Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Шафи купе 2 - 3 метри - великий асортимент, кращі ціни

Підібрано 246 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Шафи купе 2-3 метра: поєднання надійної конструкції зі стильним дизайном.

Безпрограшним придбанням є шафи купе 2-3 метра для тих, хто прагне обзавестися дійсно місткою системою зберігання. Її довжина перетворює меблевий виріб на подобу гардеробної кімнати. У ній речі і предмети домашнього вжитку розміщуються в зручному доступі достатнього внутрішнього простору. Тому одяг що тут зберігається не мнеться і не деформується.

Трьохметрову шафу купе купити в Києві

Переваги великих і містких шаф купе.

Такі меблі, як шафи купе 2-3 метра, мають чудові якості:

 • Відмінна місткість купейних виробів дозволить розмістити і розсортувати в одному місці всі необхідні речі.
 • Зручний доступ забезпечений до всіх збережених предметів, будь то сезонний або повсякденний одяг, взуття, аксесуари чи інші атрибути для життєвого використання.
 • Моделі шириною від 2 до 3 м оснащені кількістю фасадів від 2 до 6. При цьому при виготовленні можливі зміни розміру по ширині з кроком в 1 см.
 • Унікальні конструкції - простір для дизайнерських втілень, що гарантує придбання ексклюзивних варіантів.

На противагу звичним «слов`янським шифоньєрам», купейним зразкам не потрібно додаткове місце для безперешкодного відкривання дверцят. Забезпечити меблевому виробу лаконічне розташування в інтер'єрі можна, попередньо вимірявши ширину частини приміщення для облаштування.

Варіанти дизайну шаф купе 2-3 метра і варіанти їх розміщення в приміщенні Ви можете побачити в цьому відео:

Матеріали для виготовлення великих і містких шаф купе.

Габаритні шафи купе 2-3 метра збираються в кімнатах різного призначення. Але найбільш часто подібні моделі знаходяться в спальні. Корпусні варіанти зазвичай облаштовуються уздовж стіни або мають Г-подібну конструкцію. Вбудовувані зазвичай монтуються в наявній або новоствореній ніші

Меблеві фабрики виробляють затребувані сьогодні габаритні купе шафи з якісних ДСП вищої категорії. Такі деревно-стружкові плити, як правило, включають мінімум формальдегіду. Прикладом є сорт Swisspan (16 мм), який взяла у виробництво меблева фабрика «Ніка».

Це стосується і кромки, яка приклеюється до торців ДСП. Облямівка виготовляється з якісного ПВХ бренду Rehau з параметрами 2 мм і 0,5 мм.

Виробники доповнюють інтер'єри великих шаф купе карнизами різних форм. Прямі, закруглені, радіусні, вони додають зовнішності меблів завершеність. А карнизи з підсвічуванням підвищують призначені для користувача якості виробів і сприяють кращій освітленості кімнати.
Не зайвим нововведенням меблевих фабрик є регульовані опори для подібних меблів. Використання таких елементів дозволяє нівелювати нерівність підлоги у місці установки вироби.

Вбудовану шафу купе 2 метра купити в інтернет магазині

Внутрішнє наповнення об'ємних шаф купе.

Добре продумана «начинка», якою забезпечуються шафи купе 2-3 метра, - це різні пристосування для організації простору всередині. Їх розташування облаштовується виходячи зі зручності для всіх членів сім'ї.
2-х і 3-хдверні моделі ділять на кілька секцій. У них є полиці, висувні ящики, гратчасті корзини і відділення під одяг на вішалках. У цих купейних шафах присутні і антресолі. Верхні відділення – відмінне місце для збереження нечасто вживаних речей і предметів.
Наповнення шаф купе з 4-6-ю розсувними дверцятами – можливість варіювати організацію зберігання речей на відкритих полицях. Це можуть бути кошики або пластикові короба.

У будь-якому випадку в об'ємних шафах купе є можливість облаштування штангами для одягу різної довжини, висувними конструкціями для краваток. Кожен такий атрибут «спочиває» в окремому відсіку, і неважко знайти потрібний аксесуар для ділового або святкового образу. Забезпечують зручність користування купейною моделлю пантографи, брючниці, юбочниці.

Кольорові варіації об'ємних шаф купе.

Сучасні шафи купе 2-3 метра неважко придбати в улюбленому тоні. Виробниками випускаються для різних приміщень готові екземпляри, виконані в єдності стилістики і кольору. Тональності дуба венге, пасадена, сонома, вибіленого, сливи валліс, інших світлих і темних відтінків дозволяють підібрати як одноколірні варіанти, так і виконані в складових тонах. Але не потрібно забувати, що світла тональність візуально робить кімнату просторіше, а темна, навпаки, краде метраж приміщення.

Кутова трьохметрова шафа купе

Варіації фасадів шаф купе.

Меблеві фабрики в своїй роботі застосовують сучасні технології та обладнання з Європи. Тому шафи купе 2-3 метра з ДСП, ЛДСП і МДФ залучають складанням високої точності і належною якістю. Спеціальні способи обробки розсувних дверцят допомагають досягти прекрасного ефекту: меблі з вигляду схожі на виконані з дерева, настільки точна імітація дерев'яної текстури в названих матеріалах.

Купейні моделі шаф виконуються з фасадами:

 • глухими, прикрашеними декоративними включеннями;
 • дзеркальними – така поверхня розміщується в серединній частині розсувних дверцят;
 • оформленими стильним і практичним піскоструєм;
 • із застосуванням лакобелю в будь-якій прийнятній для споживачів колірній гамі, будь то світла, темна або
  ярка, пастельна;
 • декорованими фотодруком в кольоровій і чорно-білій пропозиції.

Вибір завжди залишається за клієнтами, які зможуть придбати зручні та функціональні зразки шаф купе шириною 2-3 метри в нашому інтернет-магазині.

Рекомендуємо ознайомитись:

Великі шафи купе.

Недорогі шафи купе.

Вбудовані шафи купе.

Розсувні шафи купе.