Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Стільці для відвідувачів

Підібрано 10 товарів
ширина 47,5 см   висота 82 см   глибина 41,5 см
Стілець AMF Изо чорний
код товару: 16510
ширина 55 см   висота 83 см   глибина 60 см
Cтілець Новий стиль Jack
код товару: 11652
ширина 43,5 см   висота 80 см   глибина 52 см
 
ширина 47 см   висота 87 см   глибина 44 см
 
ширина 47,5 см   висота 82 см   глибина 41,5 см
 
ширина 47 см   висота 87 см   глибина 44 см
 
ширина 47,5 см   висота 82 см   глибина 41,5 см
 
ширина 46 см   висота 82,5 см   глибина 43 см
 
ширина 45 см   висота 85 см   глибина 52,5 см
 
ширина 48 см   висота 75 см   глибина 43,5 см
 

Чи потрібні стільці для відвідувачів?

 

Керівники різних компаній і власники власного бізнесу готові вкладати чималі кошти в облаштування офісів, різне устаткування і інтер'єр. При цьому, важливо враховувати не лише комфорт працівників, але і якість обслуговування клієнтів. Від відношення до партнерів і відвідувачів безпосередньо залежить прибуток організації.

Для відвідувачів зручні стільці - комфорт, який допомагає здобути прихильність людини до співпраці. Від того, наскільки комфортно клієнт почуває себе під час бесіди, залежить перше враження про компанію і, власне, підсумок самих переговорів.

 

Як вибрати гарні стільці?

 

Перед купівлею офісних меблів варто звернути увагу не лише на дизайн і вартість, але і на эргономічність і якість виробу. Найзручнішими вважаються стільці з м'якими або напівм'якими сидіннями, анатомічними виямками і підлокітниками. Міцна рама крісла і оббивка зі зносостійкого матеріалу дозволить меблям прослужити тривалий час, не втрачаючи при цьому зовнішньої привабливості.

Стільці для відвідувачів купити в Києві можна найрізноманітніших моделей і комплектацій. У нас можна придбати крісла з різними варіантами каркасів - з металу чорного кольору, на хромованій, алюмінієвій базі і дерев'яні зразки.

Також можна вибрати і варіант оббивки - з флока, замші, меблевої тканини, шкірзамінника і шкіри. Усі пропоновані нами зразки мають високу эргономичность, щоб відвідувачам було зручно сидіти в плині тривалого часу. Серед безлічі варіантів покупець зможе вибрати саме ті стільці, які ідеально впишуться в дизайн офісу. Наші консультанти допоможуть зробити правильний вибір і підберуть моделі згідно з вимогами клієнта по дизайну, вартості і якості.

 

Стільці для відвідувачів - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі стільці для відвідувачів?

Вартість товарів у розділі від 557 до 750 грн.

• Які виробники представлені у розділі стільці для відвідувачів?

• Які стільці для відвідувачів користуються найбільшою популярністю у 2021 году?

Лідери продажів нашого магазину:

• Які товари-новинки є в категорії стільці для відвідувачів?