Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Стінки і вітальні комплекти

Підібрано 213 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Хочете радувати себе щодня? Ми допоможемо

 

Скажіть, з яким почуттям Ви йдете додому після роботи? Летете як на крилах, передчуваючи сімейний затишок і  теплу домашню атмосферу? Чи ледве волочите ноги, повертаючись під свій дах тільки тому, що звикли це робити?

Люди дуже багато часу проводять на роботі, це не секрет. Але зароблені на ній гроші витрачаються у тому числі на те, щоб зробити своє рідне житло зручніше і затишніше. І якщо Ви хочете, щоб симфонія інтер'єру Вашої квартири виглядала закінченою, без стінки або гостиного комплекту не обійтися.

Куди поставити телевізор? На табурет, накритий серветочкою, яку ще бабуся зв'язала? І як виглядати буде така конструкція: плазмовий телевізор на бабусиній серветці? Чи не краще зробити телевізор частиною сучаснішої композиції, стиль якої Ви можете вибрати починаючи від вікторіанського і закінчуючи хай-теком?

І взагалі - в сім'ї з часом скупчується безліч різних речей, які, загалом, не особливо потрібні, але і викидати їх якось шкода. Це сувенірчики, вази і інші предмети з чисто естетичним призначенням. Гостиний комплекс - прекрасне місце для того, щоб розмістити там усе це, і виглядати буде відмінно. Проте туди можна помістити і чайний сервіз, про місце для якого Ви давно сушили голову, і книги - ті, які Ви хочете продемонструвати друзям, які прийдуть у гості, - а в нижні шафки влізуть всякі дроти, інструкції, рахунки, папери і таке інше, що виникає само собою, але місця вимагає.

 

Переваги, які Ви відчуєте відразу після придбання

 

Тобто, придбавши стінку або гостиний комплект, Ви:

 

  • створюєте затишок у вітальні, з якої не хочеться йти навіть в спальню;
  • знаходите місце для безлічі різних речей;
  • збільшуєте життєвий простір усієї сім'ї, адже для безлічі дрібничок знайшлося компактне місце;
  • знаєте, де лежать рахунки, папери і таке інше, позбавляючи себе від тяжких пошуків.

 

Ну? Ви вже визначилися, що саме Вам треба? Якщо ні, то наші менеджери в Києві допоможуть Вам з усім задоволенням. Замовлення - справа пари хвилин, зате скільки проблем Ви вирішили цією простою дією! Ви зробили замовлення - і Ваша вітальня абсолютно перетворилася!