Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Туалетні столики

Підібрано 85 товарів
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Витончені дрібниці, які створюють Будинок

Туалетний столик є неодмінним атрибутом будь-якого будинку, де цінують красу і комфорт.

  • любите вранці та ввечері неспішно приводити себе в порядок, розслаблено сидячи перед дзеркалом?
  • велика кількість косметики, парфумів і аксесуарів повинно бути добре розставлено і зручно розкладено?
  • інші члени сім'ї починають долучатися до краси і їм треба виділити для цього своє місце?

Тоді обов'язково варто звернути увагу на всілякі консолі, столики в туалет з дзеркалом, комодики і інші подібні речі.

Неважливо, чоловік, жінка або підліток планує розставити свої аксесуари на зручній поверхні, такі меблі вдало впишуться в будь-яку кімнату і під різні потреби. Найкраще на роль індивідуального домашнього салону краси підходить саме невеликий, акуратний столик.

 

Міні-будуар вдома: реально?

Особливе місце, де займаються питаннями догляду за собою і наведенням краси прийнято називати будуаром. Зараз під це рідко виділяють окрему кімнату з безліччю раніше обов'язкових елементів - дзеркало в підлогу, ширма, оттоманка, місткі шафи, глибоке крісло, а просто обмежуються зручним столиком, стільцем або кріслом, додатковим світлом.

Так, створити будуарну зону в кімнаті можна одним лише столиком для туалету, цього достатньо, щоб підкреслити особливий статус місця і в правильному порядку зберігати косметичні засоби, прикраси та інші дрібні деталі.

 

Якими бувають туалетні столики

Туалетні столики за зовнішнім виглядом різноманітні і класифікуються по основних моментах:

  • Форма. Столики можуть більше нагадувати мініатюрну консоль з парою скриньок і невеликим дзеркалом, або масивний стіл з двома тумбами, або бути типу конструктора, коли полички, стільниця, ящики, дзеркала розташовані наче в хаотичному порядку в стилі хайтек.
  • Колір. Будуарні меблі випускаються в популярних колірних гамах, що значно спрощує її розстановку в будь-яку концепцію приміщення. Класичний білий туалетний столик на різьблених ніжках, цікавий комплект кольору венге або горіх - вибір на будь-який смак.
  • Комплектація. Туалетні столики можуть бути у вигляді єдиного ансамблю з дзеркалом, буває, що дзеркальне полотно кріпиться окремо на будь-яку зручну висоту. Вони можуть мати різні за кількістю та обсягом ящики.

Спеціальний столик для наведення краси - вдале рішення для будь-якого будинку!