Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Підставки під системний блок

Підібрано 6 товарів
ширина 25 см   висота 70 см   глибина 49 см
ширина 25 см   висота 10 см   глибина 49 см
ширина 28 см   висота 15 см   глибина 50 см
ширина 28 см   висота 15 см   глибина 50 см
ширина 30 см   висота 16,6 см   глибина 45 см
ширина 35 см   висота 12 см   глибина 50 см

Ви користуєтеся комп'ютером? Тоді ця інформація для Вас

 

Чи легко Ви згадаєте часи, коли комп'ютер був символом достатку в сім'ї? Їм гордилися і намагалися поставити так, щоб гості неодмінно помітили цей казковий пристрій зі світу багатих і успішних.

Але комп'ютери і подібні до них пристрої не просто дешевшають - їх ціна летить вниз швидше, ніж студент, що не підготувався до іспиту, лізе в шпаргалки, коштує тільки викладачеві на мить відвести погляд. Тепер комп'ютер є у усіх.

Але, попри те, що комп'ютер - річ абсолютно звична, він залишається складним і тонким приладом, за яким потрібно доглядати. І який потрібно берегти від перегрівання і вогкості.

Скажіть, що Ви виберете: крихітні, сміхотворні витрати зараз або вдесятеро великі витрати потім? Не просто витрати, але ще і нервування?

 

Це однозначно необхідна річ для користувача ПК

 

Поставте собі це питання, дивлячись на ці підставки під системний блок. Звичайно, ніхто не заборонить Вам поставити його просто на підлогу, або на тумбочку, або на стіл, якщо місце дозволяє. Але практика показує, що там системний блок перегрівається і ламається в 2-3 рази швидше, ніж якщо використовується підставка.

Вам вона здається безглуздим придбанням? У Ваших знайомих системний блок стоїть на підлозі, і нічого, все нормально? А ось давайте порахуємо. Скільки коштує новий системний блок? Ну, від 4000 гривен до 7000 приблизно. Можна і за 10 000 знайти, зрозуміло. А скільки коштують ці елементи? Від 80 до 260 гривен. Ось ці мізерні, сміхотворні витрати, які не йдуть ні в яке порівняння з вартістю системного блоку, у декілька разів збільшать його термін служби! Хіба це не безглуздо: розоритися на комп'ютер і поскупитися на цю смішну ціну?

Та і підлогу мити або пилососити буде зручніше, адже підставки на коліщатках.

Право слово - замовити підставки під системний блок в Києві - справа однієї хвилини. Зробили і забули, а комп'ютер прослужить куди довше. А тепер уявіть, що буде, якщо він вийде з ладу в непідходящий момент (а так завжди і буває)? Через два дні здавати роботу або звіт - а комп'ютер "полетів"? Не доводьте до біди, щоб потім, скриплячи зубами, не шукати майстра по ремонту і платити йому три ціни ремонту за терміновість. 

Підставки під системний блок - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі підставки під системний блок?

Вартість товарів у розділі від 256 до 734 грн.

• Які виробники представлені у розділі підставки під системний блок?