Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Тумба для взуття з дзеркалом від виробника

Підібрано 3 товари
ширина 60 см   висота 206 см   глибина 37 см
ширина 60 см   висота 192,5 см   глибина 36 см
ширина 80 см   висота 111 см   глибина 28,5 см
 

Значною частиною інтер'єру передпокою є тумба для взуття з дзеркалом. Адже заходячи в передпокій, у гостей миттєво складається певна думка про обстановку та господарів будинку. Тому акуратність і порядок вкрай необхідні тут. Тумба для взуття з дзеркалом здатна позитивно вирішити проблему дотримання порядку в передпокої. Різноманітні моделі Обувниці з дзеркалом вміщають в себе досить велику кількість, як домашньому взутті, так і вуличної. Крім цього, тумба з дзеркалом є багатофункціональною, адже в ній зручно зберігати взуття, і постійно користуватися дзеркалом. Взуття завжди буде знаходитися в спеціально відведеному для нього місці, не буде припадати пилом і, звичайно ж, взуття не буде розкидане по всій підлозі. У такому передпокої завжди порядок і повна гармонія.

Купити тумбу для взуття з дзеркалом в Києві

Пропоновані моделі

На сьогоднішній день придбання стильною, сучасною, функціональною обувниці з дзеркалом абсолютно не проблема. Вітчизняні виробники виготовляють цікаві та максимально практичні тумби для взуття високої якості. Тісно співпрацюючи з меблевими фабриками компанія «Культ Меблів», пропонує клієнтам кращі моделі обувниці на будь-який смак, і, навіть, є можливість виготовляти тумби під замовлення, враховуючи всі вимоги і переваги замовника. Познайомитися з моделями тумб можна на нашому сайті kult-mebeli, і відповідно зробити замовлення.

Опис тумби для взуття

Як уже згадувалося вище, тумба для взуття - це не просто звичайний атрибут для передпокою. Це багатофункціональний виріб, яке виступає справжнім помічником для господаря, зберігаючи в собі взуття, і одночасно відображає своїх господарів. Як ми розуміємо, наявність дзеркала в передпокої вказує на необхідність його присутності в кімнаті.

Моделі тумб з дзеркалом, допомагають заощадити простір, і візуально розширюють простір. Такі тумби, вважають за краще клієнти, у кого в квартирах вузькі коридори, або зовсім мініатюрні передпокої, які не дозволяють розміщувати в них громіздкі, об'ємні меблі. Спеціально для маленьких передпокоїв і були розроблені тумби з дзеркалом.

 Тумби для взуття з дзеркалом в Культ меблів

Які види тумб для взуття з дзеркалом бувають?

В принципі тумби для взуття з дзеркалом можна розділити на два види. Це - тумба з дзеркалом нагорі, і Обувниці з дзеркальними фасадами.

Тумба з дзеркалом нагорі являє собою єдину конструкцію. Внизу місце для взуття, а вгорі розташовано дзеркало. На тумбі можна зберігати різні приналежності й аксесуари (ключі, рукавички, телефон та інші необхідні речі).

Другий варіант обувниці - з дзеркальними фасадами. Це молодий вид виробів, але вже користується популярністю. Такі дзеркала додають світла, і Ви зможете побачити Ваше взуття на ногах, що вказує на одну з переваг цього виду Обувниці. Зустрічаються моделі, які оснащені додатково сидінням, або зручною поличкою. Приходячи додому, такий варіант обувниці дозволяє в комфортному становищі зняти взуття, або розмістити на поличці особисті речі, які знаходилися у Вас в руках, наприклад, сумки.

Наші моделі тумб з дзеркалом виготовлені з високоякісного ДСП, що відрізняється надійністю, довгим терміном служби. Крім цього, Ви зможете підібрати той колір тумби, який ідеально впишеться в Ваш передпокій.

Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів. Ми завжди на зв'язку, і завжди готові допомогти всім клієнтам у виборі необхідного товару.

Тумба для взуття з дзеркалом від виробника - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі тумба для взуття з дзеркалом від виробника?

Вартість товарів у розділі від 2406 до 2988 грн.

• Які виробники представлені у розділі тумба для взуття з дзеркалом від виробника?

• Які тумба для взуття з дзеркалом від виробника користуються найбільшою популярністю у 2021 году?

• Які товари-новинки є в категорії тумба для взуття з дзеркалом від виробника?