Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Тумба для взуття з дзеркалом від виробника

Підібрано 3 товари

Значною частиною інтер'єру передпокою є тумба для взуття з дзеркалом. Адже заходячи в передпокій, у гостей миттєво складається певна думка про обстановку та господарів будинку. Тому акуратність і порядок вкрай необхідні тут. Тумба для взуття з дзеркалом здатна позитивно вирішити проблему дотримання порядку в передпокої. Різноманітні моделі Обувниці з дзеркалом вміщають в себе досить велику кількість, як домашньому взутті, так і вуличної. Крім цього, тумба з дзеркалом є багатофункціональною, адже в ній зручно зберігати взуття, і постійно користуватися дзеркалом. Взуття завжди буде знаходитися в спеціально відведеному для нього місці, не буде припадати пилом і, звичайно ж, взуття не буде розкидане по всій підлозі. У такому передпокої завжди порядок і повна гармонія.

Купити тумбу для взуття з дзеркалом в Києві

Пропоновані моделі

На сьогоднішній день придбання стильною, сучасною, функціональною обувниці з дзеркалом абсолютно не проблема. Вітчизняні виробники виготовляють цікаві та максимально практичні тумби для взуття високої якості. Тісно співпрацюючи з меблевими фабриками компанія «Культ Меблів», пропонує клієнтам кращі моделі обувниці на будь-який смак, і, навіть, є можливість виготовляти тумби під замовлення, враховуючи всі вимоги і переваги замовника. Познайомитися з моделями тумб можна на нашому сайті kult-mebeli, і відповідно зробити замовлення.

Опис тумби для взуття

Як уже згадувалося вище, тумба для взуття - це не просто звичайний атрибут для передпокою. Це багатофункціональний виріб, яке виступає справжнім помічником для господаря, зберігаючи в собі взуття, і одночасно відображає своїх господарів. Як ми розуміємо, наявність дзеркала в передпокої вказує на необхідність його присутності в кімнаті.

Моделі тумб з дзеркалом, допомагають заощадити простір, і візуально розширюють простір. Такі тумби, вважають за краще клієнти, у кого в квартирах вузькі коридори, або зовсім мініатюрні передпокої, які не дозволяють розміщувати в них громіздкі, об'ємні меблі. Спеціально для маленьких передпокоїв і були розроблені тумби з дзеркалом.

 Тумби для взуття з дзеркалом в Культ меблів

Які види тумб для взуття з дзеркалом бувають?

В принципі тумби для взуття з дзеркалом можна розділити на два види. Це - тумба з дзеркалом нагорі, і Обувниці з дзеркальними фасадами.

Тумба з дзеркалом нагорі являє собою єдину конструкцію. Внизу місце для взуття, а вгорі розташовано дзеркало. На тумбі можна зберігати різні приналежності й аксесуари (ключі, рукавички, телефон та інші необхідні речі).

Другий варіант обувниці - з дзеркальними фасадами. Це молодий вид виробів, але вже користується популярністю. Такі дзеркала додають світла, і Ви зможете побачити Ваше взуття на ногах, що вказує на одну з переваг цього виду Обувниці. Зустрічаються моделі, які оснащені додатково сидінням, або зручною поличкою. Приходячи додому, такий варіант обувниці дозволяє в комфортному становищі зняти взуття, або розмістити на поличці особисті речі, які знаходилися у Вас в руках, наприклад, сумки.

Наші моделі тумб з дзеркалом виготовлені з високоякісного ДСП, що відрізняється надійністю, довгим терміном служби. Крім цього, Ви зможете підібрати той колір тумби, який ідеально впишеться в Ваш передпокій.

Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, звертайтеся до наших менеджерів. Ми завжди на зв'язку, і завжди готові допомогти всім клієнтам у виборі необхідного товару.