Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Прямі комп'ютерні столи

Підібрано 497 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Класика вибору: прямі комп'ютерні столи

Не кожен може дозволити собі відвести ціле приміщення в квартирі під робочий кабінет, але стіл для роботи за комп'ютером став невід'ємною частиною домашнього інтер'єру. А діловий офіс взагалі важко уявити без наявності даного предмета меблів.

Класичним вибором, і до того ж досить демократичним за вартістю, є прямий комп'ютерний стіл. Такий варіант передбачає перпендикулярний розміщення користувача щодо робочого полотна і стіни, уздовж якої він ставиться.

 

Різні модифікації

Не варто обмежуватися уявленням про дані столах, що це виключно тандем «прямокутна стільниця + 4 ніжки». Фантазія інтер'єрних дизайнерів і меблевих майстрів простягається набагато ширше:

  • Навіть прямокутний комп'ютерний стіл може виглядати досить оригінально: з закругленими краями, яскравим колірним рішенням. Таку лаконічну прямокутну форму зазвичай вибирають для офісних приміщень або консервативного домашнього інтер'єру. Або ж завжди можливо підібрати цікаву модель ергономічної форми;
  • Варто розглянути альтернативу: рівний стіл (на якому просто ставиться монітор з клавіатурою, а під ним розташовується системний блок) або ж з додатковими надбудовами (полки під диски, висувна підставка з направляючими для клавіатури, ніші під системник та оргтехніку);
  • Залежно від необхідної користувачеві функціональності, можна вибрати не тільки стіл для комп'ютера, але і легкий мобільний невеликого розміру столик під ноутбук. Бувають навіть настінні варіанти без ніжок;
  • Окремо варто розглядати модифікації комп'ютерних столів для двох, з висувними додатковими секціями, столи-трансформери (розкладаються з шаф або тумб).

 

Матеріали виготовлення і фурнітура

З причини своєї легкості, практичності та економічності найчастіше використовуються для виготовлення таких меблів ламіновані листи ДСП і МДФ. З цільної деревини не зовсім доцільно робити дані столи, тому що вони будуть надто громіздкими. Нетривіальними матеріалами буде скло і метал. Виглядають такі моделі оригінально, додаючи прозорості інтер'єру. Але головне, щоб скло було небитким, а металеві складові - без гострих або колючих елементів.

 

Опори, ніжки і кріплення столу

Зручно, коли є пластикові прогумовані коліщатка, щоб пересувати комп'ютерний прямий стіл до іншої стіни. Опори можуть бути з металу безпечної циліндричної форми, а можна віддати перевагу бічні стінки-ніжки столу з основного матеріалу - ДСП або дерев'яні. Настінні столи повинні мати спеціальні опори-кріплення.