Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Приліжкові тумби

Підібрано 48 товарів
ширина 40 см   висота 48,5 см   глибина 38 см
ширина 38 см   висота 57,5 см   глибина 39 см
ширина 41 см   висота 57 см   глибина 37 см
ширина 35 см   висота 56 см   глибина 38 см
ширина 46 см   висота 45 см   глибина 45 см
ширина 35 см   висота 56 см   глибина 38 см
ширина 45 см   висота 48 см   глибина 43 см
ширина 46 см   висота 45 см   глибина 45 см
ширина 50 см   висота 40,5 см   глибина 36 см
ширина 55 см   висота 71 см   глибина 45 см
ширина 60 см   висота 44 см   глибина 38 см
ширина 45 см   висота 42 см   глибина 52 см
ширина 48 см   висота 36 см   глибина 44 см
ширина 48 см   висота 36 см   глибина 40 см
ширина 40 см   висота 38 см   глибина 40 см
ширина 40 см   висота 53 см   глибина 40 см
ширина 40 см   висота 38 см   глибина 40 см
ширина 40 см   висота 53 см   глибина 40 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Тумби в спальню відмінно впишуться в інтер'єр кімнати

 

В наші дні складно уявити собі спальню з двоспальним ліжком, у якого не стояли б приліжкові тумби. Незважаючи на це, зовсім нещодавно, всього декілька десятиліть тому, коли в різних бразильських і американських серіалах недосвідченим глядачам зустрічалися такі приліжкові тумбочки (купити їх можна в Києві недорого), наші з вами співгромадяни вважали подібні меблі деякою буржуйською розкішшю.

Тільки подумайте, як у той час іноземці млосно клали на свою тумбу біля ліжка книгу або носову хустку, ставили склянку з водою і після повільним і спокійним рухом вимикали настільний світильник, який так само розташовувався на ній.

Причому, усе це проходило паралельно з радянським розвитком країни, де у будь-якому місті, так само як і в Києві старше покоління укладалося на стереотипних розкладних диванах, віддаючи дітям більше кращі і зручніші ліжка, причому в одній автономній кімнатці на трьох чоловік. 

 

Від цієї покупки ви тільки виграєте

 

Як тільки впала "залізна завіса", усе населення пострадянського простору інакше почало сприймати дійсність, що оточувала нас. Якщо судити не упереджено, то, саме тоді усі ми почали жити зовсім по-іншому. Мало хто, живучи в Києві погодиться добровільно відмовитися від зручності, розкоші і комфорту. Зараз кожен цілком може дозволити собі придбати такий елемент стильного убрання, як приліжкова тумба, яка все так само може виконувати функцію підставки для світильника, зберігати книги і носові хустки, або виступати в ролі місцерозташування для склянки з водою.

Завдяки тому, що усі ми в тому або іншому ступені набули художнього смаку, для нас став важливий і дизайн навколишніх меблів. Складно знайти людину у всьому світі, яка як і раніше вважав би, що меблі призначаються виключно для зручності експлуатації і функціонування приміщення і те, як вона виглядає абсолютно не важливо. Ні, зараз людям потрібні інші убрання, які не лише відповідають зручності використання, але і мають красивий дизайн і доповнюють загальний інтер'єр приміщення.

Такої ж позиції дотримується і наш онлайн-магазин, який пропонує вашій увазі широкий асортимент приліжкових спальних тумб в різних варіаціях і дизайнах.

 

Приліжкові тумби - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі приліжкові тумби?

Вартість товарів у розділі від 713 до 5830 грн.

• Які виробники представлені у розділі приліжкові тумби?

• Які приліжкові тумби користуються найбільшою популярністю у 2021 году?