкому, різноманітному асортименті. Офісні столи - це важлива складова, без якої просто неможливо обійтися. Без офісного столу не існує робочого місця. Офісний стіл надає можливість зручного розміщення комп'ютера і монітора, різної документації та інших необхідних предметів для продуктивної роботи.

Наші столи для офісів

Якщо є необхідність облаштувати ідеальні робочі місця, то компанія «Культ Меблів» охоче допоможе Вам у цьому. Ми пропонуємо якісні, практичні, ергономічні моделі столів для офісів від популярних вітчизняних виробників, у величезному асортименті. Представлені офісні столи різної конфігурації, габаритних розмірів, за вигідними цінами.

Купити офісні столи в Києві за недорогими цінами

Як виглядають наші столи

Щоб задовольнити всі потреби і смаки клієнтів, виробники корпусних меблів постійно розробляють нові, поліпшені моделі офісних столів. Вони можуть бути від найпростіших моделей до повноцінних робочих місць, обладнаних необхідною технікою та інвентарем для роботи.

Моделі, які представлені на нашому сайті відрізняються різноманітними функціональними наповненнями. наприклад:

  • практичні полички під клавіатуру, які висуваються;
  • зручні тумби (вбудовані, або приставні);
  • спеціальні відділення під системний блок;
  • місткі висувні ящики, в яких зберігається документація;
  • наявність полиць закритого і відкритого типу для канцелярії, папок.

Яких форм бувають офісні столи

Офісний стіл може мати різну форму. Популярними є столи прямою і кутовою форми.

Прямі столи - це нескладна, проста конструкція з мінімальною кількістю деталей. Як правило, такий стіл складається з двох опор з ДСП, перемички між опорами і стільницєю. Моделі прямих столів можуть бути оснащені висувними, місткими ящиками, і це є основною перевагою даних виробів. Якщо стіл виготовлений без тумби, то його можна доповнити рухомою мобільною тумбою на коліщатах, що значно поліпшить його функціональність.

Кутові столи більш об'ємні. За своєю конструкцією, а саме нижня частина столу, схожа з прямими столами. Основною відмінністю кутових столів від прямих столів, є форма стільниці та додаткова опора. Найчастіше до кутових столів йдуть приставні тумби. В асортименті є моделі, в яких тумба є третьою опорою.

Офісні столи з доставкою в інтернет магазині Культ меблів

На нашому сайті kult-mebeli Ви зможете підібрати собі офісний стіл, як прямою, так і кутовою форми, за доступною ціною. Різноманітна кольрова гамма дає можливість вибрати цікавий колір столів, і оформити офіс по Вашому смаку.

Всі моделі виконані з високоякісних матеріалів, практичних, надійних, зносостійких.

Купити офісний стіл

За своїм призначенням, офісні столи діляться на кілька категорій. Це столи для вищої керівної ланки, столи для співробітників компанії, і столи для конференц-залів. У нас Ви зможете підібрати високоякісні офісні столи для будь-якої з перерахованих вище категорій.

Щоб купити офісний стіл, або отримати додаткову консультацію, звертайтеся до наших провідних фахівців за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії.

Офісні столи - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі офісні столи?

Вартість товарів у розділі від 982 до 7626 грн.

• Які виробники представлені у розділі офісні столи?

• Які офісні столи користуються найбільшою популярністю у 2021 году?