Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Шафи купе в дитячу - якісні, надійні, недорогі

Підібрано 94 товари
ширина 260 см   висота 240 см   глибина 45 см
12173 грн Детальніше
ширина 220 см   висота 225 см   глибина 60 см
11537 грн Детальніше
ширина 241-250 см   висота 220-270 см   глибина 45 см
11288 грн Детальніше
ширина 210 см   висота 240 см   глибина 45 см
ширина 180 см   висота 240 см   глибина 45 см
ширина 210 см   висота 210 см   глибина 60 см
ширина 190 см   висота 210 см   глибина 45 см
ширина 191-200 см   висота 240 см   глибина 45 см
11883 грн Детальніше
ширина 230 см   висота 225 см   глибина 60 см
11728 грн Детальніше
ширина 190 см   висота 240 см   глибина 45 см
ширина 170 см   висота 225 см   глибина 60 см
ширина 191-200 см   висота 220-270 см   глибина 60 см
ширина 240 см   висота 240 см   глибина 45 см
Купейна шафа Ніка Solo 6
код товару: 11335
ширина 180 см   висота 240 см   глибина 45 см
Шафа - купе Ніка Solo 1
код товару: 11336
ширина 240 см   висота 240 см   глибина 45 см
11081 грн Детальніше
ширина 150 см   висота 225 см   глибина 60 см
ширина 281-300 см   висота 240 см   глибина 45 см
17846 грн Детальніше
ширина 130 см   висота 210 см   глибина 130 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Шафи купе в дитячу: місткість, яскравість, безпека

Вибираючи шафи купе в дитячу, слід брати до уваги, що вони різняться з моделями для дорослих. Головний припис для дитячих виробів — їх безпека. Також важлива екологічність матеріалів для виробництва купейних шаф. Меблі не повинні виділяти ніякі сторонні запахи і не викликати алергічних реакцій у дітей.

Шафу купе купити в дитячу

Базисні умови вибору шаф купе в дитячу

Підбирати шафи купе в дитячу батьки, як правило, починають з форми меблевих предметів. Приміщення у всіх різні, тому і вироби будуть відрізнятися по конструкції і місця розташування. За малюків вирішують задачу дорослі, а підлітки зможуть висловити свої побажання щодо моделі з розсувними дверцятами. І батьки разом з підрослими дітьми приймуть рішення: віддати перевагу прямій, кутовій або радіусній шафі купе в дитячу.

При виборі мами-тата орієнтуються на бюджет, виділений на шафу купе в дитячу, і на смаки своєї дитини. Готові моделі обійдуться дешевше замовлених варіантів. Зате виготовлення за індивідуальними проектами дозволить врахувати всі деталі і отримати в користування бажані дітьми меблеві предмети.

Матеріали для шаф купе в дитячу

Найбільш екологічно чистою вважається натуральна деревина. Але не всім батькам по кишені шафи купе в дитячу через її досить високу вартість, що відбивається на ціні меблевих предметів. Замінити масив дерева покликані ДСП, ЛДСП, МДФ. Сертифіковані деревостружкові плити, їх ламіновані зразки і деревно-волокнисті плити середньої щільності (це і є МДФ) прекрасно справляються зі своєю роллю – бути якісними і безпечними.

Ми працюємо з меблевими фабриками «Ніка», «Флешніка», «Дом», «Фенікс» з різних міст України, таких як Київ, Чернігів, Кривий Ріг. Всі вони використовують ДСП вищої категорії якості. У матеріалі вміст формальдегіду доведено до мінімуму, тому кожній дитині нічого не загрожуватиме.

Шафа купе для дитячої кімнати київ

Екстер'єр шафи-купе в дитячу

Барвистість шафа купе в дитячу набуває за рахунок великого асортименту ДСП для корпусу, пропонованого фабриками. Сюди входить як яскрава, так і більш практична колірна палітра, представлена:

  • синім;
  • кремовим;
  • дубом "фрегат";
  • "венге",  "магія", ольха, яблуня, горіх лісовий.

