Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Дитячі столи і парти

Підібрано 81 товар
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Вибір парти - не таке вже й просте заняття

 

Ви упевнені, що кожен батько хоче, щоб у його дитини був хороший зір? А щоб осанка нагадувала виправку військового офіцера? Не виникло б хвороб хребта? "Звичайно", - з обуренням вигукне велика частина мам і пап. А ось ми не упевнені!

Якщо подивитися, як безвідповідально деякі батьки підходять до питання вибору меблів для дитини, то виникає відчуття, що мами і папи навіть і не замислюються про те, що здоров'я чаду потрібно берегти і зберігати. Дитячі столи і парти в Києві потрібно вибирати ретельно, адже за невірно підібраними меблями так просто зіпсувати зір і хребет! Не відмахуйтеся. Це важливо.

 

Прислухайтеся до дитини

 

Якщо він говорить, що сидіти за письмовим столом незручно, часто міняє позу, роблячи уроки, значить, пора купувати інший письмовий стіл. Зробіть це перш, ніж почуєте від окуліста "дитині потрібні окуляри".

Від комп'ютера дітей зараз не відтягнеш. Тому стіл для комп'ютера має бути грамотно змодельований, де враховано все: на якій висоті знаходиться монітор, де поставити системний блок, як розташувати клавіатуру.

А столик для годування малюка? Дитині повинно бути зручно там стояти, інакше замість радісної процедури годування можна отримати одні обурені крики і потоки сліз.

 

Потурбуйтеся про здоров'я дитини зараз

 

Купіть дитячі столи і парти недорого: порівняйте вартість хорошого письмового столу для дитини  і операції по корекції зору. Що Ви виберете: невеликі гроші зараз або велику суму через шість-вісім років?

Ми піклуємося про здоров'я Ваших дітей, і тому використовуємо тільки екологічно чисті, перевірені матеріали. Ніякої алергії або неприємного запаху.

У дитини має бути таке місце, яке вона зможе назвати "своїм". Нехай тут лежать його особисті речі: підручники, канцелярське приладдя. Ви швидко помітите, що навіть нудний процес роблення уроків став доставляти дитині куди велику радість за новим столом. Адже це його стіл! І Ваші збережені нерви.

На здоров'ї не економлять. На здоров'ї своїх дітей - тим більше. Зробіть замовлення прямо зараз!