Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Вішалки

Підібрано 53 товари
Вішалка Альфа
код товару: 10555
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

У вас багато речей?

 

 Ви будете украй неправі, якщо на питання "який елемент меблів найважливіший в передпокої", перерахуєте все, окрім такого аксесуара, як вішалки. Повірте, що люди, в поспіху що упустили з уваги або бажають заощадити на них, навряд чи коли-небудь пробачать собі цю помилку.

Якщо ви ще не зрозуміли причину такого ажіотажу навкруги, здавалося б, маленької уваги питання, що не стоїть, можемо пояснити вам свою точку зору, прислухатися (чи не прислухатися) до якої - вирішувати Вам.

Завершеність інтер'єру - причина номер "один". Ви думаєте, що ті картинки з меблевих журналів і кадри з іноземних фільмах, в яких незмінно фігурують акуратні і химерні вішалки, - не більше, ніж реклама дизайнерського ательє? Даремно ви так. Повірте, що без цього елементу меблів ваш передпокій буде незавершеним. Але на функції "родзинка інтер'єру" їх гідності не закінчуються.

 

Це не просто елемент інтер'єру

 

Велика функціональність вішалок в передпокій в Києві - саме те, що штовхає покупців виправляти свої помилки, докупавши окремо від усіх меблів це незамінне доповнення. Повісити верхній одяг, жіночу сумочку або пакет з продуктами буде просто неможливо, якщо в кімнаті вони відсутні.

І хоча про додаткову функцію корисного елементу декору і дизайну  і можна було б умовчати, ми все-таки скажемо. Де, наприклад, ви зберігатимете парасольку, і в яке дзеркало виглядати перед виходом?

Тільки не потрібно говорити, що рух - це життя, і вам не складе труднощів пройти декілька метрів до сусідньої кімнати, щоб глянути на своє відображення, а по дорозі назад захопити парасольку. На це заперечення ми дамо відповідь, що тільки та людина почуватиме себе спокійною і відпочилою, оселя якої повна продуманого затишку і комфорту.