Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Підставки для квітів

Підібрано 8 товарів

У вас багато квітів? Послухайте наші пропозиції

 

Хто в дитинстві і юнацтві відпочивав на дачі у бабусі, той напевно згадає, що в селах квіти тримають на підвіконнях. Навіть стійке вираження є "підвіконня з квітами". Отака ідилія.

Тільки ось є один момент: в містах так не прийнято. Багато у кого вікна закриваються жалюзі, і квіти заважають, та і взагалі - не по-городски це якось. По-сільському.

Тому стильні і сучасні підставки для квітів - якраз те, що потрібно! Думаєте, чим прикрасити кут, щоб він не виглядав порожнім і сумовитим? Хочете купити кімнатні рослини для оздоровлення повітря, але їх нікуди поставити? Чи квіти вже є, але вони заважають? 

 

Тепер ваші квіти знайдуть відповідне місце

 

Ви вільні у виборі не лише моделі, які розрізняються числом поличок, куди можна встановити горщики, але і їх кольорів. Подивіться на кольори, пануючі у вітальні або на кухні, - який тон підійде краще? А може, Ви хочете прикрасити квітами дитячу?

Кімнатні рослини виділяють кисень, і тому вони будуть дуже корисні у будь-якому домашньому приміщенні. Особливо взимку, коли свіже повітря потрібне так само як і завжди, але так не хочеться відкривати вікно.

Ви можете дати волю фантазії, адже не просто ж так полиці для квітів влаштовані на різній висоті. Переставляйте горщики, дивіться, як краще.

Деякі інтернет-магазини досить дивно підходять до питання оформлення замовлення, його доставки і оплати. Для нас така ситуація - велика загадка. Ми ж, навпаки, робимо все для Вашої зручності. Хочете сплатити товар при отриманні, після того, як оглянете його, хай і в розібраному виді? Будь ласка. Готівкою? Милості просимо. Безготівковий розрахунок? Як Вам завгодно. Зробивши замовлення в Києві, Ви і озирнутися не встигнете, як з Вами зв'яжеться наш менеджер, щоб уточнити усі Ваші побажання. Ми зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені співпрацею з нами.

Підставки для квітів в Києві - прекрасна можливість привнести до будинку щось нове, нічого не міняючи кардинально. Знайти місце для рослин і прибрати їх звідти, де вони тільки заважають. Так що не тягніть, а замовляйте!