Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Тумба для взуття в передпокій - корисна і якісна річ

Підібрано 35 товарів
ширина 70 см   висота 90 см   глибина 30 см
ширина 90 см   висота 64,5 см   глибина 30 см
ширина 112 см   висота 88 см   глибина 40 см
ширина 60 см   висота 80 см   глибина 25 см
ширина 50 см   висота 108 см   глибина 36 см
ширина 80 см   висота 85 см   глибина 30 см
ширина 100 см   висота 90 см   глибина 30 см
ширина 60 см   висота 105 см   глибина 30 см
ширина 60 см   висота 110 см   глибина 30 см
ширина 60 см   висота 145 см   глибина 30 см
ширина 65 см   висота 119 см   глибина 25 см
ширина 90 см   висота 117 см   глибина 32 см
ширина 60 см   висота 95 см   глибина 36 см
ширина 112 см   висота 88 см   глибина 40 см
ширина 60 см   висота 128 см   глибина 29 см
ширина 60 см   висота 200 см   глибина 36 см
ширина 70 см   висота 47 см   глибина 30 см
ширина 60 см   висота 206 см   глибина 37 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Тумба для взуття в передпокій - корисна та якісна річ

Декілька пар взуття, які ми знімаємо в коридорі, при неналежному зберіганні перетворюються на справжнє звалище, розібратися в якому не вистачає ні часу, ні бажання. Утримувати речі в порядку та значно продовжити термін їх експлуатації допоможе тумба для взуття у передпокій – корисна та якісна річ у вашому інтер'єрі.

Як вибрати тумбу для взуття

Вибір цього корисного предмета інтер'єру – справа непроста. Широкий вибір тумб, який пропонують виробники, змушує розгубитися будь-кого. Вибираючи тумбу для взуття, звертайте увагу на такі особливості:
  • Матеріал. Найбільш практичними вважаються тумби для взуття в передпокій з МДФ, додатково укріплені металевим каркасом. Дерев'яні тумби виглядають стильно, але менш стійкі до подряпин, наприклад, від тонких підборів-шпильок. Недорогі та зручні у використанні тумби із пластику. На жаль, від перепадів температури вони можуть потріскатися або деформуватися.
  • Конструкція. У продажу зустрічаються тумби закритого та відкритого вигляду. Перші захищають взуття від чужих очей, проте не мають вентиляції, тому можуть зберігати неприємний запах взуття. Відкриті стелажі складаються з полиць. Така конструкція дозволяє швидко дістати потрібну пару та забезпечує відмінну циркуляцію повітря.
  • Вид. Тумба для взуття в передпокій призначена для зберігання черевиків. Вона продовжує термін експлуатації взуття та надає коридору акуратного вигляду. Найбільш популярними вважаються тумби з касетними або відкидними дверцятами. Перші складаються з кількох глибоких ящиків, що при відкритті висуваються назовні. Основні переваги такої моделі – компактність та можливість зберігати достатню кількість взуття. Тумба з відкидними дверима схожа на класичний комод із полицями, кожна з яких закривається окремими дверима. У такій тумбі можна зберігати взуття навіть у коробках, при цьому пари не перемішуються між собою та не забруднюються.
Наш інтернет магазин Kult-mebeli пропонує вам різні моделі меблів для кімнати, передпокою та кухні, а також офісні меблі за вигідними цінами. Висока якість нашої продукції дозволить вам привнести стильну особливість у ваш інтер'єр.
 

Тумба для взуття в передпокій - корисна і якісна річ - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі тумба для взуття в передпокій - корисна і якісна річ?

Вартість товарів у розділі від 911 до 4357 грн.

• Які виробники представлені у розділі тумба для взуття в передпокій - корисна і якісна річ?

• Які тумба для взуття в передпокій - корисна і якісна річ користуються найбільшою популярністю у 2021 году?