Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Стелажі і кутові закінчення

Підібрано 110 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Речей багато, а місце мало?

 

Зараз навісні шафи і стелажі - явище звичайне, проте, так було не завжди. Звичайно, ми не беремо в облік древніх єгиптян - зрозуміло, що тим було за щастя опочивати на дошках, укритих матрацами з пір'я птахів, і ми навіть не хочемо думати, куди вони складали свої речі. Благо, в ті часи не стояло  питання про економію простору квартири.

Проте, людям, які жили набагато пізніше, ніж древні єгиптяни, припало ще несолодше - речей ставало все більше, а місця, куди їх треба було складати, як не було, так і... не було. Необхідно було розкинути мізками і придумати першу у світі шафу. Навряд чи цей винахід нагадував сучасну навісну шафу, але питання порядку у будинку було вирішене. Сталося це в 17 столітті.

Сподіваємося, життя людей тих часів стало трохи простіше, але не припинили допитливі уми своїх шукань - пройшло яких-небудь 50-70 років, і стали з'являтися розсувні шафи. Справжнім проривом і писком моди вважалися комоди - улюблені предмети меблів Наполеона. 

 

На що при виборі цього елементу інтер'єру звернути увагу?

 

Самою ж затребуваною характеристикою навісних шаф і стелажів є не просто компактний розмір, а мега-компактний розмір! Частенько встановлюючись в кутку приміщення вони практично непомітні, і вже точно не заважає вільно пересуватися - за нього ви ніколи не зачепитеся, а ваша дитина не зможе дотягнутися до новенького сервізу, щоб оцінити "на зуб" його якість.

При цьому в кімнаті зберігається чистота і порядок, а речі займають відведене ним місце. Загалом, вони мають одні тільки чесноти.

Купити навісні шафи і стелажі можна в інтернет-магазині "Культ Меблів" (в Києві). Відрізняє їх ще одна вигідна перевага, яка у наш час є основною при виборі того або іншого товару. Меблі в нашому магазині можна придбати за найлояльнішою вартістю, яку можна собі уявити, адже ми розуміємо, що не усім щастить народитися Наполеонами, і деякі люди вимушені економити.

Для того, щоб оцінити асортимент і проаналізувати наші ціни, порівнявши їх з цінами інших сайтів, пройдіть в нашу галерею. При виборі моделі враховуйте, що товари можуть бути виконані в тій колірній гаммі, яка підійде під ваш інший інтер'єр приміщення.