Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Приставні елементи та надставки

Підібрано 50 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Не вписується елемент меблів?

 

Упс... Ви купили новий стіл на кухню або в офіс, і коли придбання було доставлено і встановлено, раптом з'ясувалося, що він замалий. Чи гострий кут випинає в центр кімнати, і можна не сумніватися, що знайдуться люди, які на цей кут наштовхнуться. Що робити в такій ситуації? Повертати стіл і купувати новий? Сумнівно, що продавець віднесеться з розумінням до цієї ситуації, та і возитися з вибором і купівлею нового столу не хочеться.

Вихід є - це приставні елементи і надставки недорого для столів. Різних форм, розмірів і всіляких кольорів. Придбавши таку річ, Ви зможете як завгодно міняти форму столу і надавати йому будь-якого вигляду. Це згодяться в офісі, де немов нізвідки не виникають усі нові теки з документами, утримувачі для канцелярського приладдя і купа дрібниць, які лежать на столі тому, що можуть знадобитися. І для них треба місце.

Іноді виникає необхідність скласти столи буквою "П" або "Г". Звичайно, можна зробити і без куточків, але, по-перше, з куточками збільшується корисна площа стільниці, а по-друге, эстетичніше виглядає.

 

Ряд переваг буде гарантованийТак, що ж Ви виграєте, замовивши приставні елементи і надставки в Києві:

 

  • збільшення корисної площі столу без істотних витрат;
  • можливість естетично скомпонувати скільки завгодно столів - це згодиться на будь-якому заході;
  • не буде більше гострих квадратних кутів - грози брюк, спідниць, джерела синяків і подряпин.

 

Крім того, їх можна використати самостійно! Не хочете купувати підставку для квітів, тому що квітка одна, і купувати ще Ви не плануєте? Якщо прикріпити його до стіни, це вийде відмінний маленький столик. У кабінеті на нього можна ставити квітку, банку кави, цукорницю.

Ви вже придивилися містечко для цієї новинки? Відмінно, справа за малим - зробити замовлення. І це дуже просто. Сперечаємося, Ви читали цей текст більше часу, ніж робиться замовлення? Подзвоніть нам або напишіть. Чи скористайтеся спеціально створеною кнопкою "купити", яка, якщо чесно, не зобов'язує Вас робити купівлю. Замовляйте в Києві, і вже зовсім скоро Ви радітимете новому придбанню!