Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Тумби під ТВ

Підібрано 240 товарів
ширина 60 см  висота 64 см  глибина 42 см
ширина 120 см  висота 62 см  глибина 42 см
ширина 120 см  висота 48 см  глибина 42 см
ширина 120 см  висота 48 см  глибина 42 см
ширина 94 см  висота 62 см  глибина 50 см
ширина 92 см  висота 62 см  глибина 52 см
ширина 120 см  висота 62 см  глибина 38 см
ширина 92 см  висота 65 см  глибина 42 см
ширина 83 см  висота 64 см  глибина 42 см
ширина 200 см  висота 45 см  глибина 40 см
ширина 160 см  висота 40 см  глибина 50 см
ширина 200 см  висота 55,5 см  глибина 45 см
ширина 240 см  висота 40 см  глибина 45 см
ширина 70 см  висота 65 см  глибина 42 см
ширина 100 см  висота 47 см  глибина 43 см
ширина 83 см  висота 64 см  глибина 42 см
ширина 130 см  висота 65 см  глибина 42 см
ширина 70 см  висота 64 см  глибина 42 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Є телевізор, але куди його поставити?

 

Попри те, що сучасні люди досі відвідують театри і кінотеатри, так само як і 50 років тому, але, варто відмітити, що телевізору в життя будь-якої людини відведено досить-таки важливе місце. Причому, абсолютно не важливий вік, стать або статус людини.

 Але, щоб влаштувати у своїй квартирі в Києві особистий кінотеатр, де ви зможете їсти гарячий попкорн, що має сильний і стійкий запах, при цьому не заважаючи і не відволікаючи навколишніх людей, попивати холодне пиво в такій кількості, як вам захочеться і, іноді зупиняти сеанс перегляду кіно для того, щоб задовольнити свої потреби, вам знадобиться тумба під ТВ.

Подібне придбання назавжди допоможе вам розібратися з декількома питаннями, такими як: як зручно і оптимально облаштувати простір під кінозал, як зручно і оптимально облаштувати простір під кінозал, де розмістити телевізор, де тримати усі товари, які супроводять телевізор, де і як розміщувати диски з кінофільмами? Попри те, що тільки за останні п'ять років тумбочка під телевізор зазнала величезну кількість змін, наш інтернет-магазин не відстає від прогресу і постійно стежить за новинками.

 

Широкий асортимент, тут кожен знайде товар до вподоби

 

У нашому магазині в Києві ви зможете знайти широкий ряд телевізійних тумб під ТВ різноманітних моделей, які розроблені так, щоб максимально корисно і грамотно використати кожен сантиметр займаної площі.

У нас ви можете купити тумбу під телевізор в Києві недорого, яка відповідатиме усім "потребам" вашого телевізора і комплектуючих. У пропонованих нашим інтернет-магазинах товарах є рівно стільки відсіків і ящиків, скільки необхідно для того, щоб облаштувати свій домашній кінотеатр.

Ви зможете підшукати для себе ту модель, яка дозволить вам розмістити невеликі колонки аудіосистеми, а також і великі колонки для стереоефектів, різні програвачі, допоміжні пристосування, до яких відносяться пульти для дистанційного керування, акумулятори і USB- роз'єми з шнурами. Ви відразу ж побачите, як перетвориться ваша кімната відпочинку, і зможете знайти раціональніше застосування простору, що звільнився.

Наш онлайн-магазин пропонує вам можливість не виходячи з будинку підшукати для свого дому меблі, яка відповідатиме усім вашим потребам.