Ефектний вигляд шафи купе в дитячу досягається за допомогою красивих фасадів. На розсувних дверцятах можна розмістити яскравий фотодрук із зображенням улюблених казкових героїв малюка. Хлопчики віддадуть перевагу на дверцятах фотопостери, що зображують популярні авто, літаки, морський транспорт, військову техніку. Дівчаткам-підліткам будуть цікаві фото кіногероїв, лідерів музичних груп, топ-моделей.

Неважко зробити і фарбування фасадів лакобелю або кольором ral всіх кольорів веселки. Можна вибрати також дзеркальні поверхні, як в цілісному, так і у фрагментированном вигляді. Гарними виходять розсувні дверки з фьюзингом, псевдовітражем.

Функціональність шаф купе в дитячу

Місткі шафи купе в дитячу приховують безліч речей і предметів, необхідних для повноцінного проживання. Внутрішня «начинка» меблів, в першу чергу, залежить від того, скільки років дитині.Малюкам потрібно більше місця для іграшок. У старших дітей інтереси змінюються, що обов'язково потрібно врахувати при виборі меблевого виробу.

Дитині будь-якого віку необхідно досить багато одягу і білизни. Для збереження цих речей знадобляться полиці, висувні ящики, штанги. Внизу розташовуються кошики для взуття, контейнери для іграшок.

Передбачити потрібно полки для книг, шкільного приладдя, аудіосистеми або видеоприставки, вішалки для спортивної форми. При цьому всі деталі встановлюються на доступній для дитини висоті. Особливо це важливо для малюків. Вони повинні самостійно користуватися шафою: діставати з нього без допомоги дорослих необхідне і класти назад.

Шафа купе в інтернет магазині Культ меблів

Безпека моделей шаф купе в дитячій

Цьому показнику шафи купе в дитячу повинні відповідати в точності.

  1. Меблевий виріб повинен стояти константно і переносити грунтовні навантаження. Не секрет, що є діти, які використовують полиці меблів в якості сходових сходинок. За ним вони намагаються залізти наверх.
  2. Варто уникати в конструкції гострих кутів. Всі кромки і виступаючі частини моделі виконуються згладженими.
  3. У разі установки купейної шафи з дзеркальними або скляними дверцятами, слід переконатися в їх міцності. Фахівці рекомендують купувати моделі, в яких застосовується захисна плівка ПВХ. Вона збільшує міцність дзеркала і скла і перешкоджає розкидання осколків, якщо від сильного удару поверхня пошкодиться.
  4. Ручки дверцят і інша фурнітура повинні прикріплятися намертво. Діти нетерплячі: вони прагнуть відкрити шафу, сильно смикаючи за ручку. Крім цього, в ній не місце будь-яким дрібним легко ламающимся деталям.

Варіанти дизайну шаф купе економ класу і варіанти їх розміщення в приміщенні Ви можете побачити в цьому відео:

Яку б шафу купе в дитячу  не обрали батьки для своєї дитини (вбудовану або корпусну), варто подбати про облаштування в шафі підсвічування. Така невимовна краса до того ж функціональна: малюк, школяр або підліток не витратять багато часу на пошуки речей або предметів. Так само легко і швидко вийде повернути їх на своє місце.

Рекомендуємо ознайомитись:

Шафи купе в вітальню.

Шафи купе в спальню.

Шафи купе в передпокій.

Великі шафи купе.

Шафи купе в дитячу - якісні, надійні, недорогі - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі шафи купе в дитячу - якісні, надійні, недорогі?

Вартість товарів у розділі від 3630 до 19792 грн.

• Які виробники представлені у розділі шафи купе в дитячу - якісні, надійні, недорогі?

• Які шафи купе в дитячу - якісні, надійні, недорогі користуються найбільшою популярністю у 2021 году?