Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Підставки для квітів

Підібрано 8 товарів
Сортувати:
ширина 63 см  висота 110 см  глибина 56 см
ширина 57 см  висота 120 см  глибина 57 см
ширина 72 см  висота 72 см  глибина 41 см
ширина 57 см  висота 102 см  глибина 57 см
ширина 76 см  висота 164 см  глибина 76 см
ширина 57 см  висота 152 см  глибина 57 см
ширина 57 см  висота 112 см  глибина 57 см
ширина 55 см  висота 70 см  глибина 55 см
 

У вас багато квітів? Послухайте наші пропозиції

 

Хто в дитинстві і юнацтві відпочивав на дачі у бабусі, той напевно згадає, що в селах квіти тримають на підвіконнях. Навіть стійке вираження є "підвіконня з квітами". Отака ідилія.

Тільки ось є один момент: в містах так не прийнято. Багато у кого вікна закриваються жалюзі, і квіти заважають, та і взагалі - не по-городски це якось. По-сільському.

Тому стильні і сучасні підставки для квітів - якраз те, що потрібно! Думаєте, чим прикрасити кут, щоб він не виглядав порожнім і сумовитим? Хочете купити кімнатні рослини для оздоровлення повітря, але їх нікуди поставити? Чи квіти вже є, але вони заважають? 

 

Тепер ваші квіти знайдуть відповідне місце

 

Ви вільні у виборі не лише моделі, які розрізняються числом поличок, куди можна встановити горщики, але і їх кольорів. Подивіться на кольори, пануючі у вітальні або на кухні, - який тон підійде краще? А може, Ви хочете прикрасити квітами дитячу?

Кімнатні рослини виділяють кисень, і тому вони будуть дуже корисні у будь-якому домашньому приміщенні. Особливо взимку, коли свіже повітря потрібне так само як і завжди, але так не хочеться відкривати вікно.

Ви можете дати волю фантазії, адже не просто ж так полиці для квітів влаштовані на різній висоті. Переставляйте горщики, дивіться, як краще.

Деякі інтернет-магазини досить дивно підходять до питання оформлення замовлення, його доставки і оплати. Для нас така ситуація - велика загадка. Ми ж, навпаки, робимо все для Вашої зручності. Хочете сплатити товар при отриманні, після того, як оглянете його, хай і в розібраному виді? Будь ласка. Готівкою? Милості просимо. Безготівковий розрахунок? Як Вам завгодно. Зробивши замовлення в Києві, Ви і озирнутися не встигнете, як з Вами зв'яжеться наш менеджер, щоб уточнити усі Ваші побажання. Ми зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені співпрацею з нами.

Підставки для квітів в Києві - прекрасна можливість привнести до будинку щось нове, нічого не міняючи кардинально. Знайти місце для рослин і прибрати їх звідти, де вони тільки заважають. Так що не тягніть, а замовляйте!