Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Полиці для взуття - надійність, доступність

Підібрано 9 товарів
ширина 60 см   висота 80 см   глибина 25 см
ширина 60 см   висота 80 см   глибина 25 см
ширина 55 см   висота 77 см   глибина 25 см
ширина 55 см   висота 77 см   глибина 20 см
ширина 70 см   висота 80 см   глибина 25 см
ширина 55 см   висота 77 см   глибина 25 см
ширина 60 см   висота 80 см   глибина 25 см
ширина 70 см   висота 47 см   глибина 30 см
ширина 58 см   висота 90 см   глибина 40 см
 

У кожного з нас існує досить взуття, за яким слід акуратно доглядати і правильно зберігати в певному місці. Домашнє взуття, чоботи, туфлі, босоніжки, спортивне взуття і т.д. - все це вимагає чистоти, догляду та порядку. Цілком зрозуміло, що взуття не повинне захаращувати простір в передпокої, і створювати якийсь хаос. Саме тому багатьма популярними вітчизняними виробниками меблів, були розроблені цікаві, зручні та практичні моделі полиць для взуття.

На жаль, у багатьох квартирах, передпокої досить невеликих розмірів, і, тому багато господарів прагнуть створити в своєму житлі максимум комфорту, але при цьому зберегти більше вільного простору. Полиці під взуття здатні позитивно вирішити це завдання. У них можна розміщувати і зберігати все взуття домочадців. І тим самим додатково прикрасити передпокій сучасної, стильної полицею під взуття.

Полиці під взуття від компанії «Культ Меблів»

Коли ми заходимо в будинок, то, відразу ж знімаємо верхній одяг і взуття. З розміщенням верхнього одягу проблем не буває, для неї завжди знаходиться місце в шафі, або на вішалці. А ось із взуттям інша справа. Для неї завжди має бути правильно відведене місце, щоб вона нікому не заважала. У нашому інтернет - магазині представлений шикарний асортимент практичних, високоякісних, стильних полиць для взуття, за допомогою якої кожен клієнт зможе вирішити питання зберігання взуття.

 Купити поличку для взуття в Культ меблів

Якими бувають полки під взуття?

Безумовно, на сьогоднішній день існує досить багато різноманітних оригінальних і симпатичних моделей полиць під взуття, які гармонійно доповнять інтер'єр передпокою, нехай навіть найменшої за розмірами, і допоможуть створити порядок в приміщенні.

Полиці можуть бути відкритими, закритими, двоярусними, багатоярусними, підлоговими і т.д. За розмірами вони також абсолютно різні. Дизайнери розробляють нові, поліпшені моделі, здатні задовольнити всі запити і вимоги клієнтів.

Дуже зручними, і самими затребуваними вважаються відкриті полиці, в силу того, що вони мають багато містких, зручних поличок. На них розміщується все взуття сім'ї. Такі моделі дійсно здатні вмістити велику кількість взуття.

Багата кольорова палітра дозволяє вибрати вподобану модель не тільки за розмірами, але і за кольором. При необхідності, можна змінювати габаритні розміри вироба.

Особливості виробів

Представлені в каталозі полки для взуття виготовлені з кращих матеріалів, що відрізняються високою якістю, і високою міцністю - це масив дерева і ДСП. Дерево завжди цінується, і завжди в тренді. Це екологічно чистий матеріал, довговічний і безпечний.

ДСП також є зносостійким, міцним матеріалом, який хоча і не дорогий, але, високоякісний.

Вся підібрана фурнітура від європейського виробника заслуговує схвалення, так, як відрізняється надійністю і якістю.

На відкритих полицях все взуття знаходиться на видноті, а це значить, що немає необхідності занадто довго шукати потрібне взуття і постійно відкривати і закривати таку полицю.

 Полки для взуття в Києві з доставкою та збіркою

Купити полку для взуття

Після того, як Ви визначилися з розмірами вироба, його кольором, і іншими параметрами, залишається зробити останній крок - це купити полицю для взуття. Наша компанія з готовністю допоможе Вам у цьому. Якщо Вам потрібна додаткова інформація про наші вироби, будь ласка, звертайтеся до наших фахівців за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії kult-mebeli. Ми завжди готові до співпраці.

Полиці для взуття - надійність, доступність - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі полиці для взуття - надійність, доступність?

Вартість товарів у розділі від 536 до 1697 грн.

• Які виробники представлені у розділі полиці для взуття - надійність, доступність?

• Які полиці для взуття - надійність, доступність користуються найбільшою популярністю у 2021 году?