Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Прямі комп'ютерні столи

Підібрано 497 товарів
ширина 120 см  висота 75 см  глибина 60 см
ширина 80 см  висота 150 см  глибина 50 см
ширина 60 см  висота 75 см  глибина 50 см
ширина 120 см  висота 75 см  глибина 80 см
ширина 60 см  висота 145 см  глибина 50 см
ширина 120 см  висота 145 см  глибина 60 см
ширина 120 см  висота 120 см  глибина 55 см
ширина 120 см  висота 147 см  глибина 60 см
ширина 120 см  висота 75 см  глибина 60 см
ширина 100 см  висота 127 см  глибина 60 см
ширина 80 см  висота 75 см  глибина 50 см
ширина 110 см  висота 88,6 см  глибина 60 см
ширина 100 см  висота 164 см  глибина 60 см
ширина 80 см  висота 75 см  глибина 50 см
ширина 120 см  висота 140 см  глибина 60 см
ширина 90 см  висота 75 см  глибина 55 см
ширина 80 см  висота 140 см  глибина 30,5 см
ширина 120 см  висота 135 см  глибина 60 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Класика вибору: прямі комп'ютерні столи

Не кожен може дозволити собі відвести ціле приміщення в квартирі під робочий кабінет, але стіл для роботи за комп'ютером став невід'ємною частиною домашнього інтер'єру. А діловий офіс взагалі важко уявити без наявності даного предмета меблів.

Класичним вибором, і до того ж досить демократичним за вартістю, є прямий комп'ютерний стіл. Такий варіант передбачає перпендикулярний розміщення користувача щодо робочого полотна і стіни, уздовж якої він ставиться.

 

Різні модифікації

Не варто обмежуватися уявленням про дані столах, що це виключно тандем «прямокутна стільниця + 4 ніжки». Фантазія інтер'єрних дизайнерів і меблевих майстрів простягається набагато ширше:

  • Навіть прямокутний комп'ютерний стіл може виглядати досить оригінально: з закругленими краями, яскравим колірним рішенням. Таку лаконічну прямокутну форму зазвичай вибирають для офісних приміщень або консервативного домашнього інтер'єру. Або ж завжди можливо підібрати цікаву модель ергономічної форми;
  • Варто розглянути альтернативу: рівний стіл (на якому просто ставиться монітор з клавіатурою, а під ним розташовується системний блок) або ж з додатковими надбудовами (полки під диски, висувна підставка з направляючими для клавіатури, ніші під системник та оргтехніку);
  • Залежно від необхідної користувачеві функціональності, можна вибрати не тільки стіл для комп'ютера, але і легкий мобільний невеликого розміру столик під ноутбук. Бувають навіть настінні варіанти без ніжок;
  • Окремо варто розглядати модифікації комп'ютерних столів для двох, з висувними додатковими секціями, столи-трансформери (розкладаються з шаф або тумб).

 

Матеріали виготовлення і фурнітура

З причини своєї легкості, практичності та економічності найчастіше використовуються для виготовлення таких меблів ламіновані листи ДСП і МДФ. З цільної деревини не зовсім доцільно робити дані столи, тому що вони будуть надто громіздкими. Нетривіальними матеріалами буде скло і метал. Виглядають такі моделі оригінально, додаючи прозорості інтер'єру. Але головне, щоб скло було небитким, а металеві складові - без гострих або колючих елементів.

 

Опори, ніжки і кріплення столу

Зручно, коли є пластикові прогумовані коліщатка, щоб пересувати комп'ютерний прямий стіл до іншої стіни. Опори можуть бути з металу безпечної циліндричної форми, а можна віддати перевагу бічні стінки-ніжки столу з основного матеріалу - ДСП або дерев'яні. Настінні столи повинні мати спеціальні опори-кріплення.