Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Полиці

Підібрано 229 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Шукайте місце для дрібних речей?

 

Якщо ви звикли жити, розкладаючи все по поличках, ця категорія меблів надана спеціально для вас. Попри те, що на сайті інтернет-магазину "Культ Меблів"  полиці значаться, як елемент декору, окрім цієї функції - прикрашати приміщення, заповнювати порожнечі, відновлюючи, таким чином, гармонійну композицію інтер'єру, вони носять множину інших, не менш корисних функцій. Вони зберігають речі, які повинні постійно знаходитися в межах досяжності, - максимум, на відстані витягнутої руки.

Вони упорядковують хаос і надають кімнаті доглянутого і охайного вигляду. При цьому займають мінімум місця і не заважають проходу - їх кути не чіпляють обов'язково нові колготки, їх краї не будуть покусані і подряпані домашніми вихованцями.

 

Будьте впевнені: цей елемент меблів безпрограшний

 

Куди не подивися - одні чесноти, скажете ви! Почекайте, ви ще не в курсі  найголовнішого "бонуса" такого елементу меблів, як полиці, купити які ви можете в Києві недорого. Це їх вартість. Невисока вартість, розрахована на будь-який гаманець покупця з абсолютно будь-яким, навіть самим невисоким сімейним бюджетом.

Найприємнішим фактом купівлі в нашому інтернет-магазині є те, що невисока вартість представлених тут товарів не "компенсується" маленьким асортиментом, і вже тим більше, не є "доповненням" до невисокої якості. Для того, щоб переконатися в цьому, пройдіть в галерею нашого сайту і ознайомтеся з її "експонатами".

Компактні і великі, з дверцятами і без, з використанням скла або звичайні дерев'яні - тут ви обов'язково виберете її на власний розсуд! Крім того, вибраний вами виріб може бути виконаний у будь-якій кольоровій гаммі, яку вимагає основний дизайн вашої кімнати або загальний дизайн цілого приміщення. Що ж до якості, то це питання так само не повинне тривожити ваші нерви - ви завжди зможете знайомитися з товаром перш, ніж його купите.