Шановні клієнти, ми намагаємось зберігати ціни на сайті актульними, але все ж просимо вас уточнювати їх у менеджера. Дякуємо за розуміння!

Офісні шафи

Підібрано 39 товарів
ширина 80 см   висота 190 см   глибина 60 см
ширина 80 см   висота 190 см   глибина 38 см
ширина 60 см   висота 190 см   глибина 38 см
ширина 70 см   висота 190 см   глибина 38 см
ширина 70 см   висота 190 см   глибина 60 см
ширина 60 см   висота 190 см   глибина 60 см
ширина 70 см   висота 205 см   глибина 70 см
ширина 70 см   висота 166 см   глибина 70 см
ширина 70 см   висота 205 см   глибина 58 см
ширина 70 см   висота 128 см   глибина 35 см
ширина 70 см   висота 166 см   глибина 35 см
ширина 70 см   висота 205 см   глибина 35 см
ширина 70 см   висота 166 см   глибина 35 см
ширина 80 см   висота 190 см   глибина 80 см
ширина 90 см   висота 190 см   глибина 90 см
ширина 70 см   висота 205 см   глибина 35 см
Офісна шафа Ніка ШН - 74
код товару: 15850
ширина 60 см   висота 185 см   глибина 33 см
ширина 100 см   висота 190 см   глибина 100 см
ЗАВАНТАЖИТИ ЩЕ

Офісні шафи та їх призначення

Офісна документація повинна завжди бути упорядкованою і зберігатися на своєму місці, незамінним помічником у цьому є офісний шафа, пенал або офісні стелажі. Необхідною також є шафа для зберігання верхнього одягу співробітників. Наші менеджери підберуть меблі виходячи з індивідуальних побажань і вимог замовника. У цьому розділі представлена ​​галерея шаф як можливих рішень для Вашого офісу.

У маленькому офісі, або у великій компанії завжди достатня кількість документації, яку необхідно впорядкувати і десь зберігати. Тому одним з кращих рішень буде придбання зручних офісних шаф, які сьогодні представлені українськими виробниками корпусних меблів, відмінно зарекомендували себе на меблевому ринку.

Компанія «Культ Меблів» тісно співпрацюючи з меблевими фабриками, пропонує клієнтам широкий асортимент якісних офісних шаф, що дозволяють удосконалити якість роботи співробітників, і які стануть хорошим і потрібним доповненням інтер'єру офісу.

Офісні шафи в магазині Культ Меблів

Як уже згадувалося вище, офісну шафу використовують для акуратного зберігання документації. Офісна шафа повинна бути комфортною для персоналу, з високим рівнем ергономічності, місткою, доречною з точки зору дизайну, і бажано, щоб не займала багато простору в офісі. Наші моделі шаф повністю відповідають вище перерахованим вимогам, і абсолютно, практичні для продуктивної діяльності.

Купити офісну шафу в Києві з доставкою

Якими бувають офісні шафи

Безумовно, офісні шафи бувають різних видів. Адже кожен виробник прагне створити кращу модель з точки зору практичності, зручності, терміну служби вироба, і при цьому не забуває про дизайн даного предмета меблів.

Слід виділити найбільш затребувані офісні шафи:

  • Шафа класична.

 Сама назва вже говорить про те, що цей вид шаф класично простий, і він буде доречний в будь-якому інтер'єрі офісного приміщення.

  • Шафа пенал.

Шафа пенал мабуть, найпоширеніший вид офісних шаф. Вона ідеальна для невеликих офісів, де вільний простір дуже актуально. Виробники виготовляють такі шафи з дверцятами і без них. Вони досить компактні, і місткі. Як правило, висота цих моделей значна, що і дає можливість зберігати в шафі багато документів, і не тільки.

  • Пенал-стелаж.

Часто зустрічаються моделі шаф, які називаються пенал - стелаж. Це універсальні моделі, які максимально практичні, функціональні, ділові і стильні. Якщо існує необхідність щодня використовувати документи зі зручним доступом до них, то цей варіант шаф буде найкращим. Їх виробником є чернігівська меблева фабрика.

Слід зазначити, що офісні шафи бувають кутові і прямі, для документації та для зберігання одягу.

Крім цього бувають шафи, які зроблені спеціально під формат А4. Такі вироби виготовлені для зручного зберігання паперу. За зовнішнім виглядом вони досить цікаві, сучасні, закритого або відкритого типу.

Багато клієнтів віддають перевагу комбінованим моделям шаф. У них закрита нижня частина шафи, а верхня відкрита. Верхня частина може мати скляні дверцята. Такі моделі часто встановлюють в кабінетах керівників.

 Офісні шафи за гарними цінами в Культ меблів

Всі наші моделі стійкі, виконані з матеріалів високої якості і високої міцності, в широкому кольоровому діапазоні. Використовувана фурнітура також високої якості і надійності від європейського виробника.

Наші вироби - це більше, ніж просто зберігати папки з документацією.

Купити офісну шафа

У нас Ви зможете купити офісну шафу для приміщення будь-якої площі, на будь-який смак, за вигідною ціною. При необхідності можна змінювати розміри виробів. Допомагаючи вибрати для Вас підходящу модель, ми враховуємо всі Ваші вимоги та побажання.

Звертайтеся до наших фахівців за номерами телефонів, зазначених на сайті компанії «Культ Меблів».

Офісні шафи - Часто задавані питання

• Які ціни товарі у розділі офісні шафи?

Вартість товарів у розділі від 1935 до 5340 грн.

• Які виробники представлені у розділі офісні шафи?

• Які офісні шафи користуються найбільшою популярністю у 2021 году?